Ringjacker-sta je to?

U pitanju je plug-in za Skype i teško da se ''samo uvalilo''.
Ako misliš da ti pravi neki problem, deinstaliraj.

Skype - tools>do more>organise my extras - obeleži my extras, desni klik na ringjacker i uninstall.
 
Ukloni samo RingJacker:
Skype - tools>do more>organise my extras - obeleži my extras, desni klik na ringjacker i uninstall.

Što se tiče Avasta, nije on ništa pronašao već kaže da ne može skenirati te fajlove. Ignoriši. Odradi ono gore, pa ako i dalje bude problema, onda ćemo tražiti malware.
 
snejks:
I usput mogla bi da instaliraš servis pack 2 za xp.
Znam da bi mogla,ali kad sam htjela neko mi rece da ce me proizvodjac tako lakseotkriti i da necu moci koristiti windows.
Inace zbog toga ne mogu instalirati programe koji mi trebaju!!!!

Da li je ovo istina,i ako nije kako da instaliram pack2?Nadam se da vam nije problem da mi objasnite!!!:)
 
dr_Bora:
Ukloni samo RingJacker:
Skype - tools>do more>organise my extras - obeleži my extras, desni klik na ringjacker i uninstall.

Što se tiče Avasta, nije on ništa pronašao već kaže da ne može skenirati te fajlove. Ignoriši. Odradi ono gore, pa ako i dalje bude problema, onda ćemo tražiti malware.
Odradila sve i kad sam restartovala komp nije se pojavilo!!!!Jupi!!!!Hvala dr_Boro!!!!
 
pota:
Znam da bi mogla,ali kad sam htjela neko mi rece da ce me proizvodjac tako lakseotkriti i da necu moci koristiti windows.
Inace zbog toga ne mogu instalirati programe koji mi trebaju!!!!

Da li je ovo istina,i ako nije kako da instaliram pack2?Nadam se da vam nije problem da mi objasnite!!!:)
SP2 download link: http://download.microsoft.com/downl...0-73cf11fdcdf8/WindowsXP-KB835935-SP2-ENU.exe ( 266,1 MB ).

Skini SP2 ( ako ga nemaš ), ako koristiš Pro verziju Avast-a ( sa real time skeniranjem ) isključi ga i pokreni setup.
Kada bude gotovo, pc će se restartovati. Nakon toga isključi Automatic Updates ( iz Control Panela ) kako bi sprečila bilo kakav kontakt tvog pc-a sa MS-om.
 
Probala sam da skinem SP2 i kad sam dosla skoro do pred kraj puce veza!!!Probala sam onda ponovo i isto mi se desilo!!!Na Desktopu mi silne ikone koje ne mogu pokrenuti jer nije instalirano do kraja!!
STa da radim.Ovo je veliko pa se pitam da li mi se dva puta instaliralo skoro do pred kraj.Kako da nastavim instalaciju gdje je stalo?Kako da izbrisem ovo do sada instalirano i pokusam ponovo?
Skinula sam ovu Gozzilu ,jel ce mi ona nesto pomoci!!!!
Izvinjavam se sto sam dosadna,ali mi se cini da sam naisla na ljude koji hoce pomoci!!!
;) :)
 

Back
Top