KAKO DA GA DOBIJEM ZA SEBE????
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: KAKO DA GA DOBIJEM ZA SEBE????

Guest

Podrazumevano KAKO DA GA DOBIJEM ZA SEBE????

CAO, ZELIM DA VAS PITAM...DUGA PRICA, SKRATICU.ON JE 12 GODINA SA SVOJOM DEVOJKOM.SAMNOM SKORO GODUNU.ONA NE ZNA , JA ZNAM ZA NJU. ZNAMO SE DUGO, ON I JA.ODUVEK SE PRIVLACIMO I SAD SMO U "TAJNOJ" VEZI. NISAM NIKAD MISLILA DA CE MI PASTI NA PAMET DA SE OZBILJNO ZABAVLJAMO, ALI NEKI CRV MI NE DA MIRA.NIJE MI JASNO ZASTO SE NE ZENI SA NJOM (ONI SE ZABAVLJAJU, ONA NIKAD NIJE PRESPAVALA KOD NJEGA, A IMAJU PO 33 GODINE..NESTO TU NE VALJA...).
    POSTO SE JAKO SVIDJAM JA NJEMU , A I ON MENI...
    ..[b]KAKO DA GA OSVOJIM? IMA LI NEKO IDEJU???[/b]
    SAMO DA NAPOMENEM DA OVAKO NESTO NIKAD NISAM RADILA....OSIM SA NJIM... POZDRAV SVIMA

Lilith_
    Guest

Podrazumevano

Tu neko nije normalan..u najmanju ruku svi.

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Pitaj ga to je uvek najjednostavnije resenje - razgovor. Posle ces znati na cemu si. Mada da budem iskrena on sigurno nije bez razloga sa tom devojkom toliko dugo.

lkj
    Guest

Podrazumevano

Ostavi ga,oni su kao u braku,ako vara nju varace i tebe ako ga "dobijes" samo za sebe.

milicasonja@sezampro.yu
    Guest

Podrazumevano Re: KAKO DA GA DOBIJEM ZA SEBE????

Citat Original postavio Anonymous
    CAO, ZELIM DA VAS PITAM...DUGA PRICA, SKRATICU.ON JE 12 GODINA SA SVOJOM DEVOJKOM.SAMNOM SKORO GODUNU.ONA NE ZNA , JA ZNAM ZA NJU. ZNAMO SE DUGO, ON I JA.ODUVEK SE PRIVLACIMO I SAD SMO U "TAJNOJ" VEZI. NISAM NIKAD MISLILA DA CE MI PASTI NA PAMET DA SE OZBILJNO ZABAVLJAMO, ALI NEKI CRV MI NE DA MIRA.NIJE MI JASNO ZASTO SE NE ZENI SA NJOM (ONI SE ZABAVLJAJU, ONA NIKAD NIJE PRESPAVALA KOD NJEGA, A IMAJU PO 33 GODINE..NESTO TU NE VALJA...).
    SAMO DA NAPOMENEM DA OVAKO NESTO NIKAD NISAM RADILA....OSIM SA NJIM... POZDRAV SVIMA

milicasonja@sezampro.yu
    Guest

Zar ti nije sumnjivo to sto je sa vas dve vec godinu dana?Ocigledno je da njemu tako odgovara i veruj mi ako je do sad nije ostavio zbog tebe nece nikad!Govorim ti iz svog iskustva,a i iz iskustva meni bliskih ljudi,to ti nece uspeti.U svakom slucaju porazgovaraj sa njim o svojim zeljama,bar ces izaci iz agonije,a na osnovu njegove reakcije ces doneti dalji sud!Ja mu ne bih bila druga i budi sigurna da nije sve u prilacnosti! PRICA, SKRATICU.ON JE 12 GODINA SA SVOJOM DEVOJKOM.SAMNOM SKORO GODUNU.ONA NE ZNA , JA ZNAM ZA NJU. ZNAMO SE DUGO, ON I JA.ODUVEK SE PRIVLACIMO I SAD SMO U "TAJNOJ" VEZI. NISAM NIKAD MISLILA DA CE MI PASTI NA PAMET DA SE OZBILJNO ZABAVLJAMO, ALI NEKI CRV MI NE DA MIRA.NIJE MI JASNO ZASTO SE NE ZENI SA NJOM (ONI SE ZABAVLJAJU, ONA NIKAD NIJE PRESPAVALA KOD NJEGA, A IMAJU PO 33 GODINE..NESTO TU NE VALJA...).
    SAMO DA NAPOMENEM DA OVAKO NESTO NIKAD NISAM RADILA....OSIM SA NJIM... POZDRAV SVIMA[/quote]

kako da ga dobijem...
    Guest

Podrazumevano hvala

hvala na odgovoriuma.
    milicesonja, zanima me tvoja prica "iz iskustva".rekoh vec da sam se igrom slucaja nasla u ovoj prici.nisam jos zaglibila u tome, prilicno sam sve to muski "odradila".ali ipak...crvic me kopka...mozda sujeta, ne znam...

marince
    Guest

Podrazumevano

Moja poznanica je isto u ovakvoj situaciji(samo sto ona ne zna da je on stalno vara sa kojekakvima,ona sumnja ali...inace zajedno su 10 godina).Ona ima 30 god. a on 29.ona bih se udala on nece da je zeni a toliko se vec vuku.Ja sam joj rekla da rascisti to jer on se moze ozeniti i u 60 a ona se i nece tako lako udati.Ja mislim da ti trebas da izadjes iz te veze jer ne postoje sanse da ostavi nju posle 12 god.da bih bio sa tobom.Razmisli realno 12 god. cim je toliko sa njom tu ima necega i zasto bi je ostavio sada?U svakom slucaju srecno!

Početnik
    Učlanjen
    15.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Decko definitivno ima problem sa vezivanjem. Mozda si sama mogla doci do odgovora kroz ono sto ti je on pricao.Da li je ikad dao bilo koji znak da bi moglo nesto vise da bude od vase "veze"? Meni se sve cini da se on lepo zabavlja.

mice
    Guest

Podrazumevano

pojavi se gola s flasom piva u ruci, to ce ga osvojiti. pozdravljam ribu pod nickom anakin ako cita ovo i saljem joj nezni poljubac na asutralijski nacin

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Citat Original postavio Anonymous
    I sta ti hoces?

Slične teme

1. kako da dobijem dzaba komputer
    Autor markiz qaz u forumu Hardver
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 07.07.2007., 10:33
  2. Kako da dobijem index.php ???
    Autor Milan Milojkovic u forumu Web dizajn
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.05.2007., 03:15
  3. Kako da dobijem kolor sliku na TV-u
    Autor Gryphon u forumu Multimedija