Kako ste naucile pushiti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vesela_zena_beogradska:
E pa sad .. kako kome ... a i ne pushim svakome i svima ... pushenje se kod mene zasluzuje .. ono, kao orden zasluga za narod sa zlatnim vencem ..

:shock::shock::shock:
Sta su tebi usta od zlata? S takvima je najgore zavrsit u krevetu koje misle da ti cine uslugu, pa valjda radis ono sto ti u tom momentu odgovara s tom osobom.

Zato ti i ne valja ******* sto radis to na silu.
 
Vrlo malo zena zna dobro da pusi, a skoro sve misle da su umetnice. Iz svog sopstvenog iskustva cenim oko 7% dobijaju vrlo dobru ili odlicnu ocenu. Ostatak (93%) uglavnom drka dok drzi glavic u ustima i misli da sam ja na sedmom nebu ( i mi muskarci ponekad glumimo da vas zene ne uvredimo).

P.S.: Vesela, mislim da ti spadas u ovih 7% (jedina alternativa tome je da si inteligentni homoseksualac)
 
Vesela_zena_beogradska:
Nisi ti mene shvatio. Pushim kitu koja me iz`ebala ... a ako nije, nema ni pushenja. Pa nisam ja majka Tereza .. e a kad se dohvatim pushenja onda sam svakako prezadovoljna seksom i nema govora da je na silu.


Odlicno sam te shvatio, nista se ti ne sekiraj. Naravno ako mi je stalo do nekog da necu na to obracati paznju.
 
Bas sad razmisljam, nikad me nijedna nije pitala sta volim, da li mi ovo ili ono odgovara, sad se setih jedna je samo uvlacila , kao usisivac, a to mi nikako ne odgovara. Vecina devojaka u sustini se vrlo lose j.ebe( ukljucujuci i oral naravno). Mislim da je to zbog toga jer vecina njih (vas ) misli da je sav posao zavrsila time sto je uopste pristala na sex.
 
Ili si ipak pusila samo onima koji nisu zeleli da te uvrede?

Ovo nisam razumela!

nikad me nijedna nije pitala sta volim, da li mi ovo ili ono odgovara

Ja pitam, ako on cuti .. jer neko mi i kaze .. i onda obichno chujem - samo nastavi, dobro je.

misli da je sav posao zavrsila time sto je uopste pristala na sex.

Ma daj .. pa posao tu tek pochinje, tojest, ja se uvek borim za sebe i svoje uzivanje, i uvek kazem sta mi odgovara i trazim da mi rade ono shto zelim u tom trenutku, nameshtam se kako mi odgovara i naravno da ne mogu samo da lezim. Kada bih ja tako legla i pustila da muskarac mlati jezikom i rukama kako on misli da treba, a tek da me je-be .. nishta od dobrog seksa.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top