RUKOMET!!!!!!!!!!!!1

kazu da je to vrlo grub sport,neznam jeli tako,ali probijanje zida u devetercu ili kako se vec zove zna da bude vrlo gadan,sto bi se reklo.
ali inace,stvarno je odlican,brz,dinamican i interesantan...bar sa moje strane kao gledaocu
 
To je genijalan sport...-ja sam trener pa to mogu da i potvrdim.Nigde nema toliko sprintva ,ubrzanja skokova, i svih prirodnih kretanja kao u rukometu.Uostalom i nasi predci su bacali koplja ili druga i\orudja rukom ,nisu ih shutirali!
Pa tek atraktivnost pogodaka koji bas ima, ne kao u fudbalu da se smoris na utakmici za jedan ili dva gola. Rukometasi su inache najpravilnije razvijeni ljudi jer su ukljucheni svi mishici.
U rukometu nema zabusavanja ili znas ili ne ,nemoze se neko shlepati kao u drugim sportovima. itd...
Igrajte rukomet ...
 
Rukomet je pravi sport za ljude....ko ga nije trenirao ne moze ni da komentarise o njemu....nekada se najjaci rukomet igrao u Vojvodini ali se u zadnjih 10-tak godina ubrzano razvija sirom Srbije....da li pamtite ekipe poput Borca iz Banja Luke,Partizana iz Bjelovara,Kolinske iz Slovenije,Zeleznicara iz Sarajeva,Metaloplastike,Proletera......itd.To je bio rukomet kada smo ostavljali celu Evropu pa i svet pod nogama....jaka Rumunija a mi za njima....vise nikad takav rukomet se nazalost nece igrati
 
KVINTO:
Zar je moguce da niko ne zna kako se zove onaj satirani lik!!!???Ajde potrudite se malo...A sto se tice ovog da se nekada najjaci rukomet igrao u Vojvodini ja nesto nisam siguran da je Sabac u Vojvodini!!!!
Rekao sam to generalno....jeste Metaloplastika bila 80-tih najjaca i u Evropi ali uopste najjaci rukomet se igrao u Vojvodini od najnizis liga do prve savezne
 
vnkrca:
Rekao sam to generalno....jeste Metaloplastika bila 80-tih najjaca i u Evropi ali uopste najjaci rukomet se igrao u Vojvodini od najnizis liga do prve savezne
Da se razumemo nemam nista protiv Vojvodine u svakom smislu,ali ako je prva tadasnja liga u pitanju osim velikog PROLETERA na celu sa legendom RNICEM ja ne znam nijedan drugi klub iz Vojvodine iz tog doba!!!Ajde pomozite za satiranog od pre neku godinu...
 
^Intimo band^ javi se opet!!! Da pricamo o rukometu!!!! I LOVE HANDBALL!!! AND I PLAY THIS INTERESTED GAME!!!! JAVITE SE I VOLITE RUKOMET!!! Ko nije cuo za Crvenku *Vojvodina* koja je bila osvajac svih mogucih pehara u Jugoslaviji i sire i koja je iznedrila toliko reprezentativaca i trenera nema sta da trazi na ovom sajtu!!!!!!! pozzzzzzzzzzzzzzzzz od SZ
Bravo Sonja:-D
KVINTO....Ne vredi da ti objasnjavam jer se izgleda pravis ili stvarno ne znas mnogo o rukometu u Vojvodini:-?
 
VNKRCA, KRALJU IZGLEDA DA SE TI OVDE JEDINI (PORED MENE) RAZUMES U RUKOMET!!!! VELIKI POZ FOR YOU!!!!
Pozdrav i tebi....ima ljudi koji se razumeju u rukomet samo ih mozda mrzi da komentarisu....kada bi se vratilo ono nase zlatno vreme rukometa sigurno bih se opet aktivno bavio rukometom pa makar i u najnizoj mogucoj ligi (pre godinu i po sam ostavio rukomet)....dajte ljudi malo vise komentara o ovom po meni najboljem sportu ;)
 
Pozdrav za rukometasice i rukometase, bivse i sadasnje! :)

Satirani iz Partizana...da nije Bojan Skoko ili mozda cak Branko Kokir, mada je on bas odavno igrao tamo...

Pocelo prvenstvo...bice tu zanimljivo, u zenskoj konkurenciji su kvaliteti ekipa priblizni i dobro je sto su Naisa i Knjaz dobili konkurenciju u Kikindi i novajliji Vrnjackoj Banji...ni Radnicki pa ni Dinamo nisu losi...jedino Zvezda i Bor nisu ozbiljnije ekipe, sve ovo naravno u nasim okvirima...
 
Ne znam...imaju iskusan tim za nase uslove, Zlatu na golu, Celebic, Stamatovic, najboljeg strelca Prve lige prosle sezone juniorku Jelenu Trifunovic, malu Budai koja je otisla iz Zvezde kao jedan od nosilaca igre...
Mada je prednost na strani Naise ove sezone i pored odlaska Jelene Popovic i Ornele Rogan, Knjazu je otisla Lekic u Krim, pivot Rajevic i Nisavic u Kikindu, Koperec u Naisu, tako da je Knjaz izgubio prakticno pola postave jer su sa sestrama Vojcic one nosile igru... u Naisu dosle Damjanovic, Filipovic i Pop Lazic koje bi trebale da potvrde svoj talenat i izrastu u dobre igracice...volela bih da Kikinda uslovno iznenadi sve i osvoji prvenstvo...
 
Hej ljudi, evo jos jednog rukometnog fanatika...

A nije ni cudo sto na krstarici nema puno ljudi zainteresovanih za temu...

imate specijalizovane rukometne forume....www.balkan-handball.com

Nego sezone u Srbiji nikada nece biti zanimljivije. Totalna nepoznanica je ko je uopste favorit i u muskoj, i u ženskoj konkurenciji. Jedno se zna, da se nista ne zna. Prvoplasirane ekipu su Jugovic i Kikinda kod žena, totalno ludilo...
 
Hej ljudi, evo jos jednog rukometnog fanatika...

A nije ni cudo sto na krstarici nema puno ljudi zainteresovanih za temu...

imate specijalizovane rukometne forume....www.balkan-handball.com

Nego sezone u Srbiji nikada nece biti zanimljivije. Totalna nepoznanica je ko je uopste favorit i u muskoj, i u ženskoj konkurenciji. Jedno se zna, da se nista ne zna. Prvoplasirane ekipu su Jugovic i Kikinda kod žena, totalno ludilo...
 
@ DOSTOJEVSKI
Pozdrav i tebi....mozes da obrises post
@ Sonja Zigic
Rukometom sam poceo da se bavim u 9 godini u pionirskoj selekciji.Nakon 3 godine igranja tamo prelazim da igram za drugi tim.Dok sam trenirao u drugom timu (izvini ali stvarno ne bih da dajem naziv kluba) trener mi je bilo i jedan vrhunski a to je Ljuba Obradovic nas proslavljeni trener.Kasnije prelazim da igram za prvi tim (17 god.) koji se takmicio u drugoj saveznoj ligi (Vojvodina) i uspeli smo da osvojimo (dok sam trenirao za taj klub) dva puta 3 mesto i uglavnom smo bili negde oko sredine tabele.Od poznatih rukometasa licno se poznajem sa Dejanom Pericem nasim vrhunskim golmanom.....zaboravio sam da ti kazem da sam igrao na poziciji levog beka.Rukomet sam ostavio pre godinu i po dana i po malo treniram sa veteranima.
Ako te nesto jos interesuje ti me pitaj
 

Back
Top