JEZIVO!!!

Titus:
Polako ali sigurno ulazimo u nekontrolisani totalitarizam na celu sa njegovim velicanstvom, velikim bratom...mikrochipovi implantirani u nasa tela postaju deo svakodnevnice a dosad je to bilo rezervisano samo za zivotinje...doslo vreme i na nas da budemo zigosani kao stoka...


http://www.prisonplanet.com/articles/july2007/210707Microchips.htm
Pa sve ima negativnu stranu. Al' treba gledati i pros & cons sto bi rekli Englezi i onda odluciti.
 
jel neko od vas stvarno zna nesto o tim cipovima ili samo lupate posto to dolazi sa "zlog" zapada, i plasira se iskljucivo da bi se unistio srpski narod?
 
Obersturmfuehrer:
jel neko od vas stvarno zna nesto o tim cipovima ili samo lupate posto to dolazi sa "zlog" zapada, i plasira se iskljucivo da bi se unistio srpski narod?

Sto samo srpski narod? Ovaj link koji sam ostavio nije srpski, to govore neke cike sa zapada, razumes? Sta hoces da kazes u vezi chipova, prosvetli nas malo, ubedi kako je to ispravno i dobro za covecanstvo, umes ti to...
 
Ha-Nocri:
Pa sve ima negativnu stranu. Al' treba gledati i pros & cons sto bi rekli Englezi i onda odluciti.

Sve ima negativnu stranu, tacno je to, samo jedno je mnogo negativnije od drugog da prosto bode oci i iskljucuje svaku drugu opciju osim "refuse", sto bi rekli Englezi...
 
Titus:
Polako ali sigurno ulazimo u nekontrolisani totalitarizam na celu sa njegovim velicanstvom, velikim bratom...mikrochipovi implantirani u nasa tela postaju deo svakodnevnice a dosad je to bilo rezervisano samo za zivotinje...doslo vreme i na nas da budemo zigosani kao stoka...


http://www.prisonplanet.com/articles/july2007/210707Microchips.htm

Подржавам! Јако добра ствар.
Сада ће Балканци уграђивати микрочипове у своје девојке/жене и путем мобилних телефона пратити њихова кретања!
више неће бити залудног тумарања улицама када изгубиш жену из анеког ћошка! -Сада ћеш моћи одмах, из цуга да упаднеш у женски фризерски салон и да жену оломиш од батина (са све виклерима на глави) уз повике "Овде си дошла да се к*рваш а дро*о једна!!??" и то све уз ужасне крике присутних у фризерском салону!
- Сада ћеш моћи мртав пијан да нађеш оут до недељног ручка (жене изнад шпорета) пошто ћеш је видети на монитору ГПС пријемника!
- Сада ћеш моћи да упадаш у ресторан или кафић где ти је девојка/жена изашла наког 2 године са пријатељицама и да је бламираш:
а. приђеш њеној најбољој пријатељици и гласно, да сви чују кажеш "Дај, бре стоко једна што ми не вратиш гаћице, то су ми једине целе које користим за швалерацију, ова моја неће да их крпи!"
б. Приђеш жени и и носећи најпоцепаније и одрпаније што имаш, тугаљиво, молећиво кажеш "Драга... дај 100 динара да купим деци саламу са вечеру..."


Дакле чари модерне технологиује вам омогућавају неконтролисану контролу над вољеним робом, кхмм... особом!
:lol: :lol: :lol:
 
Titus:
Kakva paranoja, o cemu pricas covece, pa ovo je svakodnevnica, imas li oci da vidis u sta se pretvara ovaj svet?

Baš zbog činjenice što je svet krenuo pogrešnim putem - ugradjuju se čipovi.

Da, da znam, znam... ne možeš više da lažeš šefa da si bio kući mrtav bolestan i ženu da si ostao prekovremeno dok si se švalerisao... to jeste problem...
 
Alekasandar3:
Подржавам! Јако добра ствар.
Сада ће Балканци уграђивати микрочипове у своје девојке/жене и путем мобилних телефона пратити њихова кретања!
више неће бити залудног тумарања улицама када изгубиш жену из анеког ћошка! -Сада ћеш моћи одмах, из цуга да упаднеш у женски фризерски салон и да жену оломиш од батина (са све виклерима на глави) уз повике "Овде си дошла да се к*рваш а дро*о једна!!??" и то све уз ужасне крике присутних у фризерском салону!
- Сада ћеш моћи мртав пијан да нађеш оут до недељног ручка (жене изнад шпорета) пошто ћеш је видети на монитору ГПС пријемника!
- Сада ћеш моћи да упадаш у ресторан или кафић где ти је девојка/жена изашла наког 2 године са пријатељицама и да је бламираш:
а. приђеш њеној најбољој пријатељици и гласно, да сви чују кажеш "Дај, бре стоко једна што ми не вратиш гаћице, то су ми једине целе које користим за швалерацију, ова моја неће да их крпи!"
б. Приђеш жени и и носећи најпоцепаније и одрпаније што имаш, тугаљиво, молећиво кажеш "Драга... дај 100 динара да купим деци саламу са вечеру..."


Дакле чари модерне технологиује вам омогућавају неконтролисану контролу над вољеним робом, кхмм... особом!
:lol: :lol: :lol:

Aco baci kosku! Za razliku od ovih što gledaju globalno mi glerdamo praktično. Ima samo jedan zajeb Aco u tvom komentaru - žene više proveravaju zbog ovog ili onog razloga... :lol:
 
Alekasandar3:
Подржавам! Јако добра ствар.
Сада ће Балканци уграђивати микрочипове у своје девојке/жене и путем мобилних телефона пратити њихова кретања!
више неће бити залудног тумарања улицама када изгубиш жену из анеког ћошка! -Сада ћеш моћи одмах, из цуга да упаднеш у женски фризерски салон и да жену оломиш од батина (са све виклерима на глави) уз повике "Овде си дошла да се к*рваш а дро*о једна!!??" и то све уз ужасне крике присутних у фризерском салону!
- Сада ћеш моћи мртав пијан да нађеш оут до недељног ручка (жене изнад шпорета) пошто ћеш је видети на монитору ГПС пријемника!
- Сада ћеш моћи да упадаш у ресторан или кафић где ти је девојка/жена изашла наког 2 године са пријатељицама и да је бламираш:
а. приђеш њеној најбољој пријатељици и гласно, да сви чују кажеш "Дај, бре стоко једна што ми не вратиш гаћице, то су ми једине целе које користим за швалерацију, ова моја неће да их крпи!"
б. Приђеш жени и и носећи најпоцепаније и одрпаније што имаш, тугаљиво, молећиво кажеш "Драга... дај 100 динара да купим деци саламу са вечеру..."


Дакле чари модерне технологиује вам омогућавају неконтролисану контролу над вољеним робом, кхмм... особом!
:lol: :lol: :lol:

I kad to sve uradiš...khm...bude ti poslednje...mis'im, u mom slučaju... :lol: :lol: :lol:
 
Iron Lord:
Baš zbog činjenice što je svet krenuo pogrešnim putem - ugradjuju se čipovi.

Da, da znam, znam... ne možeš više da lažeš šefa da si bio kući mrtav bolestan i ženu da si ostao prekovremeno dok si se švalerisao... to jeste problem...

Ti bas pojednostavljeno gledas na stvari :roll:
 
Alekasandar3:
Подржавам! Јако добра ствар.
Сада ће Балканци уграђивати микрочипове у своје девојке/жене и путем мобилних телефона пратити њихова кретања!
више неће бити залудног тумарања улицама када изгубиш жену из анеког ћошка! -Сада ћеш моћи одмах, из цуга да упаднеш у женски фризерски салон и да жену оломиш од батина (са све виклерима на глави) уз повике "Овде си дошла да се к*рваш а дро*о једна!!??" и то све уз ужасне крике присутних у фризерском салону!
- Сада ћеш моћи мртав пијан да нађеш оут до недељног ручка (жене изнад шпорета) пошто ћеш је видети на монитору ГПС пријемника!
- Сада ћеш моћи да упадаш у ресторан или кафић где ти је девојка/жена изашла наког 2 године са пријатељицама и да је бламираш:
а. приђеш њеној најбољој пријатељици и гласно, да сви чују кажеш "Дај, бре стоко једна што ми не вратиш гаћице, то су ми једине целе које користим за швалерацију, ова моја неће да их крпи!"
б. Приђеш жени и и носећи најпоцепаније и одрпаније што имаш, тугаљиво, молећиво кажеш "Драга... дај 100 динара да купим деци саламу са вечеру..."


Дакле чари модерне технологиује вам омогућавају неконтролисану контролу над вољеним робом, кхмм... особом!
:lol: :lol: :lol:

Da, bas iz tih razloga zele da nam imlantiraju cipove :roll:
 
SANDRINAbg:
I kad to sve uradiš...khm...bude ti poslednje...mis'im, u mom slučaju... :lol: :lol: :lol:

АЛИ ЗАТО:

Ви ћете да измислите чип који девојка/жена угради у пимпек дечка/мужа тако да увек зна где је био!
После када установи кретање додичног, може да тражи од "ЈП Водовод и канализација" да јој изваде чип из канализације (оно друго да баце) !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

П.С. Не знам да ли сам напоменуо да сам ја и моја АПЛП партија једини и екскузивни дистрибутери тих чипова за Србију и свемир?
 
За живот без жига

za-zivot-logo-100.jpg

Зашто смо против?

Написано под: Почетна страна at 17:04
Прихватамо десет тачака Жичког симпосиона, одржаног 26. марта 2005. године у Краљеву, првог стручног скупа који је обрадио проблематику увођења биометријских личних карти на националном нивоу и у јавност износимо проширену верзију тог документа, објављену на Машинском факултету 8. јуна 2006. године.

1. Биометријске личне карте као обавезујући документ на националном нивоу су уведене у неколико држава света, углавном далекоисточних. У Европској унији велика већина земаља нема такве личне карте, оне нису услов за улазак у Европску унију нити њихово увођење доприноси бржем уласку. Очигледан пример је Словенија, која пре уласка у ЕУ није увела такве карте (иако је постојала могућност), већ обичне пластичне са вишим нивоом заштите.

2. Земље које су планирале или планирају да уводе биометријске личне карте суочене су са отпором мислеће јавности и друштвене заједнице уопште. У Великој Британији је покушај увођења биометријских личних карти довео до вишемесечних дебата у парламенту и бурних реакција академских грађана, док је у Канади од стране званичне парламентарне комисије одбачен на неодређено време, као скуп, неоправдан и потенцијално опасан.

3. Светски стручни органи, какав је Заједнички комитет за људска права британске владе, процењују да је пројекат увођења биометријских личних карти на националном нивоу потенцијално у колизији са европском Конвенцијом о људским правима, а званичне студије о изводљивости показују да такве личне карте не гарантују стопроцентну поузданост и аутентичност. Судови неких земаља (Јапан и Тајван) су реаговали са пресудама да пројекат биометријских личних карти крши права грађана и одредбе Устава, у складу са чиме су донети и суспензивни акти.

4. У Србији је пројекат набавке опреме за израду биометријских личних карти постао актуелан крајем 2003. године, када је тадашњи министар полиције објавио да је купљена модерна и скупа опрема од америчке фирме Моторола. Та куповина није прошла ни обавезан тендерски протокол ни законско додељивање новца из републичког буџета, због чега је 2004. године реаговао министар финансија са најавом подизања кривичних пријава. Србија је јединствен пример да је прво купљена опрема за биометријску идентификацију грађана, а после тога (тачније после три године) покренута скупштинска процедура за предлог закона о биометријским личним картама, због чега је себе сврстала у ред тоталитарних држава са волунтаристичким правним уређењем.

5. Америчка фирма која је МУП-у Србије продала систем за биометријску идентификацију грађана има посебне уговоре са америчком војском и централнообавештајном службом (CIA), те нико не може да гарантује да не постоји могућност одлива података страним службама. Такође је основано претпоставити да поменуте службе веома лако могу креирати лажне личне карте за своје потребе, које ће од стране нашег рачунарског система бити препознате као потпуно валидне. Индикативна је чињеница да у Америци државна управа није ни покушала са увођењем биометријских личних карти међу својим становништвом, јер би то сигурно довело до великог отпора јавности.

6. Није тражена масовна сагласност грађана Србије за проширивање базе података коју ће држава о њима водити нити су организоване јавне дебате и дискусије по том питању.

7. Пројекат директно угрожава приватност грађана као једно од фундаменталних личних права данашњице и отвара простор за електронски криптоване тајне архиве.

8. Бирократски апарат добија могућност готово тренутног манипулисања огромним бројем података преко централизоване базе и продаје делова базе трећим лицима.

9. Злонамерни упади споља или намерно исправљање централизоване базе изнутра носе огромну опасност по интегритет личности које су њима обухваћене.

10. Усвајање овог пројекта у будућности води ка много тоталитарнијим концептима интеграције свих докумената у један, чиме би се избрисала анонимност токова новца и отворио пут тоталном надзору државе над појединцем. Минијатуризација целог система се полако спроводи у свету, у виду поткожних чипова, због чега хришћани свих конфесија изражавају оправдан страх од најаве тоталитарног режима описаног у Јовановом Откривењу (уп. гл. 13, ст. 16-18). Синоди неких Православних цркава су дали званична саопштења, јер злонамерни људи могу искористити овакве пројекте за уношење раздора и немира међу хришћане.



http://www.zazivot.org/zasto-smo-protiv/
 
Alekasandar3:
АЛИ ЗАТО:

Ви ћете да измислите чип који девојка/жена угради у пимпек дечка/мужа тако да увек зна где је био!
После када установи кретање додичног, може да тражи од "ЈП Водовод и канализација" да јој изваде чип из канализације (оно друго да баце) !
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

П.С. Не знам да ли сам напоменуо да сам ја и моја АПЛП партија једини и екскузивни дистрибутери тих чипова за Србију и свемир?

A i šire...tako nam krstarice... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top