B92.net među 1.000 najboljih

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
obicno kada se spomene B92 pociju prozivke za.... da ne nabrajam, e sada me interesuje kako cete reagovati na ove cinjenice, ja mislim da je ovo ipak uspeh po onoj "mali korak za B92 ali veliki za srbiju"

B92.net među 1.000 najboljih
16. jul 2007. | 14:30 -> 19:06 | Izvor: B92
Beograd -- Veb-sajt B92 je po prosečnoj posećenosti prošle nedelje ušao u prvih 1.000 od 120 miliona registrovanih svetskih sajtova.

Sajt alexa.com, internacionalni servis za merenje posećenosti sajtova, prošle je nedelje po izmerenim parametrima posećenosti www.b92.net rangirao na 937. mesto svoje liste, koju čini preko 120 miliona veb-stranica.

Iza veb-sajta B92 ostali su sajtovi poput britanskih TV stanica "Skaj njuz" i "Čenel 4", kao i Internet-izdanja "Tajmsa", zatim iza francuskih novina "Figaro" i "Mond", kao i nemačkih RTL-a, "Šterna" i mnogih drugih velikih imena.

Najveći rast posećenosti u okviru sajta B92 zabeležio je sportski segment, koji je sa 28.000 jedinstvenih posetilaca dnevno tokom februara, stigao do 50.000 jedinstvenih posetilaca u julu ove godine.

Inače, sajt B92 je već 10. godina najposećeniji sajt na srpskom jeziku.
 
Alekasandar3:
Хеби га и клоња је најпосећенија просторија у стану па не значи да у њој треба да се обедује.

ja cisto sumnjam da ti najvise vremena provodis u kolnji, ili recimo cisto sumnjam da si cesce tamo nego pored PC, ili u dnevnoj sobi pored tv. ili... mozda po tebi ljudi idu u neki restoran zbog WC-a. kao sto rekoh "sumnjam" sto ne znaci nista, mislim u smislu tvrdnje
 
Ma naravno,sve istina izbija iz svake teme na B92....posebno na politici..temne tipa"Da li Srbi zasluzuju kao narod da imaju drzavu",pa "Sabrana dela Pere Lukovica"...to je sve objektivno demokratska tekovina i proizvod zelje shirokih gradjanskih masa za takvim stvarima.Da je b92 parametar politichkog raspolozenja Srba,danas bi u skupshtini LDP imao 100%+ 1 glas.
 
adem_ks:
ja cisto sumnjam da ti najvise vremena provodis u kolnji, ili recimo cisto sumnjam da si cesce tamo nego pored PC, ili u dnevnoj sobi pored tv. ili... mozda po tebi ljudi idu u neki restoran zbog WC-a. kao sto rekoh "sumnjam" sto ne znaci nista, mislim u smislu tvrdnje
Може бити!
Али уместо у клоњу ти дођеш на Крстарицу.
Осети се, брате...
 
adem_ks:
jedno pitanje: da li internet izdanje B92-a ide samo na srpskom jeziku ili ima i engleski, mislim da ako vec ima toliko posetilaca koliko ih je na stranskom a koliko na srpskom
Pa maternji je shiptarski,a atomatski prepozna ako si iz Srbije pri registraciji...da bi dobio pristup na srpskom morash da upishesh:"KARAJ-ME" pri registraciji i onda odma dobijsesh sve na hrvatskom.
 
adem_ks:
obicno kada se spomene B92 pociju prozivke za.... da ne nabrajam, e sada me interesuje kako cete reagovati na ove cinjenice, ja mislim da je ovo ipak uspeh po onoj "mali korak za B92 ali veliki za srbiju"

Мислим да си одлично запазио ову велику посећеност на Б92 - ето, то ти је добар разлог да се преместиш на њихов форум.......хехехе...... :razz:
 
Pa i sami su napisali da je najposecenija stranica sportska sekcija njihovog sajta. Mislim da su g0vna, ali ipak je tu sport pa ne mogu mnogo da zaseru....mada da nije onih debila na sportskojcentrali koji naplacuju predplatu za iste vesti (umesto da uzimaju lovu od google ads), B92 nebi bio ni u prvih 10 000, kamoli 1000, jer kao sto se da videti najvise ljudi cita sport a ne njihovo djubra od vesti.
 
Svaka cast sajtu b92. Cuo sam ovo danas u njihovim vestima u pola 7. Idem na b92 za rane stvari, ali ne na forum. Ovaj je ipak zanimljiviji. Da donesemo demokratiju i na Krstaricu ;)

Da se vratim na temu. Vesti na njihovom sajtu su odlicne. Mozes da ostavis komentar na svaku i video sam hiljade vadikala tamo. Nema sta, najbolji su.

I ovde nije tema b92 i njihova uredjivacka politika.
 
Vidim, zavidnici nesretni, a sami su doprineli posećenosti. Sećate li se kad su se neki ovde hvalili kako uspešno ometaju program B 92? Ljudi koji nisu mogli da ih prate na televiziji prešli su na internet. Šta ćete, više vole istinu od naci propagande.
 

Back
Top