Interpol poternica za Mirom Marković....

Аман, доста с том Миром Марковић. Па нек је ухапсе, нека раде шта хоће. Баш ме брига. Али исто тако нека одмах поахпсе и ове налогодавце који су наредили убиства по Србији од 2000. годијне па на даље. Одлично. Србија без криминала. Хахахахах. Глупа тема до бола.
 
no_problem:
Аман, доста с том Миром Марковић. Па нек је ухапсе, нека раде шта хоће. Баш ме брига. Али исто тако нека одмах поахпсе и ове налогодавце који су наредили убиства по Србији од 2000. годијне па на даље. Одлично. Србија без криминала. Хахахахах. Глупа тема до бола.
Glup si TI, ko moj qurac

Ako ti se ne svidja tema, ti čitaj politikin zabavnik. Ko te tera ....?
 
То је ипак дискутабилно. Пази да ти кажем, ја тебе нисам нигде помињао када сам рекао да је тема глупа. А глупа је. Зато, мислим да ниси у праву. Видећемо како ће твоје вређање оставити утисак на модератора.

У осталом, зар нема свако право да изрази своје мишљење?
 
ratnistrateg:
Cudno da nisu prikazali dokument za hapsenje sa potpisom DS-a.

Mozete misliti kako to izgleda kada DS kadar trazi, sudi i kaznjava heeheheh

Jedina konkurencija im je Karla Del Ponte

ne daj boze nikome
Како год да буде опет је боље него пресуде брачног пара ММ. Видели смо њихове пресуде на делу: Метак у чело, мало креча и земље и пресуда је извршена. Е па Ратнистратегу, мора за то и да се одговара.
 
Ti kažeš da je tema koju sam JA postavio glupa do bola, samim tim sam i ja glup do bola.
Ja sam isto to rekao za tebe, na moj način.

I prestani da me zamaraš, stalo mi je do tvog mišljenja, kao do lanjskog snega.
Nadji sebi devojku, pa nećeš biti tako isfrustriran.

Neću ti više odgovarati, ne zavredjuješ, bedni kalimero, tužibabo......
 
Pijanista:
Како год да буде опет је боље него пресуде брачног пара ММ. Видели смо њихове пресуде на делу: Метак у чело, мало креча и земље и пресуда је извршена. Е па Ратнистратегу, мора за то и да се одговара.

Zbog svega toga sam ja i otvorio ovu temu.
Jednostavno me BOLI što je dotična, ( ne želim više ni ime da joj spominjem), na slobodi.
Možete se smejati, ali ja je se setim SVAKI dan, i želim joj da umre u najgorim patnjama.
 
ΓΑΛΙΝΙ:
želim joj da umre u najgorim patnjama.
Е, ал' си ти неки бесан и огорчен човек. Немој тако - није хришћански, ни људски. Ја јој рецимо само желим да одговара за своје злочине, и ако се докаже да је крива (а верујем да хоће), одлежи максималну казну.
 
ΓΑΛΙΝΙ:
Slažem se da nije hrišćanski, a ni ljudski.
Ali dotična nije ni jedno od ta dva.
Ona se odnosila prema svim stanovnicima Srbije kao prema životinjama, pa ne vidim razlog da je svrstamo u ljudska bića.
Ако тако гледаш, онда се не разликујеш много од дотичне госпође. То што ти заговараш је хајдучија, а верујем да већина људи овде жели државу Србију у којој ће се поштовати закони.
 
ΓΑΛΙΝΙ:
I sad ćemo zaboraviti SVE što nam je uradila ?
Bila je gora od pokojnika 100 puta.

Uzela mi je deset najboljih godina života, dok je njen jadan sin nosio gajbe i bogatio se....

Ja ipak ne razumem tebe. Nije ovo forum religija.


U pravu si, ali ne možemo da je kamenujemo. Nije ovo Iran. Ništa ne treba zaboraviti i treba kopati rukama i nogama da je dovedemo u Srbiju i da odgovara za sve ono za šta je kriva, što svi znamo i bez suda.

Svima nam je uzela 10 najboljih godina života, veruj mi, ni ja nisam bolje prošao, a ni moji prijatelji, rodbina i svi drugi koje znam i ne znam.
 

Back
Top