Lefkada i okolina - vodic za avanturiste

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pregledao sam i neznam za koji bi se odlucio. Svaki je lep na svoj nacin. Vasiliki je lepo mestasce [gledajuci iz auta] a glavni put prolazi neposredno pored plaze. Verujem da uvece ima desavanja i zivota.
 
Kazem ja-bice to "birkanje"teska muka....;);)
Vidim da je lepse zapadno-ali me brinu ti vetrovi...lagana mi familija..jedino za sebe po tom pitanju ne brinem;)

Sad cu ozbiljno:1)moj ciljani period je kraj avgusta-pocetak septembra.Kakva je tada situacija sa tim guzvama,predpostavljam da vec jenjavaju?
2)Ima li neki aqua park u blizini(to obozavamo!)
 
Mislim da mozete da se cenkate, ali to je najbolje kad trazite smestaj na licu mesta.
Drugo, od Lefkade do Vasiliki, znaci od jednog kraja ostrva do drugog ima otprilike 45-50km.
Talasa ima, ali nisu uvek, sve zavisi kako te dan pogodi, a i koja plaza. Ja sam recimo letos u septembru otisla na Egremni plazu i bili su ogromni talasi, odatle se pokupili i otisli na Porto Kaziki i nema talasa, a na istoj su strani i skoro jedna do druge. Nema pravila. Kod talasa je problem samo pri izlasku iz vode, tu se mora voditi racuna.
Na drugoj strani, znaci na strani ostrva gde je Nidri, nema nikad talasa, ali nema ni nekih plaza. Ako imas kola lako se prevezes sa jedne plaze na drugu, dok ne vidis gde ti odgovara.
Avgust je krcat, a prva polovina septembra malo manje, moji roditelji su bili u drugoj polovini septembra i bilo je ekstra mirno more i malo ljudi, ali i koji stepen nize
 
E, Vesna, na tim slatkim mukama sam ja bila lane :wink:, ali uz pomoc nase drage Tamigo odlucila sam se za grad Lefkadu tj. Agios Ioanis i nisam se nimalo pokajala. Zbog nocnog zivota bih uvek izabrala ovu opciju, a preko dana se i onako ide kolima na plazu.
Sto se tice akva parka, najblizi je na Krfu :roll:, neka me neko ispravi....Zapravo ima kad se krene od Preveze kod onog kompleksa Nikopolis ili kako se vec zove, sa desne strane ima jedan manji akva park, ali to je bas onako malo 2 tobogana.
Ali gde god da odete na Lefkadu ne moze vam biti lose. Definitivno
 
Na kojim sam mukama? Pa ove godine sam na slatkim mukama useljavanja u stan i opremanja istog, tako da su mi putovanja za tren u drugom planu, ali smislicemo valjda nesto do leta. Cak sam odustala i od dolaska u tvoj komsiluk ove zime, jer ne moze se sve odjednom :lol:.
Mene nesto privlaci Pilion gde smo davno bili, mozda i "tvoj" Skijatos.....ma samo da se mi skucimo pa cemo smisliti vec nesto...:razz:.
 
Sto se tice akva parka, najblizi je na Krfu :roll:, neka me neko ispravi....Zapravo ima kad se krene od Preveze kod onog kompleksa Nikopolis ili kako se vec zove, sa desne strane ima jedan manji akva park, ali to je bas onako malo 2 tobogana.
Ali gde god da odete na Lefkadu ne moze vam biti lose. Definitivno

Tacno tako, taj akva park kod Preveze ja stvarno malecni, ne mogu ni da ga nazovem tako, ali moze da se obidje, blizu je i jedna plaza pa mozete malo vamo malo tamo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top