Price i pricice sa U92

svetolik trpkovic:
A odakle ti smece bosansko znas sta se desava u Srbji i ko je omiljen imati vi tamo vase televizije pa o njima brinite :roll:
Pazi, mozda nije bosanac, mozda je srbin iz srbije!! Dakle istina je da ti nisi srbin niti si iz srbije pa nemas veca prava od njega da galamis!! Videlo se po tome sto nisi znao koliki je harac za placanje televizije!! Dakle smanji dozivljaj!!
 
forumas_sojic:
Pazi, mozda nije bosanac, mozda je srbin iz srbije!! Dakle istina je da ti nisi srbin niti si iz srbije pa nemas veca prava od njega da galamis!! Videlo se po tome sto nisi znao koliki je harac za placanje televizije!! Dakle smanji dozivljaj!!

U pravu si Šojiću.Ja sam srbin iz Knina,a ne iz Bosne (iako je za mene to isto) a živim u Srbiji zahvaljujući njegovim prijateljima ustašama.Ne sjećam se kad me je gospodin mirisao,on se i tajno uvlači nosom utvrđuje šta sam ručao.
 
forumas_sojic:
Pazi, mozda nije bosanac, mozda je srbin iz srbije!! Dakle istina je da ti nisi srbin niti si iz srbije pa nemas veca prava od njega da galamis!! Videlo se po tome sto nisi znao koliki je harac za placanje televizije!! Dakle smanji dozivljaj!!


Da vas nije malo stid, naročito vas, goste da se tako ponašate i bez ikakvog predznanja o situaciji u Srbiji pričate gluposti koje ne mogu da se čitaju. Dodjite malo, živite u Srbiji, podelite s nama sve probleme koje imamo, pa nam držite lekcije o tome koja je TV dobra, koja je loša, koja muzika je dobra, koja je loša, ko kako živi i gde živii, koji je političar dobar, koji je loš i ostalo. Kad nemate pravo glasa u Srbiji, potpuno je bezveze da se pravite pametni i držite nam lekcije o tome šta je za nas dobro. Da znate da pomognete, pomogli biste prvo sebi.

Dosadni ste s tim vašim sveznanjem o stanju u Srbiji i vi i svi ostali u okruženju, opsednuti ste potpuno.
Svaka vama čast, kad budemo bili u jednoj državi, onda imate puno pravo da o svemu tome diskutujete, ovako je potpuno besmisleno, zato što nemate pojma o stvarnom stanju stvari kod nas.

Zato lepo, kad negde dodjete u goste, tako se i ponašajte, ne izigravajte domaćine u tudjoj kući, to nije pristojno.
 
Јел да? Па управо шиптарија изиграва домаћине у туђој кући. То вам је у реуд. Али није у реду ако Србин каже нешто против УЧК92
 
no_problem:
Јел да? Па управо шиптарија изиграва домаћине у туђој кући. То вам је у реуд. Али није у реду ако Србин каже нешто против УЧК92


Ja sam se vrlo precizno izrazila: rekla sam gosti. Takodje sam rekla da mislim na BIH i sve ostale u okruženju. Nemam ništa protiv gostovanja, ali protiv pametovanja na prazno imam.
 
Registra:
Da vas nije malo stid, naročito vas, goste da se tako ponašate i bez ikakvog predznanja o situaciji u Srbiji pričate gluposti koje ne mogu da se čitaju. Dodjite malo, živite u Srbiji, podelite s nama sve probleme koje imamo, pa nam držite lekcije o tome koja je TV dobra, koja je loša, koja muzika je dobra, koja je loša, ko kako živi i gde živii, koji je političar dobar, koji je loš i ostalo. Kad nemate pravo glasa u Srbiji, potpuno je bezveze da se pravite pametni i držite nam lekcije o tome šta je za nas dobro. Da znate da pomognete, pomogli biste prvo sebi.

Dosadni ste s tim vašim sveznanjem o stanju u Srbiji i vi i svi ostali u okruženju, opsednuti ste potpuno.
Svaka vama čast, kad budemo bili u jednoj državi, onda imate puno pravo da o svemu tome diskutujete, ovako je potpuno besmisleno, zato što nemate pojma o stvarnom stanju stvari kod nas.

Zato lepo, kad negde dodjete u goste, tako se i ponašajte, ne izigravajte domaćine u tudjoj kući, to nije pristojno.

Ja i moja porodica živimo u ovoj,našoj državi Srbiji,već 12 godina i imamo Lične karte i pasoše države Srbije,kao i državljanstvo i pravo glasa,što znači da možemo da biramo i da budemo birani.Stoga,ako nas ne negira R.Srbija ,nemaš prava ni ti.Jel' ti mene razumiješ ti mene.Mi smo BILI izbjeglice,valjda to razumiješ.Onaj ko je isključiv,mnogo je jadan! K'o B92.To što govorim Dalmatinskim dijalektom,pa tamo sam se rodio.
 
Ја мислим да њима сметају сви који нису њихови истомишљеници и сви који нису шиптари, усташе и муслимани. Заиста демократски.
 
Registra:
Ja sam se vrlo precizno izrazila: rekla sam gosti. Takodje sam rekla da mislim na BIH i sve ostale u okruženju. Nemam ništa protiv gostovanja, ali protiv pametovanja na prazno imam.


Да да. Гости. Значи Србин из Босне је гост. Шиптар није гост, па може да сере шта хоће? Стварно лупеташ.
 
no_problem:
Да да. Гости. Значи Србин из Босне је гост. Шиптар није гост, па може да сере шта хоће? Стварно лупеташ.


To možeš da kažeš svojoj devojci ili ženi, ako ih imaš, čitaj i razmišljaj o onome što čitaš. Selektivno čitanje nije čitanje, tako da bi bilo dobro da obnoviš tu veštinu.
 
no_problem:
Да да. Гости. Значи Србин из Босне је гост. Шиптар није гост, па може да сере шта хоће? Стварно лупеташ.
Srbin iz Bosne živi u drugoj državi, Albanac s Kosova još uvek u našoj, ili hoćeš da me ubeđuješ u suprotno?
 
Србин из Босне је Србин, шиптар је шиптар. Јасно је мени да сте ви отворенији ка шиптарима него ка Срнбима из Босне што је БТ и показао тако што није отишао тамо где је требало да оде. Сраман чин ДС, сраман чин председника Србије, сраман чин свих вас који мислите као он.
 
no_problem:
Јел да? Па управо шиптарија изиграва домаћине у туђој кући. То вам је у реуд. Али није у реду ако Србин каже нешто против УЧК92

Znaš šta dečko, da ti nešto kažem, verovatno sam malo starija od tebe. Kad god vas slušam, setim se reči onog doktora iz filma "Lepa sela lepo gore". Čovek je, parafraziraću, rekao sledeće: "I jedan i drugi ste za*ebani, i jedan i drugi ste u stranoj zemlji, pa bi trebalo da paziš šta pričaš". To što su Albanci formalno još uvek stanovnici Srbije, u praksi, na žalost nije tako, te ih ja zaista, za sada, doživljavam kao strance. Ako se stvari promene, odlično, ako ne, šta ja mogu da uradim, ali ti stvarno nisi pozvan da uredjuješ TV program u Srbiji. Toliko. I zamoliću te još samo da budeš pristojan i da ne pričaš ovde svašta, obzirom da se većina ljudi tebi obraća bez psovki i direktnih uvreda.
 
nesha taxista:
Cela tema je otvorena zbog onoga što je u emisiji rečeno o JSO. Šta su o njima netačno rekli?


A šta je tačno ili nepristrasno (onako,pošteno novinarski) rečeno,osim ono "Jedinica"Sve je montirano,a to bar nije teško,ali je efektno još ako te plate...Vjerojatno ima još takvih.Sve za pare."Za šaku dolera" "Za dolar više" "Ubi sve i vrati se sam" Jadnici.
 
no_problem:
Србин из Босне је Србин, шиптар је шиптар. Јасно је мени да сте ви отворенији ка шиптарима него ка Срнбима из Босне што је БТ и показао тако што није отишао тамо где је требало да оде. Сраман чин ДС, сраман чин председника Србије, сраман чин свих вас који мислите као он.
Ništa tebi nije jasno. Ja vas nešto pitao...
 
no_problem:
Аха. Шиптаре доживљаваш као странце, а имају право гласа у Србији. Врло поучно. Чисто да се зна.

Da li ti misliš da bi trebalo da ih posle svega doživljavam kao lojalne gradjane Srbije, sa pravom glasa ili bez prava glasa? O čemu ti uopšte pričaš i šta ti uopšte hoćeš da kažeš?
 
Сваки Србин из Босне има право да каже шта мисли о Србији и телевизијама у Србији. То право не може нико да му ускрати, а најмање може да му ускрати неко са форума, при том вређајући га. Мислим да је то оно што ви немате, а то је општа култура.
 

Back
Top