Prijava za plakate na crkvi

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
da vidim kako ce strucnjaci ovo komentarisati

Prijava za plakate na crkvi
19. jul 2007. | 18:22 | Izvor: Beta
Beograd -- Policija je podnela prijave protiv dve osobe za lepljenje plakata na adventističku crkvu u Boegradu.

Prekršajne prijave podnete su protiv Đorđa K. (24) i Predraga M. (24) iz Beograda zbog lepljenja plakata nacionalističke sadržine na stubove ograde Hrišćanske adventističke crkve, saopšteno je danas. Adventistička crkva saopštila je dan kasnije da je na plakatima, koje je potpisala organizacija Nacionalni stroj, pisalo "Sekte su smrt za srpsku naciju".

Policija ih sumnjiči da su 9. jula, u večernjim satima, zalepili plakate na zgradu crkve.
 
A kako bi se ti borijo, da te cujemo...

Da su razbili vilicu neko od adventista, prosli bi mnogo gore, napravili bi sranje sebi i svojima. To ako je neko ocekivao da stroj ide okolo i premlacuje ljude to je zabluda.
Vaznije je voditi propagandni rat nego prosto premlacivati ljude okolo... Time se direktno ide na ruku ZOG okupatoru i njegovoj policiji, da mogu sutra da pricaju price o " nacistickoj stoci koja ubija sve sto joj se ne svidja... " i da ih sutra povlaci po sudnicama i zatvorima.
 
kome da podnesem prijavu za ove grafite na crkvi Bogorodice Ljeviske?

1111082978_0zlx2n23uui_a3.jpg
 
Obersturmfuehrer:
zasto ljudi uvek jedno sra*e pokusavaju da opravdaju drugim?

nije mi to bila zelja..

vec vid protesta protiv pokretaca teme.... da li neko ciji sunarodnici srusise tolike pravoslavna crvkve na KiM moze da nama drzi lekciej o toleranciji? ili bi u skladu sa tezom "svako u svoje dvoriste" trebao da se vise pozabavi svojim sunarodnicima
 
Ha-Nocri:
Stoka ti mladi nacisti. De_Sisti, ti bi barem jednom mogao da osudis nesto ovako i tako pokazes da kao demokrata si odgovoran.

smatram da to lepljenje plakata u cilju zastrasivanja bilo koga NIJE U REDU...
i trebalo bi da bude KAZNJIVO
ma kakvo bilo moje misljenje o sektama, svako ima pravo da bude pripadnik bilo koje verske zajednice, sekte , crkve.... izuzev satanista!!!
 
De_Sisti:
nije mi to bila zelja..

vec vid protesta protiv pokretaca teme.... da li neko ciji sunarodnici srusise tolike pravoslavna crvkve na KiM moze da nama drzi lekciej o toleranciji? ili bi u skladu sa tezom "svako u svoje dvoriste" trebao da se vise pozabavi svojim sunarodnicima

dobro...
ja postavljam pitanje.

aj sad.


p.s. a kako su samo gorele one 2 damije tih 17/18 marta... :(
 
De_Sisti:
nije mi to bila zelja..

vec vid protesta protiv pokretaca teme.... da li neko ciji sunarodnici srusise tolike pravoslavna crvkve na KiM moze da nama drzi lekciej o toleranciji? ili bi u skladu sa tezom "svako u svoje dvoriste" trebao da se vise pozabavi svojim sunarodnicima

ima ovde jedan problem,akopostavim neku temoo nama,nikone komentarise,jer u krajnjem slucaju zabole vas za to sto je ovde neko nekog ubio ili neko opljackao milion evra, ali ako postavim da je neki srbin ili albanac imao bliski kontakt sa suprotnom nacijom onda,,, ne stizem uvek me neko pretekne.
i jedno pitanje, pokusaj molim te da saznas koliko je dzamija unisteno do 1999 na kosovu.
ps.hvala [pazi, rekao sam molim te]
 
Yopa:
Adventisti, kol'ko ja znam, nisu sekta, vec priznata religija. Mozda kenyam.

Oni ne da su sekta, nego su sektine sekte sekta.
Odakle im apostolsko prejemstvo? Kako neko moze da dodje 19 vekova posle Hrista i da tvrdi da je to sto je osnovao prava i istinita Hristova crkva. Da li je logicno da Hrist saceka 19 vekova da prodje do osnivanja prave crkve Hristove u vidu nekih tamo adventista... Njihovo ucenje je opovrgnuo sam Hrist, tako sto se nije pojavio u vreme koje su vise puta sa nevidjenim samopouzdanjem odredjuvali adventisti...
 
Karlito Brigante:
U pravu je De_Sisti, Adem nas zamajava ,piše gluposti o Srbiji i po Srbiji,ali bez Kosova.Nijednom nije postavio temu o sra*ima koja prave šiptari! 8-)


Slazem se sa tim u potpunosti... Ali to sto mi gledamo kako nam se Siptar seta po forumu, smeje nam se u lice i sere po Srbiji, to je slika nase gluposti. Ako mi dozvoljavamo da se takvi motaju okolo i ako cemo da sedimo i gledamo sta nam rade. To je slika i nase nesloge. Jer vidim da ovde ima pojedinih koji ovog Siptara uzimaju u zastitu i mesto njega napadaju svoje.
 

Back
Top