Studentski domovi

uff..petokrevtne???? wow...
a jel daleko 4. april od pravnog? ne zvuci loshe opis ovog doma na netu.. ili vera2? kakvo je stanje sa kupatilima? patris?...cujem da je kosutnjak dobar..ali da ga daju difovcima i saobracajcima uglavnom...
 
@Viccky- Patris VI
@andja- 4 april ima 2 krila koja se "malo" razlikuju (cik pogodi koje je opisano a koje ce da nude za brucose), a inace je podaleko od pravnog. Vera 2 je blizu, i iskljucivo je zenski dom prilicno zatvorenog tipa, a kao dom se ne kotira visoko. Kosutnjak mozes da biras, jer brucosi idu svi djuture, ne dodeljuje se po fakultetima.
 
Ne mora da znaci da Studenjak brzo ode, eto prosle godine nije bilo navale za njega. Kosutnjak je daleko od celog sveta. Pa i 4. april je daleko od Pravnog, ali nije nista dalje od Studenjaka. Vera 2 je jako blizu, najbliza mom fakultetu (RGF), ali je prilicno ruinirana (bar spolja tako izgleda, unutra nisam ulazila, mozda je drugacije). A za 392. mesto... Pa verovatno ce ostati samo Patris.

I da, prosle godine jesmo svi isli djuture, ali su difovci i sumari morali da uzmu kosutnjak, a oni sa poljoprivrednog onaj dom u zemunu. Mi ostali smo mogli da biramo izmedju sveg ostalog.
 
Da, s tim sto 65 uopste ne prolazi pored Pravnog, tako da bi morala da menja dva prevoza, odnosno da iz Ruzveltove 'vata nesto sto ide kroz bulevar (sto i nije neki problem). Ali iz Karaburme ima direktno - ide i 27, i 74 i 12.

Za Medicinski... Pa otprilike ti je isto da li si u Patrisu ili Karaburmi (sto se tice razdaljine) jer ni iz jednog ni iz drugog nemas direktan prevoz dotle. Morala bi necim do Slavije, pa nadalje, ili od Pravnog u 10 ili 14 (koji idu tako cesto, da ti je brze da stignes pesaka).
 
Koliko je pouzdana informacija da ce kupatila biti sredjena za brucose na Karaburmi do useljenja? Ako bih da uzmem sobu sa curom koja je 11 mesta ispod mene kolike su sanse da u tome uspemo i uzmemo Karaburmu? Ja sam225.-a, a ona 263.-a
 
Nickel:
Koliko je pouzdana informacija da ce kupatila biti sredjena za brucose na Karaburmi do useljenja? Ako bih da uzmem sobu sa curom koja je 11 mesta ispod mene kolike su sanse da u tome uspemo i uzmemo Karaburmu? Ja sam225.-a, a ona 263.-a

Pa s obzirom da majstori krecu sa busenjem i radom u 7 sati ujutru i zavrsavaju oko 9 uvece, ti vidi kada ce zavrsiti. Jedan majstor mi je rekao da su morali da ubrzaju radove da srede zadnja dva sprata do 1. oktobra, pre nego sto dodju brucosi. Tako da ce vas cekati lepa i sredjena kupatila sa plocicama dezena "Sahara" (ne salim se, tako pise na kutijama). :-D
 
Hm...pa nece valjda svi Karaburmu uzeti...
Ako nas 558 dobija dom, sta mislite, do kog broja na rang listi mogu da dobiju Karaburmu (uzimajuci u obzir to da ona prima najveci broj brucosa...) ?
 

Back
Top