VOLEO BIH DA UMREM.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tako je. samo sam hteo da vidim kakav je osecaj biti mrtav. video. nije lose... aj pa se pisemo za neku dinu... difrentu, moja majka je ziva. lepo ste me zabavili ovih nesto dana. (((((((((((((::::::::::::::::::::::::::::
 
Obozavam zivot. Svakoga dana se veselo budim i radujem novom danu. Kada se probudim odmah pustim muziku, pa malo idem na jogging a onda doruckujem dvopek i sok od cedjene pomorandze. Zivot je nesto najlepse. Lepsi je od smrti. Treba da zivis, jer kad umres onda neces ziveti nego ces biti mrtav. Vidis cak i ne postoji glagol koji bi imao aktivno znacenje. Mnogi moji drugari se prave da su mtvi: Kurt, Jim, Fredy, Janise. Oni vole zivot i zato su se proglasili mrtvima da bi ziveli normalno. 8-)
 
Liza Dennis:
Obozavam zivot. Svakoga dana se veselo budim i radujem novom danu. Kada se probudim odmah pustim muziku, pa malo idem na jogging a onda doruckujem dvopek i sok od cedjene pomorandze. Zivot je nesto najlepse. Lepsi je od smrti. Treba da zivis, jer kad umres onda neces ziveti nego ces biti mrtav. Vidis cak i ne postoji glagol koji bi imao aktivno znacenje. Mnogi moji drugari se prave da su mtvi: Kurt, Jim, Fredy, Janise. Oni vole zivot i zato su se proglasili mrtvima da bi ziveli normalno. 8-)
Poštovana Lizo, da mi je tvoj mozak da se odmorim bar nedelju dana. :mrgreen:
Ako si raspoložena za ustupanje mozga javi mi. :lol:
 
I don't need your forgiveness
I don't need your hate
I don't need your acceptance
So what should I do
I don't need your resistance
I don't need your prayers
I don't need your religion
I don't need a thing from you

I don't do what I've been told
Your so lame why don't you

Just go
Die mother fucker die
mother fucker die

Die mother fucker die
mother fucker die

I don't need your prison
I don't need your pain
I don't need your decision
So what should I do
I don't need your approval
I don't need your hope
I don't need your lectures
I don't need a thing from you

I'll be sorry when I'm old
You're so full of shit man

Just go
Die mother fucker die
mother fucker die

Die mother fucker die
mother fucker die

Boom

I don't need your forgiveness
I don't need your hate
I don't need your acceptance
So what should I do

I'll be sorry so you've said
I'm not sorry
Bang You're Dead

Die mother fucker die
mother fucker die

Die
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top