Zene retko promase

Zene da li je istina da mozete oceniti kako tip torba i da li je ekspert u seksu u toku razgovora, znaci jos ga niste isprobale, i na koji nacin to provalite?

Uglavnom mogu, razgovor je bitna stavka pre seksa. Ja nisam od zena koje cute o seksu, vec odmah bacim karte na talon, postavljajuci bezbroj pitanja i zachkoljica, navodeci razgovor na to da se lik otvori do koske. I onda se desava da odustanem od pomisli na seks sa doticnim, ili on odustane kad proceni da nije dorasao situaciji, ili prihvatim seks svesno zatvarajuci ochi pred nekim unutrashnjim glasom koji mi kaze - ne. (slucaj sa ovim zadnjim)
 
Ima neka poslovica(ne znam kako tacno ide), al' je u fazonu:"Kako osoba jede, tako se i sexa...."
Pri upoznavanju, iskusne osobe provale sve, a ne samo kako se partner kreshe, ne moraju blenuti u njega/nju dok zdere....
Pogedi, pokreti, nacin razmisljanja, mali gestovi koji nam se chine beznacajni, a u stvari znace mnogo vise od svega...
 
Kad se uporedim sa drugim devojkama verem se po decku kao veverica, uvijam se, uvek sam bolja od drugih. Ali kad se uporedjujem sama sa sobom, onda, bolja sam kad sam ispavana, ili doterana nego kad sam neispavana a tada su mi kapci spusteni, pogled umoran, pa onda nisam u svom najlepsem i najboljem izdanju.
A inace moj peting nije masiranje, ta rec "masiranje" to me podseca na neke terapeute.Ni ja ne volim da "masiram" osim kad nekog ne volim nego moram da ga iskoristim kao druga, ili da potvrdim drugarstvo, pa mu ga onda izmasiram.
 

Back
Top