Satelitka antena ili kablovsaka
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Satelitka antena ili kablovsaka

Početnik selen (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Unhappy Satelitka antena ili kablovsaka

Pozzz svima.Mene interesuje vase misljenje na ovu temu.Ja sam laik sto se toga tice ,pa me interesuje sta mi preporucujete.Nadam se da ce neko da mi odgovori.Unapred hvalaaa

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Satelitka antena ili kablovsaka

I jedno i drugo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Mala šala, zavisi šta žečiš da gledaš

Primećen član Mirko_Vucinic88 (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Definitivno kablovska, jer je na njoj smjestene sve ono najbolje a satelitskom dobijas uglavnom neke fushe

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Pa ne bih se bas slozio. Na D+, Premiere, TPS, Cabo ima mnoga sta za gledanje. Samo je pitanje da li razumes jezike i naravno sta volis da gledas.

Obećava
    Učlanjen
    21.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

na kablovskoj ti je masa programa titlovana na srpski dok na satelitu nije a i kablovsku placas svakog meseca a satelitsku jednom kupis i gotovo pa ti vidi sta zelis i mozes sebi da pruzis

Moderator DanijelVR (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

sve zavisi ko sta voli na satelitskoj ima preko 4000kanala sto filmova, serija, raznih dokumentaraca samo treba poznavati jezike
    za kablovsku sve zavisi sta nudi taj operater koje kanale sta ide uz kablovsku da li ima kablovski internet kod nas u Srbiji ima dosta kablovskih operatera ali se mogu izdbojiti nekoliko dobrih ali bas dobrih koji bas dobre ponude

Početnik selen (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hvala na odgovorima ali mi niste resili dilemu.Cula sam da dosta njih sa kablovske prelaze na satelitsku jer je kao bolja i jeftinija.

Obećava
    Učlanjen
    21.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

jeste bolja i jeftinija jer nemora da se razvlace kablovi ali i tu ima kvaka jer svi ti operatori uvode svoje kartice koje su kodirane pa samo sanjima mozes da gledas odredjene kanale koje emituje taj operator ali hvala bogu i dobrim ljudima pa je i pirata tu pa mozemo makar i povremeno da gledamo to sto oni emituju

Početnik
    Učlanjen
    25.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

svaki seljak sanja kablovsku
    sto seljak gluplji to san sladji.

Spomenimo i opciju zemaljske televizije.
    Postavis svoj antenski sistem na krov i gledas sve domace programe besplatno.

Uz to nadaj se skorom uvodjenju digitalne zemaljske televizije, DVB-T a i mobilne digitalne televizije DVB-H.( S njom ces imati TV program na svom mobilnom telefonu). DVB-S vec imas sa satelita. ( hiljade programa, ali ne mogu se oni porediti sa ovih deset sa kablovske jer kao sto rekoh na pocetku..)

Kablovska na balkanski nacin opstaje samo na balkanu i pitanje je prestiza medju onima bez ikakve tehnicke kulture.

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Sta bi ti voleo da gledas? Kakve programe?
    Kablovska ti nudi paket programa, i to stalno gledljive, i znas na cemu si. Placas XXyyZ dinara mesecno ,sednes u fotelju, ukljucis TV i slika je pred tobom.
    SAT... danas gledas D+ Tekille sutra nista preko sutra opet D+ i Premier pa mesec dana nista a ne ipak ima na onom satu na frekv toj i toj TPS...... TREBA TI PUNO ENTUZIJAZMA volje.
    Od pamtiveka ljude muče dve stvari:
    1. Ko je izmislio rad?
    2. Zašto ga ostali nisu odmah ubili!!!!!!!!

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Zaboravili ste da pomenete i da kod kablovske zavisi koji je operater. Nije sve baš isto kod svih: to ti zavisi od toga gde stanuješ. Ja sam kod PTT-a, tu je slika bez premca, ali ima samo televizija, jer je moj deo mreže preuzet od drugog operatera 2003. godine. U drugim delovima ima i radio, Internet, a uvodi se i TV nadzor i u najavi je Pay TV. PTT pokriva dobar deo Beograda i još nekoliko gradova. SBB je, nezvanično, najbolji operater u zemlji. Pokriva gotovo celu Srbiju (naravno, gradsko područje), ima i nekoliko Pay TV paketa, Internet, i naravno sve standardno za TV i radio. Od ostalih, treba izdvojiti još i Ikom, za koji ne znam tačno kakav je, ali ima više "običnih" kanala od PTT-a, valjda ima i Pay TV, ali se signal svaki čas gubi. Ti vidi koji operater pokriva tvoje područje, a ako nije nijedan od ovih, odluči se za satelit, ali kupi neki od legalnih paketa ( SBB-ov Total TV, ili eventualno nešto drugo), jer, kao što vidiš, sa piratima ima dosta problema, jer čas rade, čas ne rade...

Početnik selen (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dust
    Zaboravili ste da pomenete i da kod kablovske zavisi koji je operater. Nije sve baš isto kod svih: to ti zavisi od toga gde stanuješ. Ja sam kod PTT-a, tu je slika bez premca, ali ima samo televizija, jer je moj deo mreže preuzet od drugog operatera 2003. godine. U drugim delovima ima i radio, Internet, a uvodi se i TV nadzor i u najavi je Pay TV. PTT pokriva dobar deo Beograda i još nekoliko gradova. SBB je, nezvanično, najbolji operater u zemlji. Pokriva gotovo celu Srbiju (naravno, gradsko područje), ima i nekoliko Pay TV paketa, Internet, i naravno sve standardno za TV i radio. Od ostalih, treba izdvojiti još i Ikom, za koji ne znam tačno kakav je, ali ima više "običnih" kanala od PTT-a, valjda ima i Pay TV, ali se signal svaki čas gubi. Ti vidi koji operater pokriva tvoje područje, a ako nije nijedan od ovih, odluči se za satelit, ali kupi neki od legalnih paketa ( SBB-ov Total TV, ili eventualno nešto drugo), jer, kao što vidiš, sa piratima ima dosta problema, jer čas rade, čas ne rade...
    Puno ti hvala

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio selen