Podgorica raširenih ruku čeka Torcidu (Црна Гора јес малена- ал` је часна и поштена!)
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 129

Tema: Podgorica raširenih ruku čeka Torcidu (Црна Гора јес малена- ал` је часна и поштена!)

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Podrazumevano Podgorica raširenih ruku čeka Torcidu (Црна Гора јес малена- ал` је часна и поштена!)

Navijači splitskog Hajduka biće dočekani u Podgorici kao stari prijatelji, a dobrodošlicu takozvanoj Torcidi u pripremi utakmice prvog kola kvalifikacija za Kup UEFA između nekadašnjih prvoligaša bivše SFR Jugoslavije, poželeo je i predsednik Budućnosti Vladan Vučelić. On je navijačima „bilih” poklonio i više ulaznica od traženih 700, a kako je u utorak objavio „Glas Dalmacije”, toliko je verovao sekretaru Torcide Stipi Lekiću, da „nije želeo ni da broji novac za karte”. Lekić je boravio u Podgorici kako bi pripremio dolazak splitskih navijača i ostao, blago rečeno, zatečen načinom na koji je primljen u Crnoj Gori.

„Predsednik Budućnosti Vladan Vučelić dočekao me uz pozdrav ´Dobar dan, prijatelju!´ Novac koji sam mu doneo nije želeo ni da pogleda, a sigurno je dao i više karata nego što je bilo dogovoreno”, rekao je Lekić.

Prema njegovim rečima, gostujući tim će na stadionu Pod Goricom osim Splićana bodriti i „brojne pristalice” Hajduka iz glavnog grada Crne Gore.

„Sve će učiniti da se osećamo kao na našem Poljudu”, naglasio je šef Torcide. (Mondo)
    http://www2.serbiancafe.com/lat/vesti/6/37861/

Aktivan član Yopa (avatar)
    Učlanjen
    29.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Podgorica raširenih ruku čeka Torcidu (Црна Гора јес малена- ал` је часна и поште

Bice lepih ulicnih borbi po Podgorici. "Varvare" vodi Srbin, pa kapiram da mu nece bas biti milo da mu se Torcida setka po gradu.

Moderator De_Sisti (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    404

Podrazumevano Re: Podgorica raširenih ruku čeka Torcidu (Црна Гора јес малена- ал` је часна и поштена!)

taj Vucelic je mogao da ga casti i sa par golova prednosti...

inace taj gest je toliko bljutav da..... uzas....

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano Re: Podgorica raširenih ruku čeka Torcidu (Црна Гора јес малена- ал` је часна и поште

Crna Gora je država u kojoj žive Crnogorci. Svoju nacionalnu politiku određuju u skladu sa svojim potrebama/afinitetima i političkim ciljevima.

U ostalom, šta nas briga za CG? Mene sigurno nije...

Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    404

Citat Original postavio SiIent Bob
    Crna Gora je država u kojoj žive Crnogorci. Svoju nacionalnu politiku određuju u skladu sa svojim potrebama/afinitetima i političkim ciljevima.

Crna gora je drzava u kojoj se prama popisu iz 2002 godine, 59% stanovnika NE IZJASNJAVAJU KAO CRNOGORCI

Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio De_Sisti
    Crna gora je drzava u kojoj se prama popisu iz 2002 godine, 59% stanovnika NE IZJASNJAVAJU KAO CRNOGORCI
    Hoćeš da kažeš da u CG ne žive CGorci, ili da nisu većina?

Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    404

Podrazumevano Re: Podgorica raširenih ruku čeka Torcidu (Црна Гора јес малена- ал` је часна и поштена!)

Crna Gora je drzava u kojoj se prema popisu iz 2003 godine preko 32% stanovnika izjasnilo kao Srbi...

Crna Gora je drzava u kojoj 63% stanovnika govori SRPSKIM, a 21% CRNOGORSKIM jezikom

zato, Bobe, T I Š I N Č I N A!!!!!

Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    404

Buduća legenda Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    743

Hoćeš da kažeš da u CG ne žive CGorci, ili da nisu većina?
    Да, Црногорци сачињавају око 45% становништва Црне и Горе.

Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Crna Gora je drzava u kojoj se prema popisu iz 2003 godine preko 32% stanovnika izjasnilo kao Srbi...

Crna Gora je drzava u kojoj 63% stanovnika govori SRPSKIM, a 21% CRNOGORSKIM jezikom

zato, Bobe, T I Š I N Č I N A!!!!!
    Crna Gora je država u kojoj su CGorci većina. CG zastupa interese CGoraca. CG je nezavisna. Ne interesuje/u me. To je bilo moje mišljenje i 1997 i 2003, a i sad 2007.

A ti, da nisi verovatno poreklom iz CG kad ti je toliko bitno šta oni rade?

Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio Alekasandar3
    Да, Црногорци сачињавају око 45% становништва Црне и Горе.
    Verovatno preostalih 55% čini Srbi, jel da?

Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    404

Crna Gora je država u kojoj su CGorci većina. CG zastupa interese CGoraca. CG je nezavisna. Ne interesuje/u me. To je bilo moje mišljenje i 1997 i 2003, a i sad 2007.

A ti, da nisi verovatno poreklom iz CG kad ti je toliko bitno šta oni rade?
    Ja sam SRBIJANAC!!! i moji preci 300 godina unazad...

Crna Gora je ustavom definisana kao GRADJANSKA DRZAVA...
    Na osnovu prilozenog izvora, mogao si da vidis da crnogorci nisu apsolutna nego RELATIVNA VECINA...
    Drzava CG treba da zastupa interese svih svojih gradjana a ne samo CRNOGORACA....
    Crna Gora je nezavisna drzava, ali sa znacajnim udelom srskog stanovnistva (naveo sam procenat.... Odatle drzavi Srbiji pravo da se malo vise bavi Crnom gorom...

posto ne obilujes podacima (objektivnost),vec samo svojim stavovima (subjektivnost), bobe, opet:
    T I S I N C I N A!!!!

Aktivan član Torrente BG (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Slazem se 100%

Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    404

mislim da ne treba da nas zanima nista sto je dalje od vidikovca, sremcice, batajnice i MML i borce

Aktivan član Torrente BG (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Nemojmo preterivati ali Crna Gora i crnogorci me ne zanimaju.Jedino u smislu da odjebemo ove koji su zajasili Beograd i Srbiju i kad to uradimo bice super.E onda neka si ti crnogorci lizu sa kim hoce.

Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Ja sam SRBIJANAC!!! i moji preci 300 godina unazad...
    A pre toga?
    Crna Gora je ustavom definisana kao GRADJANSKA DRZAVA...
    Da, pa?
    Na osnovu prilozenog izvora, mogao si da vidis da crnogorci nisu apsolutna nego RELATIVNA VECINA...
    Ali većina u odnosu na sve ostale. Pogotovo kad im se dodaju Albosi, Hrvati i Bošnjaci koji sa njima ganjaju istu politiku okretanja ka EU i NATO, i okretanje od Srbije i u krajnjoj liniji Rusije
    Drzava CG treba da zastupa interese svih svojih gradjana a ne samo CRNOGORACA....
    To je retardirana izjava, zato što je tako nešto nemoguće. Ajde, neka Srbija zastupa interese svih svojih građana. Ja i ti smo građani Srbije, a interesi su nam različiti. Kako bi sad to ispalo? npr, to je kao da želimo i u EU i u uniju Rusije i Belorusije istovremeno... Zato i postoje lobi grupe koje zastupaju interese različitih interesnih grupa građana. Cilj je da većina bude zadovoljna. Računaj, CGorci + Albosi + Bošnjaci + Hrvati = apsolutna većina... Shvataš, hombre?

Crna Gora je nezavisna drzava, ali sa znacajnim udelom srskog stanovnistva (naveo sam procenat.... Odatle drzavi Srbiji pravo da se malo vise bavi Crnom gorom...
    Znači, Mađarska, Albanija i Bosna imaju pravo da se bavi Srbijom i da utiču na imena ulica, državne i verske praznike, običaje, TV program, sastav i organizaciju vojske i sl...

posto ne obilujes podacima (objektivnost),vec samo svojim stavovima (subjektivnost), bobe, opet:
    O čemu ti?

T I S I N C I N A!!!!
    Ne volim Beogradski Sindikat. Ne volim politiku u muzici, pogotovo u smislu favorizovanja jedne političke opcije, bez obzira šta ja mislio o njoj.

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Cist sportski dogadjaj, zasto i od toga da se pravi politicko sranje?

http://www.slobodnadalmacija.hr/20070718/sport01.asp

Iskusan tokyo (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio Alekasandar3
    Navijači splitskog Hajduka biće dočekani u Podgorici kao stari prijatelji, a dobrodošlicu takozvanoj Torcidi u pripremi utakmice prvog kola kvalifikacija za Kup UEFA između nekadašnjih prvoligaša bivše SFR Jugoslavije, poželeo je i predsednik Budućnosti Vladan Vučelić. On je navijačima „bilih” poklonio i više ulaznica od traženih 700, a kako je u utorak objavio „Glas Dalmacije”, toliko je verovao sekretaru Torcide Stipi Lekiću, da „nije želeo ni da broji novac za karte”. Lekić je boravio u Podgorici kako bi pripremio dolazak splitskih navijača i ostao, blago rečeno, zatečen načinom na koji je primljen u Crnoj Gori.

„Predsednik Budućnosti Vladan Vučelić dočekao me uz pozdrav ´Dobar dan, prijatelju!´ Novac koji sam mu doneo nije želeo ni da pogleda, a sigurno je dao i više karata nego što je bilo dogovoreno”, rekao je Lekić.

Prema njegovim rečima, gostujući tim će na stadionu Pod Goricom osim Splićana bodriti i „brojne pristalice” Hajduka iz glavnog grada Crne Gore.

„Sve će učiniti da se osećamo kao na našem Poljudu”, naglasio je šef Torcide. (Mondo)
    http://www2.serbiancafe.com/lat/vesti/6/37861/
    lijepa gesta... a što se tekme tiće.. nek pobjedi ko je bolji a ne koji će bolje potplatiti suce...

neznam čemu ovakva reakcija na ovom forumu
    Crnogorci samo pokazali da su dobri domaćini..eto

Dalmatinci će im to sigurno znat uzvratiti...jer se nadaleko zna dalmatinski dišpet

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Citat Original postavio tokyo
    lijepa gesta... a što se tekme tiće.. nek pobjedi ko je bolji a ne koji će bolje potplatiti suce...

neznam čemu ovakva reakcija na ovom forumu
    Crnogorci samo pokazali da su dobri domaćini..eto

Dalmatinci će im to sigurno znat uzvratiti...jer se nadaleko zna dalmatinski dišpet
    Kyo, nismo vise pod sankcijama?

Iskusan tokyo (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio hektorius
    Kyo, nismo vise pod sankcijama?

u kom smislu misliš?

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Citat Original postavio tokyo

u kom smislu misliš?
    Pa opet si tu. 8-)

Iskusan tokyo (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio hektorius
    Pa opet si tu. 8-)
    ah to...

pa eto nagovorili me neki

a ponajviše otkačena slavonka
    pa sam joj napisao ako se vratim na pdf Politiku to će biti samo zbog nje

ali sam joj napisao da ipak neće pdf Politika biti primarno mjesto mog obitavanja kao što je dosad bila već
    pdf Turizam gdje uređujem dvije lijepe teme
    jednu o Beogradu u očima stranaca, a drugu o ljepotama hrvatskog jadrana i njegovih starina, te ujedno pomažem svim onima koji se spremaju na Jadran pošto ga veoma dobro poznajem jer imam baku, rodbinu i prijatelje od Umaga do Dubrovnika
    Poslednji put ažurirao/la tokyo : 18.07.2007. u 14:12

Aktivan član a33 (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

imali su cg jasnu istorijsku dilemu,na prethodnom referendumu:ili da udju u VELIKU SRBIJU ili u VELIU ALBANIJU.
    izabrali su ovo drugo i neka im je prosto!

Domaćin Rujevit (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio Yopa
    Bice lepih ulicnih borbi po Podgorici. "Varvare" vodi Srbin, pa kapiram da mu nece bas biti milo da mu se Torcida setka po gradu.
    У праву си. Иста прича је била за ЕП, када су дошли у ПГ. Очекивали су топлу добродошлицу, као што се ЦГ политичари шлихтају Хрватима а добили су од ''Варвара'' по ушима! Зна се ко је ко.

А што се тиче Црногораца и мржње у Србији...па ја не знам шта да кажем, Србијанцима увек неко смета, прво Словенци, па Хрвати, муслимани, па ЦГ, Шиптари...ко је следећи на реду, Војводина? Тим говором се само отуђује Србија.

Iskusan tokyo (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio Rujevit

А што се тиче Црногораца и мржње у Србији...па ја не знам шта да кажем, Србијанцима увек неко смета, прво Словенци, па Хрвати, муслимани, па ЦГ, Шиптари...ко је следећи на реду, Војводина? Тим говором се само отуђује Србија.

svaka čast

lijepo si to primjetio

ja nikog ne mrzim samo mi idu na živce one Patrijote kako vaše tako i naše

a jadni i jedni i drugi

znaš čiji Patriote me ne živciraju

Patriote Švajcarske, Švedske Japana

e oni me ne živciraju jer se i imaju čime ponositi

a to je UREĐENOST NJIHOVE DRŽAVE

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Велика Црна Гора