Немци ударају жуте крстове на српске куће (Старе навике тешко умиру)

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
kosovo-genocide.jpg


http://www.savekosovo.org/documents/Book_flier_genocide.pdf
Ovo je predstavljanje knjige „Skrivanje genocida na Kosovu” u izdanju Američkog saveta za Kosovo.
Imate fotografiju žutog krsta koji su postavili nemački KFORovci na Srpsku kuću uz napomenu „Stare navike teško umiru”

fr-peter.jpg


Док немачка браћа Аустријанци захтевају да е са манастира Зоћиште уклони Српска застава. Монаси на челу са Петром Улемеком су одбили и рекли: "Ако некоме смета нек скине, ми нећемо"

http://www.byzantinesacredart.com/blog/
 
Obersturmfuehrer:
debilizam...

ali, cija je napomena "Stare navike teško umiru"?

Шта је дебилизам, фашисто? То што Швабе ударају ЖУТЕ КРСТОВЕ НА СРПСКЕ КУЋЕ - или то што се неко "усудио" ДА ТО ПРИМЕТИ И ФОТОГРАФИШЕ ??? Па И ДА КОМЕНТАРИШЕ ???
 
eremita:
Шта је дебилизам, фашисто? То што Швабе ударају ЖУТЕ КРСТОВЕ НА СРПСКЕ КУЋЕ - или то што се неко "усудио" ДА ТО ПРИМЕТИ И ФОТОГРАФИШЕ ??? Па И ДА КОМЕНТАРИШЕ ???

citaj sta pise sektasu...udaranje krstova je debilizam...
izgleda da ti su ti vrucina i tamjan opet udarili u glavu...

a da, ja ne mogu nikako da budem fasista, ja nikog ne mrzim (za razliku od tebe)
 
Не знам шта се чудите, и Јевреји су у почетку живели у гету. Реално гледано и Срби на Косову данас живе у гету (са жутим тракама или без). Е због таквих ствари нашу енергију треба да усмеримо на обелодањивању по свету ове истине, а не да се међусобно проглашавамо усташама, србомрсцима и сл.
 
sumadinac5:
Pitanje je da li je ova vest istinita. Mi sa Nemcima moramo da gradimo dobre odnose, na taj nacin cemo lakse moci da se odbranimo od Hrvata. Pogotovu sto ce Nemacka za 10 godina ako se ova situacija nastavi postati svetska sila. Dosta smo ratovali protiv Nemaca, vreme je da Hrvati plate za svoje grehe.
Вид' малог. А када ти дођу Немци на Егзит, ти први кажеш да су дошли овде да те упропасте. ''Одлучите се једном шта 'оћете у животу''
 

Back
Top