Kako se usavrsavate?

was

Primećen član
Poruka
888
Kako se vi ustvari trudite da postanete razvijene licnosti i da jednog dana (ako to vec niste) odrastete u normalne ljude?
Odnosno, kako se trudite da unapredite sebe fizicki i mentalno?
 
Mentalno: Citam knjige, psiholoske pre svega. Druzim se sa starijim osobama (1-2 god. starije od mene). :D Nabasam na necije iskustvo na forumu, pa citam savete i poruke starijih clanova i taaaaako.
Fizicki: Paaaa idem na bazen i plivam, treniram tenis, planinarim.... :D
 
napredak se ne postizhe iskljuchivo nekim bilo kakvim radnjama tipa chitam knjige chitam shta Keeper pishe na forumu i druzhim se sa njim. :P pitanje napretka se ne reshava kvantitativno.

sve mo'sh da bacish u vodu ako nisi u situaciji da se stalno iznutra lomish i talasash, da stalno razmishljash.
 
@Keeper
Slazem se.

@tema

Treba stalno raditi na sebi, razmisljati o sebi i pronaci sebe da bi ste jednog dana bili potpune licnosti.
Tako da ja mislim da je resenje obrazovanje, fizicka aktivnost (kako kome), ali takodje mora se razmisljati o sebi i na vreme se otkriti.
 
Evo ja npr.
Mentalno: dosta citam, makar sam ranije dosta citao, smatram da sam vrlo zreo za svoje godine, medjutim u nekim situacijama se ponesem dosta glupo. Takodje se obrazujem i trudim se da se informisem o raznim temama.
Fizicki: Iako tu nazalost nisam aktivan koliko bih hteo da budem, smatram fizicku aktivnos veoma vaznom i trudim se da svakodnevno odvojim malo vremena za neku vrstu takve aktivnosti. Jer "U zdravom telu zdrav duh."
 
was:
Ti is uzaludan slucaj. A mozak ti je razvijen k'o Albanska filmska industrija.
******, како мрзим кад ме неко изнапушава овако на јајарски... :roll:
Брате оно а ти си ретард и дебил и јеби се у главу коњЕ један и пушиш ми га и разна остала срања... :roll: МИС'ИИИИИИМ...
 
Nixxx:
******, како мрзим кад ме неко изнапушава овако на јајарски... :roll:
Брате оно а ти си ретард и дебил и јеби се у главу коњЕ један и пушиш ми га и разна остала срања... :roll: МИС'ИИИИИИМ...
Talk with the hand.
 
was:
Talk with the hand.
Иди у тим твојим књигама где се усавршаваш, мало прочитај шта је сарказам, иронија и остале стилске фигуре ;) И немој да ми бацаш те америчке форе у контрадикцији ти је са аватаром...
 
Nixxx:
Иди у тим твојим књигама где се усавршаваш, мало прочитај шта је сарказам, иронија и остале стилске фигуре ;) И немој да ми бацаш те америчке форе у контрадикцији ти је са аватаром...
NE!!!!
Ako razumes sta hocu da kazem.
Ignorisem te. Nemoj da se pravis pametan, jer ti dolazis na ovu temu da lupas gluposti.
 
Е ајде се уозбиљите и ако немате ништа паметно да напишете онда немојте ни писати и одмах ћете почети са усавршавањем.
 

Back
Top