tip sa prevremenom ejakulacijom?da li bi mogle biti?

Lazar81

Obećava
Poruka
75
e ovako nije prijatelj vec kum(osecao bi se da sam ga `prodao` da sam ga stavio u naslovu:))...LM sinoc smo bili u gradu,rashladjivali se na Adi...i on meni jebeno od jednom kaze `Kume vec 3 godine prevremeno ejakuliram(pre ribe svrsava) i imam osecaj da se to nikada nece promeniti` ****** ja narucio odmah jos po jedno pivo :-( jer sam video da je zesce bio skenjan... dugo ga je to tistilo i pritiskalo,i sada se meni otvorio, (dobro se setio) :) kaze da ga to nervira u stvari vise frustrira...ja ga pitam sta mu riba kaze, mislim da li joj smeta, on kaze `da mu je rekla da ne smeta` ,koliko sam skontao oralno je zadovoljava...e sada zao mi ga je, skroz je frustriran (inace je zatvoren po prirodi pa cim mi je to rekao,znaci da ga bas boli)...da ne duzim dalje konverzacija na tu temu je trajala sigurno dva sata...
E sada on se u citavoj prici plasi da ga riba ne vara zbog toga(ja sam mu rekao da ako ga voli ne bi trebalo) ,ne poznajem je toliko dobro, pa zato pitam vas ozbiljne forumasice (ili se barem potrudite da budete ozbiljne :)) koliko bi to vas frustriralo? u stvari da li bi mogle biti sa momkom koji prevremeno ejakulira? a da pri tome vas zadovoljava oralno ili prstima? (kazem ne poznajem je toliko dobro, alli bi voleo da cujem vasa misljenja,da otprilike znam sta da mu kazem)

Pokusajte barem jednim delom biti iskreni i ozbiljni i biti osvezenje na ovoj temperaturi.. ;)
 
Lazar81:
ozbiljnost na nivou ;)

Bila sam mrtva ozbiljna. Ko tebi daje pravo da iznosis tudje probleme na forum? Kakav si ti to prijatelj? Ako stvarno zelis da mu pomognes, razgovaraj sa njim u poverenju ili pitaj nekog lekara ili koga vec (ko stvarno moze da pomogne) ne govoreci ko ima taj problem. Cak bi veca faca bio da kazes da si ti u pitanju. Kum nije dugme.
 
MYOB:
Bila sam mrtva ozbiljna. Ko tebi daje pravo da iznosis tudje probleme na forum? Kakav si ti to prijatelj? Ako stvarno zelis da mu pomognes, razgovaraj sa njim u poverenju ili pitaj nekog lekara ili koga vec (ko stvarno moze da pomogne) ne govoreci ko ima taj problem. Cak bi veca faca bio da kazes da si ti u pitanju. Kum nije dugme.

pa ne znate ko je on zapravo a ne znate ni ko sam ja ..samim tim trazim misljenje ljudi ovde na forumu jer ste samim tim sto me ne poznajete OBJEKTIVNI a to retko moze da se dobije van foruma..a da i verovatno ce ici kod lekara,cisto da se eliminise barem ta mogucnost, fizicke prerane ejakulacije sto je retkost i sto ima najcesce veze sa upalom mokracnih kanala...(a to sam mu sinoc i rekao)...samim tim mi on znaci cim se cimam na forumu zbog njega da bi mu pomogao,jer ako procitate videcete da se on plasi da mu zbog toga partnerka ne bude verna!!!
 
Cesti razlozi prevremene ejakulacije:

- pogresne tehnike vodjenja ljubavi (napr. pokusaj da se prebrzo uzbudi, stezanje butina zarad pojacavanja uzbudjenja itd.)
- napetost fizicka, emocionalna, psihicka
- skrivanje emocija od partnera (ako krije bes, krivicu, strah, pa cak i preveliku ljubav, itd.)
- strah ili nezainteresovanost za seks, ukorenjeno verovanje da je sex prljav(hajde da svrsim i zbrisem)
- sexualno napastvovanje u detinjstvu
- istorija sexa sa zenama koje nije voleo ili sa prostitutkama
- strah od bliskosti (ovo je inace cest razlog i kod impotencije)
- itd.

Resenje je da radi na sebi i svojim emocijama i da produzi predigru kako bi nakon dovoljno duge predigre, njegovoj partnerki bilo dovoljno to koliko on traje ili ajde, moze i da nekako pronadje partnerku koja lako dozivljava orgazam (al onda problem ostaje, samo mu je ego na mestu).
 
Zene zbog toga mogu postati veoma frustrirane i prevariti ga ili ostaviti ga... moguce je i da to ne ucine, al veca je sansa da hoce, nego da nece.

Zasto?

Zato sto svaka zena zeli da dozivi orgazam, a ne samo da masta o orgazmu s muskarcem. Jednom ce joj se desiti pucanje filma... ali zato on treba da usavrsi predigru, da cini sta ona zeli i da joj ugodi za pozu... pa na taj nacin ona moze dobiti sve sto joj je potrebno... e sad... dal ce njoj ostati potajna zelja da proba kako je s nekim ko traje dugo... to zavisi koliko ga voli, znaci od nje same...
 
Razmishljam shta da odgovorim, ali kontam da nisam u poziciji iz koje mogu adekvatno da procenim situaciju i prvo shto mi pada na um je da ne bih sa takvom osobom (kumom) sastavila ni tri susreta, a kamoli bila u vezi. Pa i ljubav, koja je sada cement u toj vezi, teshko da ce da opstane i sama po sebi, a kamoli bez dobrog sexa. Da imam dvadeset godina mozda bih stavila ljubav pre svega, mada to zavisi i od devojke i njenih apetita, iskustva, shta znam, mozda ta kumova devojka i ne zna za drugachije i bolje i onda joj je i ovo super, a plus je sve obavijeno ljubavnom maglom .. ali, otreznice se ona jednog dana, i zato bi trebalo da on ne odugovlachi sa reshavanjem problema.
 
Liv Tyler:
Joooj sto volim ove teme "ne pitam za sebe nego za kuma" :D A Lazo ako se dobro secam i ti devojku uglavnom zadovoljavas oralno ili prsticima (+ normalan sex jednom mesecno) paaaa razmeni iskustva s kumom ;) Mozda i otkrijete neku novu tehniku...

;) da znas da hocu ;) nema sta da se brines, :) a mojoj ne smeta ni prevremena ejakulacija jer joj uvek jako malo treba do orgazma... a i seks joj nije bitan....
 

Back
Top