Privlaci me riba...

Kirk

Obećava
Poruka
95
Ljudi, privlaci me jedna riba! Ne mogu da vam opisem koliko! A objektivno, manje je atraktivnija od moje devojke...Ali stalno me vuce,je l' primecujem da bi mog'o ladno da je zveknem! I sta sad? Kao da budem fin i da je iscooliram...? Eto bas me interesuje sta bi vi uradili u toj situaciji! Naravno, zenski deo ce da me napusi, provereno! :D :D
 
Necu te napusiti, privlacnost je tesko zakljucati samo u jednoj osobi. Ali vernost je stvar odluke. Uvek je postenije raskinuti. Moze se desiti da se zaljubis u tu drugu ili da pozelis jos, pa jos jednom... e onda situacija postaje komplikovana, veoma...
 
gossca:
Necu te napusiti, privlacnost je tesko zakljucati samo u jednoj osobi. Ali vernost je stvar odluke. Uvek je postenije raskinuti. Moze se desiti da se zaljubis u tu drugu ili da pozelis jos, pa jos jednom... e onda situacija postaje komplikovana, veoma...


Yeeeeeahhh..... :D Nisi me napusila!!! :D Kazem ja tebi da bi te poljubio!!!!! :) hihi... :D
 
Kirk:
Ljudi, privlaci me jedna riba! Ne mogu da vam opisem koliko! A objektivno, manje je atraktivnija od moje devojke...Ali stalno me vuce,je l' primecujem da bi mog'o ladno da je zveknem! I sta sad? Kao da budem fin i da je iscooliram...? Eto bas me interesuje sta bi vi uradili u toj situaciji! Naravno, zenski deo ce da me napusi, provereno! :D :D
Pazi, možda je Romulanski špijun. Ili Karadasijanski. E, a zamisli da je Klingonski? Joj, zamisli Klingonku u krevetu... Ne znam, mene su uvek privlačile Andorijanke. Pravi mali sexy geek.
 
ponekad pomislim da sam pogresno vaspitan. gledam oko sebe kako ljudi jedne druge varaju, lazu i nalaze zadovoljstva samo u materijalnim stvarima, hvale se svojim kilometrazama u momcima i devojkama kao da se takmice i kao da tako sebi dokazuju da su kao frajeri ili ribe. To sto ti se mota po glavi je veoma ruzno. da li si ti sa tom devojkom samo zato sto je atraktivna? to je neophodan ali ne i dovoljan uslov, matematicki kazano. nemoj uraditi drugoj osobi ono sto ne zelis da ona uradi tebi. Kako bi se ti osecao da se ona kresne sa drugim tipom
 

Back
Top