Ljudi ja se zaljubih...

allice

Ističe se
Poruka
2.382
Upoznali smo s preko foruma...joj vishe ni sam sigurna ni u shta....
daklem...decko je religiozan(ne znam moze li se to svrstati u mane ili vrline)...
i mi se fino dopisivasmo i zadnje je bilo:

hey draga,
zapisao sam tvoj broj ( jako je cudan hehe ) pa ako me prst sudbine navede na duze u Bg mozda te i pozovem - osecam da bi mi to prijalo. But, verovatnoca za to nije velika, bar u skorije vreme. Inace ne jedem meso a i pivo slabo hehe - ali izasao bih sa tobom , delujes mi kao simpa zenica.
Cao i hvala

na tome se i zavrshilo...

recite mi po vashim iskustvima znachi li ovo korpa...ili nada?

Bila bih zahvalna za iskrene odgovore ma kakvi da su!!!! :)
 
...........mislim da je lik prosechno odvratan,verovatno veliki lazov i slatkorechivac,a da je religiozan to je fora,cuj dolazi na forume a veruje u boga ,njima je www u stvari 666 ,tako da shvataju komp kao djavolju napravu ....................mislim shta reci ............................
 
kambodza:
...........mislim da je lik prosechno odvratan,verovatno veliki lazov i slatkorechivac,a da je religiozan to je fora,cuj dolazi na forume a veruje u boga ,njima je www u stvari 666 ,tako da shvataju komp kao djavolju napravu ....................mislim shta reci ............................

kambzda...shvatam shta ochesh reci...ali za takve stvari ja sam ovaca koja vjeruje
 
allice:
kambzda...shvatam shta ochesh reci...ali za takve stvari ja sam ovaca koja vjeruje
..........e pa ovce su za shishanje a konji za jahanje ................. :grin: :grin: :grin: pa majku mu u ovom gradu ima bar 100 000 slobodnih frajera ......................da si od onih najizbirljivijih ....................naci ce se neshto........pusti pahomija ............... :lol: :lol:
 
allice:
shvatam, ali ponovo me nesho privlachi...raznolikost...potpuno drugachiji pogljed na svet...
.....taj je vrhunski psiholog ,ubacio ti je u mozak crva koji te tera da mislish o njemu,znao sam jednog takvog,majstor iluzije i majstor da kaze shto zena zeli .............genij .................. 8) oprez ............sludjuju mozak kao droga ..........
 
allice:
Upoznali smo s preko foruma...joj vishe ni sam sigurna ni u shta....
daklem...decko je religiozan(ne znam moze li se to svrstati u mane ili vrline)...
i mi se fino dopisivasmo i zadnje je bilo:

hey draga,
zapisao sam tvoj broj ( jako je cudan hehe ) pa ako me prst sudbine navede na duze u Bg mozda te i pozovem - osecam da bi mi to prijalo. But, verovatnoca za to nije velika, bar u skorije vreme. Inace ne jedem meso a i pivo slabo hehe - ali izasao bih sa tobom , delujes mi kao simpa zenica.
Cao i hvala

na tome se i zavrshilo...

recite mi po vashim iskustvima znachi li ovo korpa...ili nada?

Bila bih zahvalna za iskrene odgovore ma kakvi da su!!!! :)
posto si se zajebala i poslala mu fotku,bilo mu je trulo da ti kaze da si debela,pa je onda sklepao ovo..
 

Back
Top