POMOC U VEZI ZVUCNIKA GENIUS 5.1
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: POMOC U VEZI ZVUCNIKA GENIUS 5.1

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano POMOC U VEZI ZVUCNIKA GENIUS 5.1

Imam Genius Home Theater 5.1 i ne radi mi centar! Prikljucio sam ih na 5.1 muzicku kartu Sound Blaster Live, i kada ih testiram preko Blaster Mixer-a svi rade, a u Winamp-u mi centar ne radi kao i u drugim programima.

dule_vr
    Guest

Podrazumevano

Centralni zvucnik ce ti raditi iskljucivo u DVD filmovima. Medjutim ako uspes da nadjes stariju verziju drajvera za tvoju muziku kartu,sve ce ti lepo raditi bez problema. Ja sam imao isti problem ( sa istom kartom ),nasao sam stare drajvere,tako da sad sve radi super.
    Dule

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

gde da nadjem stare drajvere

dule_vr
    Guest

Podrazumevano

Pa neznam da ih ima na creativovom sajtu,ja imam stare drajvere na CD-u,i centralni mi radi iskljucivo sa tim drajverima. Cuo sam da centralni radi sa najnovijim drajverima,al to moras da proveris posto nisam siguran
    Dule

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Centralni speaker nece raditi sa ni jednim drajverima ako ne pustas AC3 zvuk... A takav zvuk imas samo na DVD-ovima i eventualno u nekim igricama...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano cao

Dule_vr aj nekako zipuj pa mi posalji tu staru verziju driver-a na mail ako mozes: vlado_bk@verat.net ili vlado_bk@yahoo.com

Tzar
    Guest

Podrazumevano

U win98 centralni zvucnik ce raditi samo sa nekim dvdovima - nisu svi dvdovi sa 5.1 zvukom i sa nekim igricama.
    U winXP ce svaki zvuk iz bilo kog programa ici i na centralni zvucnik. Bukvalno sve, midi, wav, mp3, divx, dvd... Inace potrebno je samo da instaliras prave drajvere za XP, AC3 filtere u kojima kazes da je output 3/2 5.1 speakers. Ja koristim jos i matrix filtere. Inace probao sam da zbunim XP menjajuci input u Matrix filterima od mono do 5.1 i bukvalno nijednom se nije izgubio zvuk na centralnom zvucniku. Kada je ulaz 5.1 XP ga pusta takvog kakav je, ako nije pretvara ga najbolje sto moze u 5.1. Ako necujes centralni zvucnik znaci da nisi dobro povezao zvucnike ili nisi instalirao drajvere i filtere ili si negde rekao da ti je output stereo umesto 5.1.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano CAO

Tzar svaka ti cast prijatelju za AC3 filtere, dosadilo mi je vise da slusam kako se muzika na centru ne moze cuti vec samo preko DVD!!!!! VELIKI POZDRAV, i jos jednom PUNO HVALA!

Slične teme

1. U vezi zvučnika
    Autor 1972 u forumu Multimedija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.01.2007., 15:49
  2. Molim za pomoc oko zvucnika i kartice
    Autor uplasenko u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.07.2006., 13:43
  3. POMOC U VEZI ZVUCNIKA
    Autor symbad u forumu Hardver
    Odgovora: 3