Tempo

lmn

Zainteresovan član
Poruka
175
Znam da mozda nije mesto ali,ipak cu da vas pitam da li neko ima stare brojeve sportskog nedeljnika Tempo koji je ranijih godina izlazio.Da li negde mogu da se skeniraju naslovne strane Tempa.Jedan broj me posebno interesuje.Na kom se nalaze navijaci i velikim Brojevima pise broj 100 (taj broj je bio najava za 100-ti derbi Crvene Zvezde i Partizana).
 
Temo je bio ubedljivo najbolji sportski magazim u ex yu i jos par godina posle.
Ne izlazi vise...minimum 10-12 godina,zasto nemam pojma. Znam da su skoro neki pokusali nesto kao Novi Tempo...ali...


@Imn

Mislim da je Tempo izdavala Politika,mada nisam siguran,pa probaj na sajtu politike da nadjes nesto pod arhiva i sl.
 
.PLESsitnihDEMONA.:
Temo je bio ubedljivo najbolji sportski magazim u ex yu i jos par godina posle.
Ne izlazi vise...minimum 10-12 godina,zasto nemam pojma. Znam da su skoro neki pokusali nesto kao Novi Tempo...ali...


@Imn

Mislim da je Tempo izdavala Politika,mada nisam siguran,pa probaj na sajtu politike da nadjes nesto pod arhiva i sl.
Jeste!
 
Hvala svima na saradnji.Gledao sam u Politikinoj arhivi,tamo nema a evo do kojih sam podataka dosao.

Tempo je ugasila izdavacka kuca Poliika, navodno zbog neprofitabilnosti. Čak su na kratko i ugasili Politikin zabavnik, pa su ga opet pokrenuli. Ovaj Tempo21 je nešto sasvim deseto(izdaje ga neka firma Axios, nikad čuo) u odnosu na Tempo od pre 15-ak godina gde si do srednjih strana imao fudbal iz prve lige, izvestaje iz Evro kupova, Svetskih i Evropskih prvenstava, intervjue sa igračima raznih klubova, trenerima, tabele prve i druge, lige i izlazio je svake srede. Bilo je vise teksta, kvalitetnih clanaka, tifo scena...
Drugo vreme je to bilo.
 
lmn:
Hvala svima na saradnji.Gledao sam u Politikinoj arhivi,tamo nema a evo do kojih sam podataka dosao.

Tempo je ugasila izdavacka kuca Poliika, navodno zbog neprofitabilnosti. Čak su na kratko i ugasili Politikin zabavnik, pa su ga opet pokrenuli.
Drugo vreme je to bilo.

А часописи попут борбе и оног заборавио сам име што је о оружју су профитабилни? :shock: :?
Е рођаци,рођаци...
 
Nije bio loš Tempo u izdanju Politike, savremeno je bio urađen prestao je da izlazi pre jedno 3 godine.Takođe se pitam zbog čega.Jel moguće da više ljudi kupuje politička sranja na čijim su naslovnim stranama glupe vesti za koje nas sve boli *****, nego najbolji sportski magazin???
Od Politike jedino što je ostalo vredno je Sportski Žurnal.
 

Back
Top