Podgorica raširenih ruku čeka Torcidu (Црна Гора јес малена- ал` је часна и поштена!)

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Navijači splitskog Hajduka biće dočekani u Podgorici kao stari prijatelji, a dobrodošlicu takozvanoj Torcidi u pripremi utakmice prvog kola kvalifikacija za Kup UEFA između nekadašnjih prvoligaša bivše SFR Jugoslavije, poželeo je i predsednik Budućnosti Vladan Vučelić. On je navijačima „bilih” poklonio i više ulaznica od traženih 700, a kako je u utorak objavio „Glas Dalmacije”, toliko je verovao sekretaru Torcide Stipi Lekiću, da „nije želeo ni da broji novac za karte”. Lekić je boravio u Podgorici kako bi pripremio dolazak splitskih navijača i ostao, blago rečeno, zatečen načinom na koji je primljen u Crnoj Gori.

„Predsednik Budućnosti Vladan Vučelić dočekao me uz pozdrav ´Dobar dan, prijatelju!´ Novac koji sam mu doneo nije želeo ni da pogleda, a sigurno je dao i više karata nego što je bilo dogovoreno”, rekao je Lekić.

Prema njegovim rečima, gostujući tim će na stadionu Pod Goricom osim Splićana bodriti i „brojne pristalice” Hajduka iz glavnog grada Crne Gore.

„Sve će učiniti da se osećamo kao na našem Poljudu”, naglasio je šef Torcide. (Mondo)
http://www2.serbiancafe.com/lat/vesti/6/37861/
 
SiIent Bob:
Crna Gora je država u kojoj žive Crnogorci. Svoju nacionalnu politiku određuju u skladu sa svojim potrebama/afinitetima i političkim ciljevima.

U ostalom, šta nas briga za CG? Mene sigurno nije...

Crna gora je drzava u kojoj se prama popisu iz 2002 godine, 59% stanovnika NE IZJASNJAVAJU KAO CRNOGORCI
 
De_Sisti:
Crna Gora je drzava u kojoj se prema popisu iz 2003 godine preko 32% stanovnika izjasnilo kao Srbi...

Crna Gora je drzava u kojoj 63% stanovnika govori SRPSKIM, a 21% CRNOGORSKIM jezikom




zato, Bobe, T I Š I N Č I N A!!!!!
Crna Gora je država u kojoj su CGorci većina. CG zastupa interese CGoraca. CG je nezavisna. Ne interesuje/u me. To je bilo moje mišljenje i 1997 i 2003, a i sad 2007.

A ti, da nisi verovatno poreklom iz CG kad ti je toliko bitno šta oni rade?
 
SiIent Bob:
Crna Gora je država u kojoj su CGorci većina. CG zastupa interese CGoraca. CG je nezavisna. Ne interesuje/u me. To je bilo moje mišljenje i 1997 i 2003, a i sad 2007.

A ti, da nisi verovatno poreklom iz CG kad ti je toliko bitno šta oni rade?

Ja sam SRBIJANAC!!! i moji preci 300 godina unazad...

Crna Gora je ustavom definisana kao GRADJANSKA DRZAVA...
Na osnovu prilozenog izvora, mogao si da vidis da crnogorci nisu apsolutna nego RELATIVNA VECINA...
Drzava CG treba da zastupa interese svih svojih gradjana a ne samo CRNOGORACA....
Crna Gora je nezavisna drzava, ali sa znacajnim udelom srskog stanovnistva (naveo sam procenat.... Odatle drzavi Srbiji pravo da se malo vise bavi Crnom gorom...


posto ne obilujes podacima (objektivnost),vec samo svojim stavovima (subjektivnost), bobe, opet:
T I S I N C I N A!!!!
 
De_Sisti:
Ja sam SRBIJANAC!!! i moji preci 300 godina unazad...
A pre toga?
Crna Gora je ustavom definisana kao GRADJANSKA DRZAVA...
Da, pa?
Na osnovu prilozenog izvora, mogao si da vidis da crnogorci nisu apsolutna nego RELATIVNA VECINA...
Ali većina u odnosu na sve ostale. Pogotovo kad im se dodaju Albosi, Hrvati i Bošnjaci koji sa njima ganjaju istu politiku okretanja ka EU i NATO, i okretanje od Srbije i u krajnjoj liniji Rusije
Drzava CG treba da zastupa interese svih svojih gradjana a ne samo CRNOGORACA....
To je retardirana izjava, zato što je tako nešto nemoguće. Ajde, neka Srbija zastupa interese svih svojih građana. Ja i ti smo građani Srbije, a interesi su nam različiti. Kako bi sad to ispalo? npr, to je kao da želimo i u EU i u uniju Rusije i Belorusije istovremeno... Zato i postoje lobi grupe koje zastupaju interese različitih interesnih grupa građana. Cilj je da većina bude zadovoljna. Računaj, CGorci + Albosi + Bošnjaci + Hrvati = apsolutna većina... Shvataš, hombre?

Crna Gora je nezavisna drzava, ali sa znacajnim udelom srskog stanovnistva (naveo sam procenat.... Odatle drzavi Srbiji pravo da se malo vise bavi Crnom gorom...
Znači, Mađarska, Albanija i Bosna imaju pravo da se bavi Srbijom i da utiču na imena ulica, državne i verske praznike, običaje, TV program, sastav i organizaciju vojske i sl...

posto ne obilujes podacima (objektivnost),vec samo svojim stavovima (subjektivnost), bobe, opet:
O čemu ti?

T I S I N C I N A!!!!
Ne volim Beogradski Sindikat. Ne volim politiku u muzici, pogotovo u smislu favorizovanja jedne političke opcije, bez obzira šta ja mislio o njoj.
 
Alekasandar3:
Navijači splitskog Hajduka biće dočekani u Podgorici kao stari prijatelji, a dobrodošlicu takozvanoj Torcidi u pripremi utakmice prvog kola kvalifikacija za Kup UEFA između nekadašnjih prvoligaša bivše SFR Jugoslavije, poželeo je i predsednik Budućnosti Vladan Vučelić. On je navijačima „bilih” poklonio i više ulaznica od traženih 700, a kako je u utorak objavio „Glas Dalmacije”, toliko je verovao sekretaru Torcide Stipi Lekiću, da „nije želeo ni da broji novac za karte”. Lekić je boravio u Podgorici kako bi pripremio dolazak splitskih navijača i ostao, blago rečeno, zatečen načinom na koji je primljen u Crnoj Gori.

„Predsednik Budućnosti Vladan Vučelić dočekao me uz pozdrav ´Dobar dan, prijatelju!´ Novac koji sam mu doneo nije želeo ni da pogleda, a sigurno je dao i više karata nego što je bilo dogovoreno”, rekao je Lekić.

Prema njegovim rečima, gostujući tim će na stadionu Pod Goricom osim Splićana bodriti i „brojne pristalice” Hajduka iz glavnog grada Crne Gore.

„Sve će učiniti da se osećamo kao na našem Poljudu”, naglasio je šef Torcide. (Mondo)
http://www2.serbiancafe.com/lat/vesti/6/37861/

lijepa gesta... a što se tekme tiće.. nek pobjedi ko je bolji a ne koji će bolje potplatiti suce...

neznam čemu ovakva reakcija na ovom forumu :confused:
Crnogorci samo pokazali da su dobri domaćini..eto

Dalmatinci će im to sigurno znat uzvratiti...jer se nadaleko zna dalmatinski dišpet:)
 
tokyo:
lijepa gesta... a što se tekme tiće.. nek pobjedi ko je bolji a ne koji će bolje potplatiti suce...

neznam čemu ovakva reakcija na ovom forumu :confused:
Crnogorci samo pokazali da su dobri domaćini..eto

Dalmatinci će im to sigurno znat uzvratiti...jer se nadaleko zna dalmatinski dišpet:)

Kyo, nismo vise pod sankcijama?
 
hektorius:
Pa opet si tu. 8-)

ah to...

pa eto nagovorili me neki

a ponajviše otkačena slavonka
pa sam joj napisao ako se vratim na pdf Politiku to će biti samo zbog nje

ali sam joj napisao da ipak neće pdf Politika biti primarno mjesto mog obitavanja kao što je dosad bila već
pdf Turizam gdje uređujem dvije lijepe teme
jednu o Beogradu u očima stranaca, a drugu o ljepotama hrvatskog jadrana i njegovih starina, te ujedno pomažem svim onima koji se spremaju na Jadran pošto ga veoma dobro poznajem jer imam baku, rodbinu i prijatelje od Umaga do Dubrovnika
 
Yopa:
Bice lepih ulicnih borbi po Podgorici. "Varvare" vodi Srbin, pa kapiram da mu nece bas biti milo da mu se Torcida setka po gradu.

У праву си. Иста прича је била за ЕП, када су дошли у ПГ. Очекивали су топлу добродошлицу, као што се ЦГ политичари шлихтају Хрватима а добили су од ''Варвара'' по ушима! Зна се ко је ко.

А што се тиче Црногораца и мржње у Србији...па ја не знам шта да кажем, Србијанцима увек неко смета, прво Словенци, па Хрвати, муслимани, па ЦГ, Шиптари...ко је следећи на реду, Војводина? Тим говором се само отуђује Србија.
 
Rujevit:
А што се тиче Црногораца и мржње у Србији...па ја не знам шта да кажем, Србијанцима увек неко смета, прво Словенци, па Хрвати, муслимани, па ЦГ, Шиптари...ко је следећи на реду, Војводина? Тим говором се само отуђује Србија.


svaka čast

lijepo si to primjetio

ja nikog ne mrzim samo mi idu na živce one Patrijote kako vaše tako i naše

a jadni i jedni i drugi

znaš čiji Patriote me ne živciraju

Patriote Švajcarske, Švedske Japana

e oni me ne živciraju jer se i imaju čime ponositi

a to je UREĐENOST NJIHOVE DRŽAVE
 

Back
Top