CIV IV - internet gaming

loguritam

Početnik
Poruka
30
Voleo bih da ovaj serijal nikada nije ugledao dana. Možda bih svoje obaveze savesnije obavljao. Ovako, kada već postoji :twisted:

Zato:

1. Igrate li CIV 4 (suvišnog li pitanja) na netu?
2. Omiljena nacija?
3. Razno

Piši brate :shock: :roll: :shock:
 
О Младене кућо стара!

Играш ли на нету? Ако играш, под којим именом играш? Било би лепо, пошто већ има неколико наших на које сам наишао, да се договоримо једном и одиграмо један српски FFA BLAZING, или неку тимску ако више волиш......
 
dva pitanja.
Prvo da li igrate sa originalima ili "narodnim" verzijama :lol:
Drugo. Kako se uopste igra CIV preko neta? Nije mi jasno posto ja jednu partiju igram i po mesec dana . Nije mi jasan koncept igre.

I da ako je "narodna" i mene mozete racunati posto civ igram od keca i necu da se hvalim ali nisam los igrac ;)
 
Pozzzz.....

Ја мало имам проблеме са спавањем, тако да преко дана од мене нема ништа. Управо се спремам за мрежну цивку. Морам да вам кажем да је озбиљна навлака! Играм неких месец дана на нету и наравно да је народска верзија! Зар постоји и другачија???? :confused:
У сваком случају, треба вам неки patch, распитаћу се до сутра који. Друго веома битно брза интернет конекција, бар ADSL да вас не би избацивали. И то је све.

Регистрација је лака из мулти мода.

Обично се играју и најчешће две врсте игара са варијацијама.

1. FFA BLAZING је игра у којој је дозвољена игра свима и свако игра за себе. Има и почетника овде, тако да могу доста брзо да се заврше партије. Трајање круга је ограничено временски тако да захтева познавање основних идеја игре. Сама брзина игре је најбржа могућа, тј. сва производња је убрзана 33% (за сетлера треба 67 чекића). Ово је моја омиљена игра. Чак сам упознао неколицину наших са којима често играм.

2. ТИМСКА подразумева 2 vs 2, 3 vs 3 или и више против више. Игра се углавном на мапи "inland sea". Добра ствар је што се истаживање у екипи ''сабира'', тако да ако сви из тима иду на једно истраживање доста брзо се та наука добије. Ова врста игре већ не подноси новајлије (NOOBS).

За вежбу препоручујем Prince ниво на којем је могуће укључити quick game мод. Важно је добро осмислити првих 30так кругова, јер пуно тога могу да одлуче.

И оно можда и најбитније, скоро сви играју без варвара. Ово можете наместити ако играте у single modu ако укључите SINGLE PLAYER -> CUSTOM GAME.

Ако желите придружите се!!!! Ја крећем управо сада!!!

Потписујем се као g0lub, тако да се јавите када се прикључите!!!

ПОЗДРАВ ДО СКОРОГ ВИЂЕЊА!!!!! :D
 
Треба вам само инталиран тај patch. После тога иде рутинска регистрација из саме игре. Ја управо скидам још неки ''патцх''. Ако имаш брз нет, можеш и директно сада да скинеш. Бар тако мислим. Стартуј игру и иди на интернет плау. :)
 
@Minos: Поштујем твоје мишљење али га сматрам итекако погрешним.

Него, инсталирао сам онај patch и сада не могу да покренем игру!!!!
Ужас!!!
 
korisnik2007a:
Shta jer imash narodnu verziju ili org...Ako je narodnjak potrazhi 1.74 crack ili mini image

Misliš da je ceo fazon u cracku za 1.74??? Nadam se da ću stići da to proverim u toku dana.....

tab503:
ajde i ja cu da skinam patch
ko igramo timski ja sam sa /I/I@Ī@-om

/I/I@Ī@:

Ma ja ovde vidim ozbiljne koalicije??? :lol:
Biće dana za megdana :mrgreen: samo da se osposobi igrica...... :roll:
 
Гонзо и остали пробајте овако: кад скинете patch скините и нови directX 9.0c (или 10 ако имате vistu) и требало би да ради.

Ако ради захвалите Оролиели, ја сам само ставио на форум.
 
Dakle, radi!
Treba skinuti patch 174 ako me sećanje ne vara, a onda posle toga i najnoviji DirectX 9.0c iz juna ili jula meseca. Posle toga sve radi bez problema. Čak su i protivnici na netu slabiji od vas :-)!!!

Jedino što ostaje jeste da dodjete da se družimo..... pozz........
 

Back
Top