justin timberlake

immph:
yuuuuuuuuuuuuuuuu ... Katy ... :shock: :shock: :shock: :shock:

zanimljivo ... zbog cega to kazes ? 8) :-o :o


Nikada ga nisam volela, cim cujem neku pesmu menjam....
Covek jednostavno nije muzicar....falsira previse...nema kojeg muzicara nije kopirao...pa jesi li video na sta je licio kada se pojavio kao solo muzicar, kada je napustio onu pateticnu grupicu decacica...crni sesir, rukavica, pokreti....Justin je samo kopirao kralja popa, nikada to nece biti....nema kvalitet, personu....jedan od mnogih komercijalista
 
Kakva god da mu je muzika (metalac moze reci da je ocajna, a neko ko slusa r'n'b da je fenomenalna), Justinu se neke stvari moraju priznati! Mnooogo je dobar frajer!!!:) I, uopste ne stoji to "*****"! Izuzetno je stilizovan, super igra i dok se za nekoga drugog sa takvim atributima moze prikaciti etiketa "*****", njemu definitivno NE MOZE! Decko jednostavno ima neku harizmu- ne samo da je dobar frajer, vec nekako izgleda i kao neko ko je zabavan, duhovit... Muzika mu je vrhunski producirana, spotovi takodje. Jednostavno je najbolji u domenu te muzike koju izvodi! Zato ga ne treba porediti sa nekim rock ili metal izvodjacima jer to nije moguce! To su potpuno razliciti pristupi muzici. On je jednostavno kralj te neke "scene"... A, igra fantasticno!:) I oblaci se fantasticno!:) I jos nesto! Neverovatno je koliko je evoluirao- od meni licno odvraaatnog clana jos odvratnije grupe, pa preko malo manje odvratnog soliste, do stvarno upecatljivog frajera!!!:)

p.s. Cameron je valjda najveca garancija da NIJE *****! I, zar bi ona bila sa nekim feminiziranim???:)
 
immph:
Mene ne podseca na Michael-a ... ne falsira ... 8) :-o :o


Kako te ne podseca na Majkla...Justin je njegov neuspeli klon...Ja i dan danas pamtim spot sa rukavicom i sesirom....cak i kopira MJ "onomatopeju"....ono cudno proizvodjenje zvukova....
Pravi muzicari su takodje imali idole, ali postali su pravi zato sto su stvarali nesto novo, nesto svoje...nisu kopirali....
Justin je cak i rekao da bi najvise na svetu voleo da bude MJ....
Falsira, i to zesce ;)
 
marina_se_budi:
Kakva god da mu je muzika (metalac moze reci da je ocajna, a neko ko slusa r'n'b da je fenomenalna), Justinu se neke stvari moraju priznati! Mnooogo je dobar frajer!!!:) I, uopste ne stoji to "*****"! Izuzetno je stilizovan, super igra i dok se za nekoga drugog sa takvim atributima moze prikaciti etiketa "*****", njemu definitivno NE MOZE! Decko jednostavno ima neku harizmu- ne samo da je dobar frajer, vec nekako izgleda i kao neko ko je zabavan, duhovit... Muzika mu je vrhunski producirana, spotovi takodje. Jednostavno je najbolji u domenu te muzike koju izvodi! Zato ga ne treba porediti sa nekim rock ili metal izvodjacima jer to nije moguce! To su potpuno razliciti pristupi muzici. On je jednostavno kralj te neke "scene"... A, igra fantasticno!:) I oblaci se fantasticno!:) I jos nesto! Neverovatno je koliko je evoluirao- od meni licno odvraaatnog clana jos odvratnije grupe, pa preko malo manje odvratnog soliste, do stvarno upecatljivog frajera!!!:)

p.s. Cameron je valjda najveca garancija da NIJE *****! I, zar bi ona bila sa nekim feminiziranim???:)

Frajer??Justin izgleda kao svaki decko sa ulice, jednolican je....mada, ljudi kazu da je smeker...mene apsolutno ne dotice ista vezano za njega
 
s@ndric@:
alo ljudi album mu je extra.......
i za informaciju pojedinaca trenutno je sa jesicom biel,,,,,takodje ima extra glasovne mogucnosti,,,
ma uostalom ko ga ne podnosi sta koj komentarise ovde........
Da zanemarim to shto sam od rechi "xtra" upravo dobila fras...onaj helijumski glas ti je dobar>?
hahah ok ima nas svakakvih. :cool:
 
@katy
Stvarno ne znam odakle ti to falsiranje ... a onda bi i Snoopy imitirao Michael jer nosi sesiri rukavicu ... i ko sve ne , pa i Janet Jackson ... Michael nije jedini koji nosi sesir , a nije ni prvi ... Onomatopeju ne znam ko ne radi (to ponovo Michael nije prvi poceo da radi) ... to je sasvim normalno u muzici .. a ako poredis Justin-ove pokrete sa Michael-ovim vredjas nam Michael-a ;) :grin: ... a Justin je stvorio dosta toga novog , muzika mu veze nema sa Michael-ovom ... njednostavno njihovi stilovi nisu isti ... covek ima pola planeta u Vodoliji (dobro ovo ne shvatas) ... A jel mozes jos i ono za Christina-u da mi objasnish ? 8) :-o :o
 
ja njega bash volim...mada mi se vishe svidjao proshli album,na ovom su mi sve pesme manje vishe iste...mada mogu da slusham...meni se ta vrsta muzike svidja...a i skroz mi je super njegov fazon i to shto u spotovima uvek ima neku dobru koreografiju...=)
ja sam se bavila plesom,tako da je meni to super...jedno vreme sam chak i uchila te koreografije jer su mi se bash svidjale...:mrgreen::lol:
 
s@ndric@:
samo da znas da je on omiljen pevac svim nasim kvalitetnijim muzicarima,a oni znaju da prepoznaju kvalitet,za razliku od tebe.......a i da mu je helijumski glas,kako ti kazes,on bi propao odavno......


Ne uspevaju svi na osnovu svojih kvaliteta....On je samo znao kako da osvoji publiku, sto je najvaznije....ni Madonna nije imala bog zna kakve vokalne mogucnosti, pa vidi gde je sada.....Kojim to nasim muzicarima je on omiljeni pevac???
 

Back
Top