u liftu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
da li vam se nekad desilo da, kad trebate da izadjete iz lifta, neko ko ceka lift udje pre nego sto vas pusti da izadjete i tako se nepotrebno bezobrazno gura i pravi guzvu (od "izvinite" nema ni traga, naravno)? a pri tom je to mlada osoba koja bi trebala da zna da tako ne treba raditi...
molim samo iskrene odgovore...
pozzz...

P.S. da bi tema bila u stilu sa forumom lj&s, zeleo bi' samo da naglasim da je duzina lifta preko 25 santimetra...
 
Retko koristim lift, zivim u kuci... a dok sam stanovala u stanu u Bg, nisam imala takvih problema... Muskarci su bili kavaljeri i redovno pustaju... sa zenama zavisi... kako koja...
 
a pri tom je to mlada osoba koja bi trebala da zna da tako ne treba raditi...

Ma nemam problem sa liftom, nego me ovo podsetilo na ustajanje u autobusu dok sam bila u drugom stanju, redovno su ustajali mladi ljudi da mi ustupe mesto, a one neke zenetine, za koje bi bilo normalno da saosecaju sa trudnicom, jer su valjda i same proshle kroz trudnocu, pravile su se blesave i gledale kroz prozor .. e i dan danas, kad pomislim na to, nema logike.

TO moram da pitam Veselu,ona je imala par teretnih...

Ma 'teretni' su bili san snova .. lako se dizu, sporo padaju, izdrzljivi, mogu da voze i nekoliko sati.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top