White noice

Ninjarijeka

Primećen član
Poruka
644
Da li je itko od vas probao snimati radio stanicu na prazno ili otvoreni TV kanal i da je dobio glasovnu ili slikovnu poruku od nekog bližnjeg ili nepoznatog koji je umro ili je bio pred smrti!


EVP se koristi već godinama u istraživanju onostranog pa tako da je to jedan dokaz o postojanju neke druge dimenzije,života nakon smrti ili čak poruka koje se šalju prije nego se nešto desi !
Nemojte misliti da je ovo samo igra ,od tisuća i tisuća snimljenih EVP poruka svaka 12 je bila otvorena prijetnja (Zato ne pokušavajte to kod kuće) :grin:

8)
 
Sjajna tema!!!
Vrlo važno pitanje: da li se druga dimenzija oglašava i preko kablovske ili samo zemaljske mreže, i drugo, da li pušta kodiran ili slobodan program???
 
a jel se racuna to sto sam ja slusao white noise sa utisnutim signalom za potrebe meditacije?

a uostalom, kada slusas zbrku svih zivih frekvencija, cuces kojesta....
 
Verujem da je to moguce... postoje istrazivanja... da zvuk ostaje u prostoriji.... mnogo duze nego sto mislimo... i da uz pomoc ti aparata... mogu da se cuju ti zvukovi koji su nekad bili u toj prostoriji...
Npr... soba se ponasa kao rezonator... akustika...
Zanimljivo i svakako treba istraziti...
 
Obersturmfuehrer:
u svasta ti verujes ninja...


Ma nije to stvar vjerovanja ne vjerovanja nego hajde da malo istražimo tu temu!!!
Već sam nešto o tome čitao i prije ,nedavno sam pogledao film ,a zašto nečeg tu i nebi bilo!
Recimo ako postoje duhovi ili neka druga dimenzija u našoj zašto se recimo na neki način nebi mješali signali??? 8) !!!
 
Ninjarijeka:
Ma nije to stvar vjerovanja ne vjerovanja nego hajde da malo istražimo tu temu!!!
Već sam nešto o tome čitao i prije ,nedavno sam pogledao film ,a zašto nečeg tu i nebi bilo!
Recimo ako postoje duhovi ili neka druga dimenzija u našoj zašto se recimo na neki način nebi mješali signali??? 8) !!!

OK, nemoj se ljutiti, nisam ja, inače, sasvim zatvoren za neke spekulacije o paranormalnom ali ovaj put, iskreno - kakva tema takve i reakcije.
Ovo je nešto na nivou one priče o sataninim porukama kad se Bitlsi i Led Cepelin puštaju unazad.
 
Ninjarijeka:
Da li je itko od vas probao snimati radio stanicu na prazno ili otvoreni TV kanal i da je dobio glasovnu ili slikovnu poruku od nekog bližnjeg ili nepoznatog koji je umro ili je bio pred smrti!


EVP se koristi već godinama u istraživanju onostranog pa tako da je to jedan dokaz o postojanju neke druge dimenzije,života nakon smrti ili čak poruka koje se šalju prije nego se nešto desi !
Nemojte misliti da je ovo samo igra ,od tisuća i tisuća snimljenih EVP poruka svaka 12 je bila otvorena prijetnja (Zato ne pokušavajte to kod kuće) :grin:

8)
Pa ti si gledao/la onaj film sa Majkl Kitonom. Mani se corava posla, to ti je kao da verujes u ukletu video kasetu ili da od pilica tripujes da su gremlini. :)
 

Back
Top