D0TA

Igram u igraonici kuci nemam.Imam patch 1.21 single i local lepo rade ali kad pokusam da udjem na battle.net i izbaci mi da network patch ne moze da nadje ili da ga sam patchujem.Zovem se Šipio.

P.S. Drinco sa c a ne sa k:)
 
Drinco:
Igram u igraonici kuci nemam.Imam patch 1.21 single i local lepo rade ali kad pokusam da udjem na battle.net i izbaci mi da network patch ne moze da nadje ili da ga sam patchujem.Zovem se Šipio.

P.S. Drinco sa c a ne sa k:)

Sinoc sam kod ortaka skinuo patch 1.21 (da bih igrao 2. i 3. chapter kampanje sa Rexxarom ) . Posle patch-evanja Warcraft mi nije radio (trazio mi je da ubacim CD) . Na netu ( google-u ) sam nasao objasnjenje da Warcraft mora biti instaliran u program files i da trebam da skinem nov cr@ck . To sam i uradio ( u folderu koji sam skinuo se nalaze cr@ck i neki NO-CD fajl ) .Cr@ckovao sam sa novim cr@ckom i sad mi Warcraft radi ( za single player sam siguran , ali ne i za battle.net ) . Provericu , pa cu da ti se javim . Problem je sto ti to igras u igraonici , a ne kod kuce , pa ne znam da li ce ti vlasnik kladionice dozvoliti da cackas po njegovom kompu . A i javi sta ti tacno pise kad odes na battle.net .
 
Drinco:
Jel neko od vas Drkadjija igra dotu ili samo barbie igricu???? :) :) :)
Ajde malo o tome da pricamo...
koji je vas omiljeni heroj??
Ja igram Dotu evo vec 3 godine ... omiljeni heroji .?!?!.hm...mozda broodmother ili bone fletcher...Sta kazes na avatar ??!!?:)
 
Pise:Unable to validate game version.Please reconnect to battle.net or apply the curret game patch manually.
Pojma nemam kako ovo da resim.Sa kog si sajta skinuo taj patch???




Avatar ti je super gde si ga skinuo sa dota portal????
 

Back
Top