casopis

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
aj mi pomozite!

ovo je 6000 put kako brisem i pisem!

elem, pisem casopis na engleskom koji je za srednjoskolce. Cilj njega je da mladi poprave ili usavrse svoj engleski, kojji im je bitan za njihov dalji zivot- srednja skola, faks, inostranstvo, posao,komp, net... U casopisu ima mnostvo zanimljivih tekstova, koji su i zanimljivi, ali i edukativni.

Moja molba je,

dajte, ljudi, pomozite mi kako da napisem uvodnu rec! Krenem da pisem, pa onda obrisem jer mislim, previse je ozbiljno ( jer i ja sam srednjoskolac, koji pise srednjoskolcu), pa onda napisem previse budalasto, pa obrisem.

Jako mi je potrebna vasa pomoc.

Hvala
 
Prepisi iz nekog drugog casopisa, samo malo promenis neki tekst o edukaciji, dodas nesto pametno. Ja sam za to ekspert, tako se u stvari rade naucni radovi, objedinis znanja koja su do sada publikovana i dodas jos nesto pametno, zato cu mnogo da putujem i da istrazujem, bavicu se naucno istrazivackim radom.
 
Kad sam ja jednom dosla do zakljucka da pisci ne mogu da napisu dobrih knjiga, romana, koliko ja mogu da procitam, prestala sam da citam romane, pa sam onda posle nekog vremena upisala fakultet, i onda za vreme studiranja nista nisam citala, sad sam ponovo pocela da citam bas intenzivno romane prosle godine. Stvarno se mnogo nauci iz tih neobaveznih knjiga, neko moze vise tako da nauci nego neko sto nauci na fakultetu.

A ne mogu srecice da ti zapocnem, nadji mi prvo tekstove iz kojih zelis da prepises pa cu ti zapoceti, ne moze sve na gotovo.
 
srećica:
?kako to mislis, stefane?
Ako je tvoja duznost da napises uvodnik za te novine, onda treba da bude samo tvoja i nicija druga. Ceo tvoj kredibilitet stoji iza tog texta i ako ga nisi ti napisala (celog ili samo deo, nebitno), a stavljas svoj potpis na njega to je prevara. Moze to citaocima nije ni bitno, ali recimo da ja imam priliku da citam te novine (a imacu jer ces mi dati primerak ;) ) voleo bih da verujem da svaki autor stoji iza svog texta i meni kao citaocu to JESTE bitno, a jos bitnije bi trebalo biti autoru jer on je u drugom slucaju obican plagijator koji se kiti tudjim perijem.
Trebalo bi sama da napises, onako kako TI mislis da je najbolje. Ne kako ja mislim, niti kako misli tamo neko... Naravno, konsultacije su dozvoljene i pozeljne, al' svakako ne da ja ili bilo ko uzme da pise umesto tebe ili JOS GORE kao sto je ova iznad predlozila da uzmes uvodnik iz nekog drugog casopisa, to je stvarno sramota!!!
Probaj da napises vise uvodnih textova, ozbiljnih, blesavih, po mogustvu kombinacija ta dva - izvlaci iz svakog po nesto i kombinuj.... I vidi koji ti se najvise svidja, pokazi nekom i pitaj ga za ISKRENO misljenje... ;)
Na kraju krajeva taj text ne moze nikako biti toooollliikkkooo los...u to sam siguran jer znam ko ga pise! ;) I povrh svega, niko se nije naucen rodio, moras od necega da pocnes! :D
 
dobro!

hvala svima, sama cu ga napisati:)
Samo zato sto ja stojim iza toga.

Stefane, upravu si! I uvek se izvuces poslednjom recenicom;)

Za ostale, ne morate pisati!
Za moda, obrisite ovu temu, nema sta vise da se pise u njoj.

Hvala:)
 
samo da vam javim, da sam SAMA napisala uvod i da je prosto savrsen;)
Mucila sam se, vise sam koristila brisanje no pisanje, ali mislim da je dobar.

Stefane, ti ces ga procitati, pa ces mi reci utiske!

Hvala svima
 
srećica:
samo da vam javim, da sam SAMA napisala uvod i da je prosto savrsen;)
Mucila sam se, vise sam koristila brisanje no pisanje, ali mislim da je dobar.

Stefane, ti ces ga procitati, pa ces mi reci utiske!

Hvala svima
NaraFno srecjo moja, uvek tu za tebe! ;)
Nisam ni sumnjao u tvoje sposobnosti... *:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top