Ozenjen, ali ne i u...

zarobljenik

Početnik
Poruka
49
Hajde licemerje na stranu. Zaboravite na svoju "reputaciju" i priznajte posteno: da li vas privlace ozenjeni muskarci i da li ste do sada imale seks sa nekim ? Sta ocekujete od njih ? Da li ste savrseno svesne da tu nema nista od veze ? Kako reagujete kada upoznate nekog tipa koji vam se svidja i pravi je "flert" ali vam ubrzo kaze da je ozenjen ?
 
Zaboravite na svoju "reputaciju"
Sta je to? Mislim nisam pod sistemom 24. satnog monitoringa.
Reputacija! Vazi.
da li vas privlace ozenjeni muskarci
Ne, ako mislis bas zbog toga sto su ozenjeni da su mi strava. Gledam ih kao bespolne,ali...
da li ste do sada imale seks sa nekim ?
Jesam, sa mojim bivsim muzem dok mi je bio muz. Se to racuna?
Sta ocekujete od njih ?
Sta tu ima da se ocekuje?
Kako reagujete kada upoznate nekog tipa koji vam se svidja i pravi je "flert" ali vam ubrzo kaze da je ozenjen ?
ali..upoznala sam strava lika.i uspostavila komunikaciju i rekao je da je ozenjen. i smejala sam se do neba culi su me svi pilici. mislim, neka kuka je morala da bude, delovalo je sve suvise savrseno i kao iz filma.
i sta sad? nista. tipkamo lascivne poruke jedno drugom. meni pomaze da me izvuce iz bedaka, a on zadovoljava svoje nebulozne potrebe.sta moze od toga da bude? nista.ali, mene iznenadjujem ja koja se zabavljam, a imam predrasude prema ozenjenima, dakle zabavljam se tipkajuci sms-ove.ali, fina sam. cekam da on posalje poruku.postujem privatnost. i ako to nije trazio.
meni je on kao lik zanimljiv i super me nasmeje.necemo se vidjati.
jesam kucka najgora?
:lol: eo otvorila sam moju tamnu stranu na forumu :lol:
:lol: ko zna sta cu jos da vam napisem. :lol:
 
Ako vec dodje do prevare... mislim da ozenjen muskarac treba da bude u kombinaciji s udatom zenom jer oni se mnogo bolje mogu razumeti. To jest, oboje zele da sacuvaju brak, a ako se muskarac nadje u vezi s devojkom, ona ce (u vecini slucajeva) kad -tad potajno ili otvoreno prizeljkivati da se on razvede.
Kao devojka nisam nikad bila s ozenjenim i ne preporucjem to nijednoj devojci, pa cak ni decku, jer mogu da se jave dublja osecanja i onda to postaje veza puna bola, u kojoj kao po pravilu gubi onaj ko je sam.
 
Struja:
da li vas privlace ozenjeni muskarci
Ne, ako mislis bas zbog toga sto su ozenjeni da su mi strava. Gledam ih kao bespolne,ali...
Nisam to mislio. Mislio sam neko ti se zaistinski svidi, kao duhovit, spontan i samopouzdan tip.
Struja:
Kako reagujete kada upoznate nekog tipa koji vam se svidja i pravi je "flert" ali vam ubrzo kaze da je ozenjen ?
ali..upoznala sam strava lika.i uspostavila komunikaciju i rekao je da je ozenjen.
...
meni je on kao lik zanimljiv i super me nasmeje.necemo se vidjati.
jesam kucka najgora?
:lol: eo otvorila sam moju tamnu stranu na forumu :lol:
:lol: ko zna sta cu jos da vam napisem. :lol:
Ma prava nevaljalica ... c.c.c.c Necu sa tobom vise da razgovaram. Stvarno 8-)

A sto se tice tvog bivseg muza, deluje kao da nije bas uspelo ... I njemu i tebi vise srece drugi put.
 
pa eto svideo mi se,ali sta da radim sa njim? mislim,stvarno.
jesi li znao corto :lol:
pa ne mozes samo ti da znas pricu.ali ti znas nesto sto nisam napisala.kako je sve pocelo.
i da napisem ne bi mi niko verovao :lol:
moj bivsi muz je bivsi vec 12 godina. tako da sam vec zaboravila i da sam bila udata :lol:
a to koliko srece ima drugi put :lol:
mogu i o tome :lol:
mozda sam mogla da vam razbijem monotoniju ovih razvodnjenih tema sa zestokim pricama iz rl.
a ne ovi sinke i kompanija triperi.
 
zarobljenik:
Hajde licemerje na stranu. Zaboravite na svoju "reputaciju" i priznajte posteno: da li vas privlace ozenjeni muskarci i da li ste do sada imale seks sa nekim ? Sta ocekujete od njih ? Da li ste savrseno svesne da tu nema nista od veze ? Kako reagujete kada upoznate nekog tipa koji vam se svidja i pravi je "flert" ali vam ubrzo kaze da je ozenjen ?
Evo,priznajerm: NE privlache me ozenjeni mushkarci.
 
zarobljenik:
Hajde licemerje na stranu. Zaboravite na svoju "reputaciju" i priznajte posteno: da li vas privlace ozenjeni muskarci i da li ste do sada imale seks sa nekim ? Sta ocekujete od njih ? Da li ste savrseno svesne da tu nema nista od veze ? Kako reagujete kada upoznate nekog tipa koji vam se svidja i pravi je "flert" ali vam ubrzo kaze da je ozenjen ?

Da privlace me, imala sam iskustvo sa njima...
Ja obicno ne ocekujem nista ali oni od mene ocekuju ......
Svesna sam da nema veze sa ozenjenim sto OPET ne mora da znaci....
iskustvo mi je dokazalo suprotno,....
Kako regaujem kad upoznam tipa??
Pa normalno...svasta koje pitanje :?:?:?:?:
 
Struja:
Zaboravite na svoju "reputaciju"
Sta je to? Mislim nisam pod sistemom 24. satnog monitoringa.
Reputacija! Vazi.
da li vas privlace ozenjeni muskarci
Ne, ako mislis bas zbog toga sto su ozenjeni da su mi strava. Gledam ih kao bespolne,ali...
da li ste do sada imale seks sa nekim ?
Jesam, sa mojim bivsim muzem dok mi je bio muz. Se to racuna?
Sta ocekujete od njih ?
Sta tu ima da se ocekuje?
Kako reagujete kada upoznate nekog tipa koji vam se svidja i pravi je "flert" ali vam ubrzo kaze da je ozenjen ?
ali..upoznala sam strava lika.i uspostavila komunikaciju i rekao je da je ozenjen. i smejala sam se do neba culi su me svi pilici. mislim, neka kuka je morala da bude, delovalo je sve suvise savrseno i kao iz filma.
i sta sad? nista. tipkamo lascivne poruke jedno drugom. meni pomaze da me izvuce iz bedaka, a on zadovoljava svoje nebulozne potrebe.sta moze od toga da bude? nista.ali, mene iznenadjujem ja koja se zabavljam, a imam predrasude prema ozenjenima, dakle zabavljam se tipkajuci sms-ove.ali, fina sam. cekam da on posalje poruku.postujem privatnost. i ako to nije trazio.
meni je on kao lik zanimljiv i super me nasmeje.necemo se vidjati.
jesam kucka najgora?
:lol: eo otvorila sam moju tamnu stranu na forumu :lol:
:lol: ko zna sta cu jos da vam napisem. :lol:

Bravo Strelo ,..nek si se ti nama otvorila...:lol:
 
Struja:
pa eto svideo mi se,ali sta da radim sa njim? mislim,stvarno.
jesi li znao corto :lol:
pa ne mozes samo ti da znas pricu.ali ti znas nesto sto nisam napisala.kako je sve pocelo.
i da napisem ne bi mi niko verovao :lol:
moj bivsi muz je bivsi vec 12 godina. tako da sam vec zaboravila i da sam bila udata :lol:
a to koliko srece ima drugi put :lol:
mogu i o tome :lol:
mozda sam mogla da vam razbijem monotoniju ovih razvodnjenih tema sa zestokim pricama iz rl.
a ne ovi sinke i kompanija triperi.


a koje si ti godiste 57-mo? :lol:
 
Nedavno sam imala uzbunu u zivotu, zato sto mi se dopao jedan ozenjeni muskarac...
Sta sam uradila? Malo popricala sa prijateljima, malo sa forumasima, mucnula glavom, malo je prodrmala i ohladila... Gotovo!
U principu, ozenjenim muskarcima uopste ne dozvoljavam da mi se priblize toliko, da bi nesto moglo da bude izmedju nas...
 
mozda sam mogla da vam razbijem monotoniju ovih razvodnjenih tema sa zestokim pricama iz rl.
a ne ovi sinke i kompanija triperi.

Onda bi ti rekli da preterano lazesh. Zivot pishe drame, a mi chitamo stripove, shto reche jedan moj drugar.

da li vas privlace ozenjeni muskarci i da li ste do sada imale seks sa nekim ? Sta ocekujete od njih ? Da li ste savrseno svesne da tu nema nista od veze ? Kako reagujete kada upoznate nekog tipa koji vam se svidja i pravi je "flert" ali vam ubrzo kaze da je ozenjen ?

Ja sam slobodna zena i trazim mnogo vishe vremena i posvecenosti od onoga shto moze da mi pruzi zauzet mushkarac. E sad, ako nam se ukrste putevi i spontano dodje do nekog kresa, pa, boze moj, ali ozenjeni definitivno nisu moj izbor.
 

Back
Top