ljubavna pisma

fortune_100

Početnik
Poruka
4
Da li ste ikada slali ili dobijali ljubavna pisma? Sta mislite o anonimnom pismu kao nacinu da nekome saopstite svoja osecanja? Da li mislite da je to glupo ili kukavicki i da li biste se uopste potrudili da otkrijete ko vam salje anonimno pismo? Narocito me interesuje misljenje momaka...
 
slao sam, pa cak i pesme pisao. to je klasika, momci danas to vise ne rade, izgleda da devojke cene neke druge vrednosti. anonimno je bez veze, jer onaj ko ga cita mozda misli da je to neko drugi, a ovako kad odma vidi da si ti mislice odma samo na tebe i mozda tako otkrije u tebi nova lica koja do tada nije znao. a nije mi jasno, kako uci u trag anonimnom pismu, nismo svi detektivi
 
ja sam pisala pesme ali jih nisam slala nego objavlivala u novinama, hm pisma sam isto dobijala, još češče sam po đepovima od bunde i kapute nalazila lističe sa brojevima, desilo mi se i da sedim u kafiću i dobijem broj na raćunu...onako sede 2 stola pored tebe i baci ti...svašta
ja sam lično dok sam bila mlađa stavljala bombone dečacima:D
 
Jesam sa mojom srednjoskolskom simpatijom, tri godine sam bila zacopana u M. :-D
Hteo da me pljubi, ja se izmakla. Zakazali sastanak, ja zakasnila sat vremena. Naljutio se strasno, a posto je isao u drugu skolu (jos plus nije imao telefon!), sta cu, a ja napisem anonimno pismo. :lol:
Naravno, on je odmah znao da sam ja u pitanju i tako smo poceli prepisku u kojoj smo se prepucavali (al' sve je to kao bilo anonimno), al' smo pisma zavrsavali uvek sa nasim stihovima.
I na kraju se naravno, nikad nismo smuvali. :-)
 

Back
Top