Imate li hobi,sto sakupljate ?

Kotobukiya%20Star%20Wars%20Darth%20Vader%20ARTFX+%20Statue.jpg
 
-- Kinder figurice i sve ostalo sto je vezano za Kindere (kataloge,kutije,promo materijal,maskote...)
-- PEZ figure (dispanzere) i sve sto je vezano za PEZ (znacke,slicice,pakovanja...)
-- Mighty Beanz - (mocni pasulj)
-- National Geographic - sve brojeve imam i svakog meseca stize nov :)
-- Alkoholna pica (viski,vino,tekila,sampanjac,rakija,votka,rum...) ali to nameravam da prodam ili menjam za nesto sto mi treba (zauzima mi dosta prostora)
 
Od 2002 godine sam pocela da sakupljam casopise strane,hrvatske,bosanske i naravno domace. Nedeljnike i mesecnike. Od nekih casopisa koji su naravno razvrstani nemam bas sve brojeve,ali ih imam sigurno sve ukupno preko 5000. U pitanju su uglavnom casopisi o poznatima,lifestyle,modi,zdravlju,zenama, tv serijama,kulinarstvu. STORY,GLORIA,SVET,SCANDAL,STAR,HELLO,PULS,TV NOVELE,GRAZIA,COSMOPOLITAN,MOJA ROMANSA,MOJA TAJNA,BLIC ZENA,JOY... i tako ti... sad sam vec to prevazisla,i vise ne znam sta da radim s njima,samo mi zauzimaju prostor da li da ih recikliram ili da ih prodajem putem neta .. kupujem i dalje casopise ali nisam vise tako zagrizena jer sad hvala Bogu sve ima na netu da se procita...
 

Back
Top