Ko su po vama naj face na pf. politika?

Pitanje

  • Norma Kampl

    glasova: 7 10,8%
  • Salvantis

    glasova: 12 18,5%
  • adem_ks

    glasova: 5 7,7%
  • Svetolik Tripković

    glasova: 6 9,2%
  • Filatelista_pa šta?

    glasova: 6 9,2%
  • Jomini

    glasova: 8 12,3%
  • Alekasandar3

    glasova: 7 10,8%
  • Eremita

    glasova: 8 12,3%
  • Laci

    glasova: 3 4,6%
  • *BILJA*

    glasova: 3 4,6%

  • Ukupno glasova
    65
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bošnjak:
Na takve sam i navikao, OMARSKA je dokaz!!!

А шта је Виктор Бубањ и Казани?! Или можда:

ЛЕШЕВИ ИСПРЕД ЦРКВЕ КОД "БРИСТОЛА" Почетком марта 1993. године прича Јелена Курушић, куварица у кухињи муслиманске војске, смјештена у хотелу "Бристол", како муслимани доводе и кољу Србе у оближњој цркви Св. Преображења, код "Бристола". Послије те приче дуго нисам могао заспати. Одем и сам да се увјерим. И заиста, и на једном и на другом стубу, код улазних врата цркве, стајале су двије, већ исушене људске главе. Врата цркве била су широм отворена, а војници су улазили и вршили нужду. У јесен 1993. по граду су кренуле приче како је Силајџић дао паре да се ова црква доведе у првобитно стање, што је и урађено.
Тек 1994. године Срби се први пут окупљају у цркви Св. Преображења.
 
Никола:
А шта је Виктор Бубањ и Казани?! Или можда:

ЛЕШЕВИ ИСПРЕД ЦРКВЕ КОД "БРИСТОЛА" Почетком марта 1993. године прича Јелена Курушић, куварица у кухињи муслиманске војске, смјештена у хотелу "Бристол", како муслимани доводе и кољу Србе у оближњој цркви Св. Преображења, код "Бристола". Послије те приче дуго нисам могао заспати. Одем и сам да се увјерим. И заиста, и на једном и на другом стубу, код улазних врата цркве, стајале су двије, већ исушене људске главе. Врата цркве била су широм отворена, а војници су улазили и вршили нужду. У јесен 1993. по граду су кренуле приче како је Силајџић дао паре да се ова црква доведе у првобитно стање, што је и урађено.
Тек 1994. године Срби се први пут окупљају у цркви Св. Преображења.

Životinje...tako su i u Drugom sv.ratu u Cazinu i cazinskoj krajini punili jame srpskim telima, al' istina dolazi po svoje...i moj pradeda, koji je bio knez u jednom srezu tamo je završio u jednoj takvoj jami i to ga "odveo" hodza, " prijatelj" i prvi komšija...i kome od njih išta više verovati..? :cry: :confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top