Šta se dešava u KVu ovih dana...

mimi6:
Ja cekam kad ce da se daje najnoviji deo Hari Potera pa cu da skoknem do bioskopa :D


ijaoooooooj, nemoj da te djavo terao..... :!: :!: :!:

bila sam i film je smorcina ziva :!: :!: :!:
veruj mi toliko sam se smorila da sam 2 puta isla dole u prodavnicu (sto mi obicno nije praksa jer volim da gledam filmove u bioskopu), ali ovo je bilo katastrofa... cini mi se i da sam zaspala... ozbiljno

svi su slatki i sve je ok, ali bog te mazo , nema desavanja (odnosno ima ali bukvalno su scenaristi/reziser pretrcali preko svega samo da bi skratili film, a to ne valjaaaaaaaaa!!!)))
 
Verovatno ova tema podrazumeva kulturna desavanja u Kraljevu ali na moje pitanje sta se desava u Kraljevu drugar mi je odgovorio da su se neke dve likuse setkale Omladinskom drogirane, pijane ili sta vec i da su u jednom trenutku pred punom bastom zadigle suknje. C,c,c, toga nije bilo u moje vreme!
 
Ја сажаљевам поједине девојке због њиховог понашања.
Поздрављам кратке сукњице и шорцеве јер када ће их носити ако не сада док су младе али начин на који их носе и како их носе и због чега их носе ми се не свиђа.
А све из разлога што својим понашањем исказују оно праисконско у нама а то је нагон за парењем у најпримитивнијем облику.
Жени је природа предодредила да се труди да се допадне мушкарцу и да га заведе и да чини све да буде лепа али поступци и понашања појединих цурица краљевачких нису за похвалу.
У својој жељи да буду лепе и да буду заводнице оне крену неким лошим путем и итд...
 
До пре десет минута сам седео у центру и гледао жене.
Има лепих,ружних,свакаквих.
И за сат времена само једну сам видео од које срце стаје.Жена је врх.Згазила је тридесету а боља је од многих.
Није толико лепа колико је елегантна и маркантна.Не да уме да се носи него...
 
guitarrr_babe:
Jbg, zna žena šta je, šta hoće, kuda ide, gde je sve bila, ima stav...
Е баш то!!Циљ и став!!
Наилазио сам и на младе девојке (до 25 год) чији ме је став,понашање и циљ у животу остављао без речи.
Није тачно да само маторе коке знају шта хоће 8-)
 

Back
Top