Srbija- gradjanska drzava ili drzava Srba

Srbija- gradjanska drzava ili drzava Srba

  • gradjanska

  • drzava Srba


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Duh Sekire:
Митровдански (lat. Legijin) устав је то већ регулисао ;)

Па наравно, али ова тема је лаганица "опипавање пулса" да виде има ли наде да и ово мало што је остало од државе сјеб*..........

@ moderatori

Ова тема је против Устава Србије што је кажњиво према важећем КЗ !
 
srbija ce postati normalna drzava tek kad bude organizovana kao drzava srba i kada se iz srbije ociste remetilacki faktori i nacije koje rade na rusenju ove zemlje a to su pre svega albanci i bosnjaci.

ko sto masina ne moze da radi sa ubacenim klipom tako ni srbija ne moze da postane normalna sa bosnjacima i albancima kao gradjanima ove drzave .

pitanje tih ljudi uopste nije pitanje ljudskih prava vec oni zele da razbiju srbiju po svaku cenu. Eto Srbija je danas 2007. godine demokratska drzava koja postuje sve demokratske norme i principe, Albanci na jugu Srbije imaju sva najvisa moguca prava pa i opet pored toga oni zele da prihvate Srbiju kao svoju drzavu, da budu lojalni gradjani ove zemlje - vec zele da otcepe taj deo Srbije i proteraju preostale Srbe odatle.

I jedini nacin kako to mozemo mi da resimo jeste da ih proteramo i ocistimo odatle. Naravno ne mozemo to trenutno da uradimo vojno zato trebamo primenjivati tiho etnicko ciscenje i birokartsku paralizu, getoizaciju i izolaciju ovih nesrpskih neprijateljskih manjina i na taj nacin ih motivisati da se iseljavaju iz Srbije. Takodje treba u Srbiji organizovati poseban fond za otkup bosnjackih i albanskih kuca i iste davati za stanovanje siromasnim Srbima i izbeglicama sa dodatnom klauzulom da se pomenuta kuca ne moze otudjiti narednih 99 godina!

Tako se vodi pametna drzavna politika u nacionalnom interesu!
 
Pijanista:
Мислим да ово и није толико битно. Џабе нам и једна и друга варијанта, ако за почетак није испуњен први и најважнији услов: Србија - нормална држава
I DRUGI - da svi ljudi jednom postanu u njoj normalni ! Naravno, kompletna politicka garnitura da SE PROMENI, jer oni su najnenormalniji!!!! :twisted:
 
Jerry Ropero:
srbija ce postati normalna drzava tek kad bude organizovana kao drzava srba i kada se iz srbije ociste remetilacki faktori i nacije koje rade na rusenju ove zemlje a to su pre svega albanci i bosnjaci.
Само замени реч ''Србија'' са речју ''Немачка'', а речи ''Албанци и Бошњаци'' са речју ''Јевреји'', и добићеш Хитлерову изјаву. Толико о твом српству, нацизам би ти овде увео.
 
Непотребно питање.

По важећем Уставу, Србија је И ЈЕДНО И ДРУГО.

У ствари, тако једино има смисла.

"Срби" не искључују "грађане". И обратно.


Дилема је лажна, као и она о "националном" и "демократском".
 
SANDRINAbg:
Jerry, gde ti nalaziš bošnjake u Srbiji..? :shock:

Kod nas žive muslimani koji su oduvek tu bili, a bošnjaci su u svom bošnjakistanu...i da, zajedno sa svojim vehabijama koji i ovde po nekad prelete, al' ih uspešno lociramo i još uspešnije " vratimo" tamo gde i pripadaju... :smile:


U Srbiji zivi 136.000 ljudi koji se nacionalno izjasnjavaju kao Bosnjaci i to 90% njih u Novom Pazaru, Sjenici i Tutinu
 
Pijanista:
Само замени реч ''Србија'' са речју ''Немачка'', а речи ''Албанци и Бошњаци'' са речју ''Јевреји'', и добићеш Хитлерову изјаву. Толико о твом српству, нацизам би ти овде увео.


ja se ne zalazem ni za kakva istrebljenja vec za stimulaciju albanaca i bosnjaka da se isele sa srpske zemlje i iz srpske drzave.

Mislim da je to daleko bezbolnije resenje nego vecno imati zmiju na grudima i ratovati svakih 20-30 godina.

Ovako se na nacin koji ja preporucujem, trajno resava nestabilnost u Srbiji i nasoj deci obezbedjuje mirna buducnost.

Istu taktiku primenjuju Jevreji u Izraelu uostalom. Ako su Jevreji nacisti - onda sam i ja.


naravno ti si srbomrzac i tako nesto nikada neces podrzati. ja to razumem. ti podrzavas samo ono sto je na stetu Srbije i srpskog naroda.
 
SANDRINAbg:
Ovo nisam znala...zar je nacionalnost kao novokomponovani naziv " bošnjak" kod nas priznata..? :shock:


naravno da jeste. Rezultate popisa iz 2002. godine mozes naci na sajtu saveznog zavoda za statistiku.


inace ko sto se pita ne moze napraviti od govana takodje se ne moze ni normalna i stabilna Srbija napraviti sa bosnjacima i albancima.

zato se treba resiti tog kancera na zdravom tkivu Srbije . A kancera se ne resavas tako sto odseces sebi zdravu nogu vec tako sto odstranis to kancerogeno tkivo.
 
I Jerry, odgovori mi na nekoj drugoj temi da se sklonimo sa ove naci-fašističke i rušilačke. :evil:

Kome je do prebrojavanja Srba u Srbiji, neka pitaju relevantne ljude koji se time bave, a ovako podlo i mučki uletati medju nas i postavljati ovakve ankete može samo izopačen mozak od mržnje, zla i gadosti...odvratno, mada svašta vidjamo ovuda..! :? :confused: :?
 

Back
Top