Molim vas pomozite mi

  • Začetnik teme kad sam idiot
  • Datum pokretanja
K

kad sam idiot

Gost
Newki dan sam imala svadju sa muzem i pozvala sam policiju tako da je on zavrsio u zatvoru. Danas su ga pustili iz zatvora i kkao sam mogla saznati on je kod bivse zene. Molim vas pomozite mi da ga vratim. MOlim vas
 
kad sam idiot:
Newki dan sam imala svadju sa muzem i pozvala sam policiju tako da je on zavrsio u zatvoru. Danas su ga pustili iz zatvora i kkao sam mogla saznati on je kod bivse zene. Molim vas pomozite mi da ga vratim. MOlim vas

Zvala si policiju zbog svadje i on je završio u zatvoru? Ne smem ni da zamišljam kakva je to svadja bila! Sad još želiš da ga vratiš? Ne osudjujem te, nemoj me pogrešno shvatiti. Mislim da bi bilo najbolje za tebe da ne budeš sa takvim čovekom.
Srdačan pozdrav!
 
Stvarno verujem da ti je tesko i da u ovom trenutku zaista zelis da vratis muza... Posto je proveo noc u zatvoru, pretpostavljam da niste u zemlji, sto, ako je tacno, samo otezava tvoju situaciju i osecaj usamljenosti.
Ipak, sedi i dobro razmisli. Ako niste mogli svoju svadju da resite sami, vec je intervenisala policija, kakav zivot te ceka sa njim? Moguce je da je i tamo otisao bas iz razloga da izazove tvoju ljubomoru i ovakvu reakciju. I veoma sam sklona uverenju da ce se i sam vratiti... Ali kao "pobednik". A ti se zapitaj sta ce ti veza u kojoj je uvek neko pobedjen a drugi porazen, u kojoj je uvek neko zrtva, drugi tiranin...
Iskreno receno, ja to ne razumem. Ali ono sto znam to je da ta veza nikad nece valjati i da je najbolje za tebe da ostane tamo gde je i bude sto dalje...
Pozdrav.
 
ako je doslo do toga da on ide u zatvor, nemoj da iz grize savesti sad pokusavas da popravis stvar. pretpostavljam da je zasluzio zatvor a to stvarno nije tvoja krivica.
iskuliraj.
a sta se desilo?
 
Ja sam zatecena!!!!
:shock: Muz te je tako jako udario da ti je sad oko crno i ti tu kukas da ti se vrati. E i treba da ti se vrati pa da ubije Boga u tebi. Ti to ocigledno volis da te neko bije. Pa ko voli nek izvoli! E sad sta ti je ciniti: Idi tamo kod te njegove bivse zene, pocni da kukas i molis, placi kleci na podu i moli ga za oprostaj i da se smiluje nad tobom. Zamoli ga pri tom da te udari i po drugom oku da bude simetricno i reci mu da mu dajes dozvolu da te bije svaki dan samo da ne ode. Uostalom tebi to i treba, ne? Da te bije, tad je dobar i treba ti, a ako bude fin prema tebi onda ti nece trebati.
E glupa zenturaco!:evil:
Zbog takvih kao sto si ti, ponekad se stidim sto sam zensko i sto pripadam populaciji gde su u vecini budale, moronke, glupe curke i slicno!
Svaka tebi cast! :evil: :roll:
 
Kazes 'pobili ste se'. Pitam se kako li je on prosao? Ako je dobio porciju batina onda na neki nacin i mogu da razumem da zelis da ti se vrati jer je kao neka priblizno fer varijanta (ako je tuca uopste ikada fer), a ako si samo ti izvukla deblji kraj....well, onda nisi bas normalna. U svakom slucaju, pitanje stoji, kako je on prosao u toj tuci?
 
Kad je ljubav u pitanju mnoge se stvari praštaju. Ali sve ima svoje granice. Šta hoćeš da ti i drugo oko pocrni?Nadam se da nemate dece lakše će ti biti da odeš. Ipak je to samo tvoja odluka. Navešćuti slučaj. Moju drugaricu muž iz čista mira prebije toliko da je videla svoju smrt. I još imaju dete. Pokupi se i ode kod svojih, a on je završio na psihijatriji. Jel treba ne daj bože i to da ti se desi?
 
On je prosao tako da sam i ja njega udarila ali prva i svadjali smo se i on me je tako bio udario da mi je pocrnelo oko.Pozvala sam policiju pokupili su ga. Bio je u zatvoru i sada je kod bivse zene.
 
Da nisam svasta videla ili cula u svom e - nom zivotu... ovome bih se smejala. Pitam se sta je to u zenama sto ih nagoni da lete prema nasilnicima i muciteljima kao nocni leptiri na lampu. Ima mnogo zena koje zvocaju (zapravo usta ne zatvaraju), pa cak i fizicki nasrcu na jacu polovinu. Sta mislis, sta bi se dogodilo kada bi svaki od njih nokautirao (mali korak do ubistva) svoju zenu, devojku, majku, sestru? Vecina se kontrolise ili ne zivi vishe sa osobama koje ih dovode do ludila. Svojim odlaskom je ucinio uslugu i tebi i sebi.
 
Ma ti zeno nisi sasvim cista cim zelis da ti se on sad vrati!!!!!!
Sigurna sam da sve mi koje smo ti odgovorile mozemo da trabunjamo do sutra da ces ti i dalje zadrzati tvoj stav.Znaci beskorisno gubimo vreme.
Samo jedno znam iz iskustva (na srecu davno zavrsenog) da tu buducnosti nema.Uskoro ce ti i drugo oko biti crno,pa malo kasnije u ruka u gipsu, pa modrice po drugim mestima a ti ces i dalje kao neka guska voleti tvog dragog i trpeti sve samo da on bude tu pored tebe pa makar dobijala tri porcije batina na dan????
SVASTA.
Ne razmisljaj uopste o njemu, okreni list i zahvali se njegovoj bivsoj sto te je spasila od njega na neki nacin.
 
Mnoge zene ostaju u zajednici sa nasilnicima.
Ali uglavnom iz prakticnih razloga-stan,novac...
Ako je ovde u pitanju ljubav,kako kaze postavljacica teme,onda mora da je ovo prvi dogadjaj te vrste, da je nju suprug "naplavio". Sumnjam da bi ga volela posle nekoliko takvih seansi,zar ne?
Zaista ne razumem ni zenu koja ostaje u zajednici u kojoj je konstantno zlostavljana,zbog para,krova nad glavom, ili statusa udate zene, i ko zna kojih drugih "prakticnih" razloga.
A ako je ljubav razlog da se ostane u takvom braku,onda je to,po mom misljenju, vec patologija uma.
Dakle, postavljacice,ako ti je ovo prvi put, jos mozemo i da ti oprostimo :)
 

Back
Top