Ima li kraja srpskim iluzijama o Bosni?

svetolik trpkovic:
ojebote ova posrnula nesrecnica mora na svakoj strani da pomene fate ,muje i rvate mora da je nesto iz mladosti svrbi

А ти мораш на свакој страни да браниш фате, мује (то ме чуди јер си рекао да су сви Босанци заостали :confused: ) и рвате (то ме нешто и не чуди :lol: ).
Што ти Сандрино мишљење смета?
Мени често смета твоје, па се ипак дружимо... :p
 
Архангел:
može biti, a ja sam mislio na Čedu i bakice iz NVO... :D[/QUOTE

Ma ja te babetine i ganci-roma Čedu ni ne računam da imaju pravo glasa u ozbiljnim temama... :lol: :lol: :lol:

Problem je najezda 'rvata, i muslimana ovde...bar na forumu...u RL je lako sa njima...manji su od makovog zrna...znaju valjda da su ništavni, te se k'o ovaj nesrećnik odozgo ne trezne... :lol: :lol: :lol:
 
AltinaD:
А ти мораш на свакој страни да браниш фате, мује (то ме чуди јер си рекао да су сви Босанци заостали :confused: ) и рвате (то ме нешто и не чуди :lol: ).
Што ти Сандрино мишљење смета?
Мени често смета твоје, па се ипак дружимо... :p

Ti se družiš s tim pijancem...eto...to je ono što sam ti danas rekla... :-?

:lol: :lol: :lol: ...šalim se...to je i tako minoran i ništavan nick koga niko ni ne primećuje ovde sem njihovog krda :lol: :lol: :lol:
 
AltinaD:
А ти мораш на свакој страни да браниш фате, мује (то ме чуди јер си рекао да су сви Босанци заостали :confused: ) и рвате (то ме нешто и не чуди :lol: ).
Што ти Сандрино мишљење смета?
Мени често смета твоје, па се ипак дружимо... :p
Pa jesu malo zaostali al nije stvar u bosancima bilo koje vere nego u tome sto Sandrija ima neki problem pa u svakom drugom postu spominje Fate i Muje (mozda su je u skoli zvali Fata :shock: )pa nas onda izvestava sve kako je bila na nekom bosanskom forumu mislim koga zabole **** za bosanske forume i sta se tamo pise pogotovo kada na svakoj strani i na svakoj temi vidsis te bljuvotine jasno je da je rec o patologiji :roll: vidis kako nedojebanost moze negativno da utice mozak :)
 
svetolik trpkovic:
Pa jesu malo zaostali al nije stvar u bosancima bilo koje vere nego u tome sto Sandrija ima neki problem pa u svakom drugom postu spominje Fate i Muje (mozda su je u skoli zvali Fata :shock: )pa nas onda izvestava sve kako je bila na nekom bosanskom forumu mislim koga zabole **** za bosanske forume i sta se tamo pise pogotovo kada na svakoj strani i na svakoj temi vidsis te bljuvotine jasno je da je rec o patologiji :roll: vidis kako nedojebanost moze negativno da utice mozak :)
Кажи "Папа је шизматик, католичанство је лаж"
 
SANDRINAbg:
Ti se družiš s tim pijancem...eto...to je ono što sam ti danas rekla... :-?

:lol: :lol: :lol: ...šalim se...to je i tako minoran i ništavan nick koga niko ni ne primećuje ovde sem njihovog krda :lol: :lol: :lol:

А шта сад радимо него се дружимо... сви.
Али не делимо исто мишљење, поготово ја са Светоликом, Ха Нокријем, Бошњаком и том компанијом.
Или сам ја још увек у твојим очима ПРОВОКАТОР? :???: :roll:
 
AltinaD:
А шта сад радимо него се дружимо... сви.
Али не делимо исто мишљење, поготово ја са Светоликом, Ха Нокријем, Бошњаком и том компанијом.
Или сам ја још увек у твојим очима ПРОВОКАТОР? :???: :roll:

E, pošto vidim da ipak biraš društvo, naravno da nisi..! :wink: :lol:
 

Back
Top