INXS

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
eee da chujem ima li ko da ih voli....
bili su u junu u Bg i odrzhali koncert pred samo 1500 ljudi :shock:
Novi album im nije losh,ni novi pevach,dosta me podsecja na Michaela,ali opet to nije isto...

A od pesama najvishe volim Never tear us apart (:
 
Ja ih volim. Oni su mi super drugari. Michael je super, cesto se vidjamo. Pesmu Suicidal Blond je posvetio meni. Volim ovaj novi hitic Devil's Party. Ja sam im dala ideju da naprave Reality show u kome ce odbrati pevaca i vidite. Uspelo je! 8-)
 
Pa kolko tema ima o ovom bendu?!?

Ok su, naravno, mislim na period sa Michaelom Hutchenceom. Bila sam klinka kada su najvise rokali, pa nisam stigla da ih aktivno pratim. Znam da se moja sestra od tetke lozila na njega ko nenormalna.
 
Ja ih volim. Oni su mi super drugari. Michael je super, cesto se vidjamo. Pesmu Suicidal Blond je posvetio meni. Volim ovaj novi hitic Devil's Party. Ja sam im dala ideju da naprave Reality show u kome ce odbrati pevaca i vidite. Uspelo je! 8-)

a gledaš se sa mikelijem:!: e baš fino. Imaš i ideja :!: za proučavanje(multidisciplinarno)
:wink:
 
Meni su oni bili ok...sad sam cula da ce da snimaju film o Michaelu,i bilo je predvidjeno da ga glumi Johnny Depp,ali se Michaelova porodica protivila tome,zasto - nemam pojma.
Mene samo zanima kako bi prikazali njegovu smrt...Jer,navodno je izvrsio samoubijstvo zbog bivse zene Boba Geldofa,i sa kojom je imao dete....sada to dete cuva Bob,jer je i doticna gospodja preminula.
Interesantno je to da je smrt Majkla Hacinsa najverovatnije nastupila usled rituala masturbacije.Ne znam kako se strucno naziva taj "ritual",ali upraznjava se tako sto se smanjuje,ili prekida dotok kiseonika u organizam i samim tim je orgazam mnogo jaci.Ali je Majkl dal pod uticajem alkohola,droge,ili sexualnog uzitka slucajno sebi oduzeo zivot,(prekinuo dotok kiseonika,izgubio svest,i umro)sto je potvrdila i bivsa zena Boba Geldofa tj.njegova tadasnja devojka.Takodje ima tvrdnji o upraznjavanju kinki sexa sa Kajli Minog,bivsom devojkom,a o kojima je pricao clan grupe inxs...Tako da....smatram da ima dovoljno interesentnog materijala da bi se snimio dobar film.
 
Ne znam puno o njima, tačnije, čuo sam samo jednu pesmu, onu što je bila u filmu Rockstar (2000) a ta mi se svidela...možda nabavim nešto više od njih...
 
Nije valjda da niko nema nista da kaze za INXS?
Bili su popularni,trebalo bi ljudi da znaju za njih....
Ali s obzirim da se veliki broj forumasa tek rodio,ili su bili vrlo mali u vreme kad su oni bili u "zenitu"
svoje karijere,nije ni cudo sto cute!:roll::P
 
Odlicni su!
Never tear us apart- jel zna neko u kom gradu je sniman spot,nesto u Rusiji cini mi se???
Beautiful girl
Devil inside
Mystify
Need you tonite
pomenuta Blonde
Disappear
By my side-jedna od najnaj balada ikad..
Sigurno su i oni cije su mame ludele za Hackinsom culi za nesto od ovoga...

Novi album sam cula i pevac stvarno lici na Majkla i pesme su isti fazon,ali nije to to.
Bas mi je zao sto nisam isla na koncert,ali oni su prosle godine dosli svi ko nenormalni...Niko nije imao para za sve,a i oni koji jesu,verovatno slusaju nesto drugo.
Zato ce ove godine i za Bon Jovi ispasti da je lazna dojava.
 

Back
Top