Folklor

shta znam...meni je folklor ok....mada shto ova fashion reche,nije to za mene...=) ali moram da priznam,bilo mi je lepo kad sam u grchkoj videla nashe te s folklora kako igraju...:mrgreen:
 
ja sam prestala proshle godine da treniram...izbacili me :lol:
ne smatram da je seljachki...dobra je stvar,+ upoznash ljude i dobijesh priliku da putujesh :mrgreen:
ok bilo mi je malo neprijatno kad sam morala za koncert da stavljam kiku od vune na glavu,crveni karmin,neki uzhasni puder i da stavljam kilo neke braon senke na ochi...al' kad se to izostavi,super je stvar,bash sam volela folklor ^_^
 
Ishla sam na folklor 9 godina i nikako ne mislim da je to seljachka stvar.Mislim da je seljak onaj ko uopshte moze da pomisli tako...
Folklor je jako interesantan....super je druzenje, chesto se putuje,nastupi itd...
A uopshte, zdrav je za organizam kao bilo koji drugi sport....
 
~*PrincesS*~:
shta znam...meni je folklor ok....mada shto ova fashion reche,nije to za mene...=) ali moram da priznam,bilo mi je lepo kad sam u grchkoj videla nashe te s folklora kako igraju...:mrgreen:

Pa ja sam bila jednom u grchkoj sa folklorom...mozda si mene videla...
A kad je to bilo?
 
Mana kod folklora je ta sto nije uopste realan i ne oslikava ono kako je stvarno bilo...
Postao je new-age zebancija...
Mislim... ako cemo da radimo kako treba... treba prikazati sve...
Da li stvarno mislite da su u ono vreme svi imali novca i sredstava da se obuku (za ono vreme prestizne) nosnje...?!
Nedostaje ta raznovrsnost...
Takodje smatram da ta muzika takodje nije zvucala ovako kako danas zvuci...
Svaka cast onima koji rade to kako treba... Respect... ali za one druge.....
Takodje mislim da je folklor u pratnji hora glupost...
Inace... ok je folklor... :D
 
micika_015:
ne znam zashto svi kazete da su vam noshnje odvratne.
meni su ok....
Pa sad...mene su neke dosta namuchile...i ovako sam teshka,josh noshnja od 100 kila preko xD
Najbolja mi je noshnja za chochek...stvarno su najlepshe...mada nisam dochekala da igram u njima :?
 
Ja sam isla na folklor skoro 4 god pa sam se ispisala jer sam se posvadjala sa trenerom...Nije sejacka stvar,folklor pokazuje stare obicaje+folklorasi najvise putuju+dobijes dobre misice na nogama+lepo se provedes...
 
blah,nije to za mene...
u sustini mu se ne svidja muzika bas previse,a odeca mi je prenakicena...mada,ruku na srce,videla sam zaista odicno odradjene nastupe.
 
Kada sam bila bas mala bio mu fuuuj (uostalom kao i sve u to vreme). Sada zalim sto nisam probala da se bavim folklorom, toliko dobrih stvari donosi sa sobom... Eeeee...
 
milicaanchy:
Pa sad...mene su neke dosta namuchile...i ovako sam teshka,josh noshnja od 100 kila preko xD
Najbolja mi je noshnja za chochek...stvarno su najlepshe...mada nisam dochekala da igram u njima :?

Da zanimljiva je noshnja za chochek zato shto je sharena i satenska....
A i ostale nisu loshe...Npr, meni je jako lepa noshnja za crnogorski oro...
Chinjenica je da je i ja nisam volela kada je vrucina a ja moram na sebe sve ono da stavim pa se sva preznojim,al shta da se radi, moraju se i leti imati nastupi... :D
 

Back
Top