Albanska mafija je ubila Djindjica - sta mislite o tome!

Torius

Primećen član
Poruka
968
Све ми више чини да је Албанска мафија фианансирала и организовала убиство Ђинђића и то због независности КиМ а ево и зашто.

1. Ђунђић је пар месеци пре атентат направио оштар заокрет у политици према КиМ и тражио примену резолуције 1244 и ВТС (повратак 1000 полицајаца и војника)
2. Желео је да одмах почну преговори о КиМ тј онда кад смо ми имали подршку дела МЗ (млада демократија итд)
3. Убили су га велики трговачки партнери припасника Албанске мафије
4. Он је уживао огроман углед у свету, нарочито у ЕУ и вероватно би ЕУ била за примену 1244
5. Сви су очекивали повратак СРС и СПС на власт после убиства ЗЂ а онда би процес отимања КиМ текао много лакше (силе мрака су у Србији и побиће Албанце ако се КиМ не да независност).
 
Има још много аргумента у прилог томе. Кад кажем Албанска мафија ту су и интереси CIA-e која одлично сарађује са Албанским нарко дилерима, онда то д појединим струјама у САД никако није одговарао Немачки човек у Србији (додуше добили су сад Руског човека али с тим нису рачунали) јер њима одговара или 100% њихов човек (читај Чеда) или неко кога могу да бомбардују (СРС и СПС) ДС и ДСС нису њихове опције.
 
Torius:
Има још много аргумента у прилог томе. Кад кажем Албанска мафија ту су и интереси CIA-e која одлично сарађује са Албанским нарко дилерима, онда то д појединим струјама у САД никако није одговарао Немачки човек у Србији (додуше добили су сад Руског човека али с тим нису рачунали) јер њима одговара или 100% њихов човек (читај Чеда) или неко кога могу да бомбардују (СРС и СПС) ДС и ДСС нису њихове опције.

Ја се потпуно слажем у вези РАЗЛОГА због којих је убијен ЗЂ - али не мислим да је то учинила Албанска мафија.

Верујем да је то одрадила ЦИА-е али заједно са Немачком БНД...
 
eremita:
Ја се потпуно слажем у вези РАЗЛОГА због којих је убијен ЗЂ - али не мислим да је то учинила Албанска мафија.

Верујем да је то одрадила ЦИА-е али заједно са Немачком БНД...

Ма ЦИА-е и Албанска мафија су заједно то одрадиле, једни су платили (АМ) а једни пружили логистику (ЦИА-е), ороз су повукли ситни криминалчићи и мали дистрибутери Шиптар, Кум, Легија који су за ове као трафика у односу на темпо рецимо по количини уваљане гудре.
 
eremita:
Ја се потпуно слажем у вези РАЗЛОГА због којих је убијен ЗЂ - али не мислим да је то учинила Албанска мафија.

Верујем да је то одрадила ЦИА-е али заједно са Немачком БНД...

хајде сад да не лупам, али не мислим да је БНД укључена у Зораново убиство...
зашто би уклонили човека који је итекако био пронемачки настројен (што је по мени било скроз ок)
 
De_Sisti:
хајде сад да не лупам, али не мислим да је БНД укључена у Зораново убиство...
зашто би уклонили човека који је итекако био пронемачки настројен (што је по мени било скроз ок)

Зато што је пад Берлинског зида био само почетак оживљавања нео-фашизма у заједници са САД ..... а план о растурању СФРЈ је постојао одавно као и план о распарчавању Србије(тај план је зацртан и Уставом из 1974. док је злочинац Броз још био жив) - ЗЂ се, када је то схватио, томе успротивио а огромна лова је уложена у његов долазак на власт. Зато је морао да буде хитно уклоњен. 8-)
 
eremita:
Зато што је пад Берлинског зида био само почетак оживљавања нео-фашизма у заједници са САД ..... а план о растурању СФРЈ је постојао одавно као и план о распарчавању Србије(тај план је зацртан и Уставом из 1974. док је злочинац Броз још био жив) - ЗЂ се, када је то схватио, томе успротивио а огромна лова је уложена у његов долазак на власт. Зато је морао да буде хитно уклоњен. 8-)


Додуше нису рачунали да ће добити још тврђу варјанту по том питању тј. некога ко се успротиво уставу из 1974 још тада и према речима мог професора (иначе ДС-овца) један од двојце људи који су ПФ напустили чистог образа.
 
eremita:
Зато што је пад Берлинског зида био само почетак оживљавања нео-фашизма у заједници са САД ..... а план о растурању СФРЈ је постојао одавно као и план о распарчавању Србије(тај план је зацртан и Уставом из 1974. док је злочинац Броз још био жив) - ЗЂ се, када је то схватио, томе успротивио а огромна лова је уложена у његов долазак на власт. Зато је морао да буде хитно уклоњен. 8-)

ко ће га знати? мислим да су у питању веома крупни разлози, чим се неко одлучио да на тај начин уклони српског премијера? још кад се на то додају зоранови ставови пред сам атентат (КиМ и РС)....
 
Torius:
Додуше нису рачунали да ће добити још тврђу варјанту по том питању тј. некога ко се успротиво уставу из 1974 још тада и према речима мог професора (иначе ДС-овца) један од двојце људи који су ПФ напустили чистог образа.

словима:

В О Ј И С Л А В
К О Ш Т У Н И Ц А
!!!!
 
Torius:
Ма ЦИА-е и Албанска мафија су заједно то одрадиле, једни су платили (АМ) а једни пружили логистику (ЦИА-е), ороз су повукли ситни криминалчићи и мали дистрибутери Шиптар, Кум, Легија који су за ове као трафика у односу на темпо рецимо по количини уваљане гудре.

ako su te osobe koje su harale po srbiji sitni kriminalcici, kakvi su vam tek ti pravi kriminalci... ili njih ne mozete uhvatiti, prevelik zalogaj ili sta????
 
Torius:
Додуше нису рачунали да ће добити још тврђу варјанту по том питању тј. некога ко се успротиво уставу из 1974 још тада и према речима мог професора (иначе ДС-овца) један од двојце људи који су ПФ напустили чистог образа.

Тачно, Коштуница им је "утерао до балчака"... :lol: :lol: :lol: а толико има чисту биографију а и понашање да немају за шта да се ухвате да би га оборили... највећи домет су им приче "о мачкама и совама"......хехехе....... а о томе како их "гузи све заједно" у погледу правне науке... нећу ни да коментаришем.......
 
adem_ks:
ako su te osobe koje su harale po srbiji sitni kriminalcici, kakvi su vam tek ti pravi kriminalci... ili njih ne mozete uhvatiti, prevelik zalogaj ili sta????

Дечко они су у затвору осуђени на 40 година а неки су мртви (убијени у окршају са полицијом) а вама је један такав до скоро био премијер, а начелницима полиције и да не говорим.
 
adem_ks:
ako su te osobe koje su harale po srbiji sitni kriminalcici, kakvi su vam tek ti pravi kriminalci... ili njih ne mozete uhvatiti, prevelik zalogaj ili sta????

Адеме, пре него што наставиш да ме нервираш... ако можеш да ми одговориш на једно мало питање: ДА ЛИ СИ ТИ ДРЖАВЉАНИН СРБИЈЕ ??? Да или не ?
 
Yopa:
Vrlo moguce. Nikad nisam preterano gotivio Zokija, ali smatram da, ako je u Srbiji postojao covek koji je mogao da zadrzi KiM u Srbiji, da je to bio on.


мораш признати да се и Коштуније добро држи.... сети се само каква је била прича око косова пре годину дана.... безнадежна.... сад можда ишчупамо и поделу
 
eremita:
Адеме, пре него што наставиш да ме нервираш... ако можеш да ми одговориш на једно мало питање: ДА ЛИ СИ ТИ ДРЖАВЉАНИН СРБИЈЕ ??? Да или не ?

Јесте ако му треба пасош или неки документ, овако није.
 
De_Sisti:
мораш признати да се и Коштуније добро држи.... сети се само каква је била прича око косова пре годину дана.... безнадежна.... сад можда ишчупамо и поделу

Иако сам сумљао у њега по питању могућности очувања КиМ сад му скидам капу, па и ја сам до пре годину дана био малодушан и говорио да смо КиМ скоро сигурно изгубили. Наравно посебно ми се свиђа то што нервира лобисте ЦИА-е (читај Чеду & Протића)
 
De_Sisti:
мораш признати да се и Коштуније добро држи.... сети се само каква је била прича око косова пре годину дана.... безнадежна.... сад можда ишчупамо и поделу

Nisam ni rekao da se Kostunica ne drzi dobro, napredak je tu, ali smatram da je to Djindjic mogao da odradi brze i kvalitetnije.
 
Torius:
Јесте ако му треба пасош или неки документ, овако није.

и ако србија треба да плаћа дугове, онда јесте... мада коолико сам упућен, и у ахтисаријевом плану измењена је одредба о сукцесији дугова из доба СФРЈ... Косовари ће морати да сносе терет плаћања свих дугова код којих је крајњи корисник да кажем резидент КиМ... + што ће србији моратида исплате све све оне рате дугова што је сервисирала србија
 
eremita:
Адеме, пре него што наставиш да ме нервираш... ако можеш да ми одговориш на једно мало питање: ДА ЛИ СИ ТИ ДРЖАВЉАНИН СРБИЈЕ ??? Да или не ?

ako mislis na pasos, da imam pasos srbije i crne gore [valjda izvadio sam ga 1998]
mislim da sam odgovorio kratko i da te ne nerviram :lol: :lol:
 
Yopa:
Nisam ni rekao da se Kostunica ne drzi dobro, napredak je tu, ali smatram da je to Djindjic mogao da odradi brze i kvalitetnije.

штета је што и за живот анису боље сарађивали.... штета је што је зорану било преше да око себе држи ГСС, перишића , батића , чанка, кораћа и сличне сподобе....

уместо да су две најјаче демократске странке удружиле снаге на изградњи нормалне србије.... :sad:
 

Back
Top