Vrištanje i režanje

Poruka
99
Jel ima ovdje neko da voli muziku osnovanu na dobrom vrištanju i režanju? Postoji li uopšte takva muzika? Juče sam proveo egzaktno 7 sati tražeći na internetu dobro vrištanje. Nijesam našao to što sam tražio.

Jel čuo neko neku takvu dobru stvar? Ako jeste dobro bilo da napiše koja je ne bih li je našao jer mi duša vapi za dobrim vrištanjem.
 
pa za to mu ne treba muzika... :cool:
da bi rezhao.. nek' nabavi nekog kera.. ili ako nema kesha da ga uzme nek ode kod komshije nekog koji ima kera i nek slusha kako se rezhi :lol:
a sto se tiche vrishtanja... pa ako zheli bash profesionlano da vrishti onda nek ode u neko obnanishte ili zabavishte.. i da vidish kako se uchi ... ;)
 
aaaa ne ne.... mozhe on to kao da slusha i da uchi... ali o5 nije to to... josh ako su ti izvodjachi istog pogreshno rezhali ili vrishtali onda tje i on pogreshno nauchiti.. ali ako ide mojim receptom.. to je 100% tachno... ne mozhe da pogreshi... :cool:
 
Sergi0:
pa za to mu ne treba muzika... :cool:
Treba, jer u suprotnom to ne bi bila: ''muzika osnovana na dobrom vrištanju i režanju''. To ne bi bila muzika, ako pod muzikom podrazumjevamo sviranje instrumenata.
Sergi0:
da bi rezhao.. nek' nabavi nekog kera.. ili ako nema kesha da ga uzme nek ode kod komshije nekog koji ima kera i nek slusha kako se rezhi :lol:
1. Tu nema muzike.
2. To nije dobro režanje. Nema režanja bez inteligentnog režanja.
Sergi0:
a sto se tiche vrishtanja... pa ako zheli bash profesionlano da vrishti onda nek ode u neko obnanishte ili zabavishte.. i da vidish kako se uchi ... ;)
1. Tu nema muzike.
2. To nije dobro vrištanje. Nema vrištanja bez voljnog vrištanja.
 
Izgubljen Sluchaj:
Jel ima ovdje neko da voli muziku osnovanu na dobrom vrištanju i režanju? Postoji li uopšte takva muzika? Juče sam proveo egzaktno 7 sati tražeći na internetu dobro vrištanje. Nijesam našao to što sam tražio.

Jel čuo neko neku takvu dobru stvar? Ako jeste dobro bilo da napiše koja je ne bih li je našao jer mi duša vapi za dobrim vrištanjem.

Eh poslusaj Cannibal Corpse pjesmu hammer smashed face (MOCNA PJESMA) ili Dying Fetus grupu...
 

Back
Top