EXTRA Hit Dana !!!
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: EXTRA Hit Dana !!!

Aktivan član islandjanin (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano EXTRA Hit Dana !!!

Ko je od vas slusao nadaleko cuveni EXTRA hit dana sa ludacima kao sto su Pedja, Maki, Kale.....

Elem hit dana je isao na radio kosavi, a onda posto je ukinata kosava prestao je da postoji i EHD, da bi sad skoro cuo da se opet emituje "negde" i da je cela ekipa tu....

E sad, mene zanima da li iko ima informaciju koji je to radio na kom se emituje novi EXTRA hit dana i naravno na kojoj je frekvenciji?!?!

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: EXTRA Hit Dana !!!

extra hit dana se emituje od aprila na "radio 3" 95,8 mhz, ali je extra vlada na odmoru do 01.09. pa do tada nema hita
    a da, ima i forum. adresa je
    http://extrahitdana.forumer.com

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

za centralnu Srbiju, Extra Hit dana se emituje tj prenosi uzivo na 92,7mhz preko predajnika Radija OP TOP iz topole, mislim da je krenulo od ponedeljka, a za beogradsko podrucje i dalje na 95,8mhz na radiju TRI

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

koliko vidim ovo je jedna od najposecenijh tema pa evo onda jos informacija"

od ponedeljka 24.09.2007 emisiju EXTRA HIT DANA ce uzivo prenositi i RADIO 34 iz Kragujevca na 88.9mhz, nisam siguran i na 104,3 naravno za sire podrucje kragujevca

Početnik
    Učlanjen
    03.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

u toku je prijava za izbor najlepse slusaeljke extra hit dana, bar od onih koje su se prijavile

Početnik
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

drago mi je da je najzad opet na okupu ekipa extra hita dana, slusao sam Vladu dok sam bio klinac i evo opet posle 10 godina. Mislim da ce zahvaljujuci njihovom nacinu rada, radio opet postati ipak nesto vise, od onog u sta se pretvorio poslednjih godina, a to je ipak prisniji odnos sa slusaocima, a ne voditelji koji se muce bezuspesno da im glasovi budu hrapaviji i od sebe prave zvezde tako sto pricaju sami sa sobom i sms porukama, a ne daj boze da ih neko nazove i upusti se u pozitivno prozivanje kroz direktno ukljucenje. sto vise ovakvih emisija i na drugim stanicama i radio ce se dici iz mrtvih, jer ni internet ni TV to ne mogu da ruze, naravno sa pravim ljudima.

Slične teme

1. EXTRA Hit Dana !!!
    Autor islandjanin u forumu Beograd
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.08.2007., 15:39
  2. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 02.01.2006., 12:37
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.02.2004., 00:01

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor