tip sa prevremenom ejakulacijom?da li bi mogle biti?

gossca:
Cesti razlozi prevremene ejakulacije:

- pogresne tehnike vodjenja ljubavi (napr. pokusaj da se prebrzo uzbudi, stezanje butina zarad pojacavanja uzbudjenja itd.)
- napetost fizicka, emocionalna, psihicka
- skrivanje emocija od partnera (ako krije bes, krivicu, strah, pa cak i preveliku ljubav, itd.)
- strah ili nezainteresovanost za seks, ukorenjeno verovanje da je sex prljav(hajde da svrsim i zbrisem)
- sexualno napastvovanje u detinjstvu
- istorija sexa sa zenama koje nije voleo ili sa prostitutkama
- strah od bliskosti (ovo je inace cest razlog i kod impotencije)
- itd.

Resenje je da radi na sebi i svojim emocijama i da produzi predigru kako bi nakon dovoljno duge predigre, njegovoj partnerki bilo dovoljno to koliko on traje ili ajde, moze i da nekako pronadje partnerku koja lako dozivljava orgazam (al onda problem ostaje, samo mu je ego na mestu).
...........expert ............... ;-) ;-) verovatnoca pripadnosti G17+ ........................ :grin:
 
Vesela_zena_beogradska:
Razmishljam shta da odgovorim, ali kontam da nisam u poziciji iz koje mogu adekvatno da procenim situaciju i prvo shto mi pada na um je da ne bih sa takvom osobom (kumom) sastavila ni tri susreta, a kamoli bila u vezi. Pa i ljubav, koja je sada cement u toj vezi, teshko da ce da opstane i sama po sebi, a kamoli bez dobrog sexa. Da imam dvadeset godina mozda bih stavila ljubav pre svega, mada to zavisi i od devojke i njenih apetita, iskustva, shta znam, mozda ta kumova devojka i ne zna za drugachije i bolje i onda joj je i ovo super, a plus je sve obavijeno ljubavnom maglom .. ali, otreznice se ona jednog dana, i zato bi trebalo da on ne odugovlachi sa reshavanjem problema.

koja li si ti od one cetiri cave iz sexa i grada? :lol:
 
gossca:
:lol: :lol: :lol: Ucinilo mi se da coveka bas zanima, to jest tog kuma njegovog... pa reko' da ogovorim kad covek lepo pita... :-D

da ja ti se nisam ni zahvalio,,,,HVALA... odgovori su ti super, kazem ti razgol sto nije isao kod lekara su ti sto valjda njegovoj curi to nije smetalo(oralno je zadovoljavaa) ili joj je smetalo ali ne toliko da se on nervira i pati zbog toga,i sada mu je neki okidac u glavi da ga mozda ne vara zbog toga...kazem, bas bezveze situacija...a tvoj odgovor mi je SUPER i jos jednom HVALA gossca
 
proguglaj...mislim da je u pitanju LATENTNI HOMOSEKSUALIZAM ima tih nekih stavova u nauci..

hahaha, a zato on i u zenama vidi homice i trandze :)


pa upravo o tome sam i govorio, sve sto je posle je Ok

Ali nece ti to biti jedina zena u zivotu, a ne svrsavaju sve tako brzo kao ta tvoja sadasnja. Posle cesh i ti, kao kum, da se zalish :)
 
Pa cuj, iako bih imala puno razumijevanje za njegovo stanje, istina je da bi me nakon nekog vremena takva situacija pocela frustrirati...
E sad, ako bi on cinio sve sto moze, sto sam, sto uz strucnu pomoc, da prevazidje taj problem, svakako da bih mu pruzila bezrezervnu podrsku...
Medjutim, ako bi svoje stanje prihvatio zdravo za gotovo, ne cineci nista na tom planu, istovremeno ocekujuci da se i ja pomirim sa situacijom, bojim se da bi me prije ili kasnije izgubio...
I nije tu u pitanju samo preuranjena ejakulacija, nego i sebicnost i nebriga, kako o sebi, tako i o osobama kojima je do nas stalo... I do kojih je nama stalo... Ili bi bar trebalo da nam je stalo do njih...
 

Back
Top