Novi spot 357

Никола је легенда!Један од ретких у музици који је увек остао доследан својим идеалима...
И спот и песма су екстра.Браво Ниџо,само настави тако...:)
 
Da super je. Beograd je inspiracija mnogim muzicarima. Bas sam juce cula hit od Laze Magistrale nesto oko deteta koje se rodilo pa se cuje od Banja Luke do Beograda. I najveci Cecin hit je Beograd. Cak je i Eddy Grant bio inspirisan Beogradom. Secate li se 1997.? 8-)
 
jesam ja jesam iz te grupice a nije reklama vec cesljanje strucnih lica...Vas.
ubedili su nas da to sto radimo nije dobro pa nece da puste...jbg, ti-ja-nic nece da se javi na telefon... :D

u svakom slucaju hvala
 
Iako je prije četiri mjeseca sastav 357 izašao u javnost sa informacijom o konačnom razlazu koji je frontmen benda Nikola Hadži Nikolić obrazložio "prvenstveno i isključivo moralnim razlozima", momcima izgleda nije puno trebalo da ponovo konsoliduju redove.

Naime, ovaj beogradski crossover sastav "povratnički" koncert održaće u banjalučkom DFK u subotu 19. juna, a cijena ulaznice iznosiće 10 KM.

Podsjetimo se izjave frontmena Hadži Nikolića početkom februara ove godine, kada je najavio odlazak benda sa scene: "Usled posrnuća mog okruženja u nemaštinu, duhovnu hendikepiranost i duševnu šizofreniju, nije primereno ne samo organizovati koncert na kome se skače, peva i raduje, na kome se beži od realnosti... već je ravno podršci svim zlim silama i činiocima koje su zadesile meni drage ljude. Ne mogu više da gledam nepravdu i nemam prosto snage da držim neki mikrofon, a da u isto vreme... ljudi drhte ne znajući šta ih čeka sutra... Nisam verujući. Ja znam da Bog postoji. Sa tom nagradom za jedne ili krstom tereta za druge, znam da je svako dalje postojanje nekakvog rok benda najobičnija efemerna glupost".

:klap::klap::klap: :super:
 

Back
Top