koliko puta dozivite orgazam

sashac

Zainteresovan član
Poruka
417
Drage dame,kad god u nekoj prici sa prijateljicama spomenemo sex,iznenadjujuce velik broj zena je nezadovoljno kvalitetom i kvantitetom svojih orgazama.Da li je to stvarno tako,po meni tri-cetiri puta po odnosu je optimalno,moze i vise,ovo pitanje postavljamo ja i supruga,i budite krajnje iskreni.
 
sashac:
Drage dame,kad god u nekoj prici sa prijateljicama spomenemo sex,iznenadjujuce velik broj zena je nezadovoljno kvalitetom i kvantitetom svojih orgazama.Da li je to stvarno tako,po meni tri-cetiri puta po odnosu je optimalno,moze i vise,ovo pitanje postavljamo ja i supruga,i budite krajnje iskreni.
za tebe i suprugu...SVE JE INDIVIDUALNO neke ribe se i posle jednog orgazma `oporavljaju` pola sata ...neke ga ne mogu ni doziveti(u galvi problem) a neke i tri cetiri puta u odnosu...

Mada to bi trebalo da znate ako ste vec vencani i imate podosta godina..do 30
 
sashac:
Drage dame,kad god u nekoj prici sa prijateljicama spomenemo sex,iznenadjujuce velik broj zena je nezadovoljno kvalitetom i kvantitetom svojih orgazama.Da li je to stvarno tako,po meni tri-cetiri puta po odnosu je optimalno,moze i vise,ovo pitanje postavljamo ja i supruga,i budite krajnje iskreni.

Ono sto cujeS od forumasica podeli sa 25 po odnosu pa to sto dobijes to je za godinu dana. I to ako im bude dobra berba qrca (decko u vojsci, na naftnoj platformi, u zatvoru ili na odvikavanju od alkohola ili heroina).
 
sashac:
Drage dame,kad god u nekoj prici sa prijateljicama spomenemo sex,iznenadjujuce velik broj zena je nezadovoljno kvalitetom i kvantitetom svojih orgazama.Da li je to stvarno tako,po meni tri-cetiri puta po odnosu je optimalno,moze i vise,ovo pitanje postavljamo ja i supruga,i budite krajnje iskreni.

Мислим да је три-четири оргазма у току једног односа заиста мало... Наравно да може и треба више!!!
Ти и супруга се под хитно обратите лекару јер ако она не постиже бар десетак оргазама по једном односу - онда се џаба и сексате!
Искрено, мислим да вам је сексуални живот катастофалан и да твоја супруга сигурно има љубавника чим успеваш да је задовољиш само толико пута... :roll:
Нисам сигурна ни колико су то заиста квалитетни оргазми... Није сваки оргазам добар, ако она не постиже врхунски квалитет оргазма, можда је болесна или занемоћала.... :-?
 
Zadovoljna sam, uglavnom, kavlitetom i kvantitetom svojih orgazama...
Nije vazan broj orgazama, vec njihova jacina, ako tako pricamo... iskljucujuci emocije...
Normalna sam osoba, znaci znam da orgazam ne moze uvek biti extra... To sve zavisi od situacije, trenutnog psihickog stanja, zelje, emocija...
Nema tacnog broja koliko orgazama je dovoljno po jednom snosaju... Nekad je dovoljan jedan, nekad nijedan, nekad tri, nekad pet... i sve to zavisi od osbe do osobe i od raznog.
 

Back
Top