Srbijanci žele podjelu susjedne Bosne!?

Bošnjak

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
318
Bosna se prvi put spominje sredinom X st. u djelu Konstantina VIII Porfirogenita, dakle stara jke više od 1000 godina! U tih zadnjih 1000 godina na desetine pokušaja podjele te države su propale upravo zbog ogromne ljubavi njeneih stanovnika prema vlastitoj zemlji! Pošto Srbi uvijek žele da se miješaju tamo gdje im nije mjesto, bolje bi im bilo da se bave svojim problemima i spriječe podjelu Srbije na mađarski, albanski i bošnjački dio!
Inače, šta mislite o toj podjeli jer ste vi narod koji bi u Bosni i rijeke, jezera i sve moguće djelio !?
 
Pa kazi mi kad si toliki strchnjak jel pre 1000 godina bilo Muslimana u Bosni?
I pre nego shto su postali Muslimani shta su bili po veroispovesti?
I iz kog su naroda bili?
Ili mozda postoji neko 5. Juznoslovensko pleme-Bosancherosi,za koje mi glupaci ovoga 4uma nismo josh chuli i koji su se doselili na Balkan kad i ostali?
 
Pa Srbi su bili 1991 vlasnici 64% teritorije BiH, dobili smo 49% i zadovoljni smo.
Vas danas gotovo ni nema u RS, to je činjenica. Što držite nezadrživo!?
Kosovo će se podeliti.
Za Vojvodinu nemaš argument - Srbi su oko 70%.
Od izdvajanja Sandžaka, znaš i sam, nema ništa.

Ima vas manje od 2 miliona i već ste zaokruženi na oko 35% teritorije BiH.
Prihvatite realnost!!!!
Živi i pusti druge da žive!!!
 
Prije 1000 godina u Bosni nije bilo ni pravoslavnih, nego su samo bogumili živjeli i ti bogumili dolaskom Osmanlija prelaze na islam! Termin "Srbin" u Bosni se prvi put spominje od 1863.godine prije toga su se svi stanovnici Bosne nazivali Bošnjacima ali su se dijelili pšo vjerskoj osnovi na muslimane, pravoslavne i katolike
 
Bošnjak:
Prije 1000 godina u Bosni nije bilo ni pravoslavnih, nego su samo bogumili živjeli i ti bogumili dolaskom Osmanlija prelaze na islam! Termin "Srbin" u Bosni se prvi put spominje od 1863.godine prije toga su se svi stanovnici Bosne nazivali Bošnjacima ali su se dijelili pšo vjerskoj osnovi na muslimane, pravoslavne i katolike

Ne pričaj gluposti, nego realno pogledaj stvari. Realnost je da REPUBLIKA SRPSKA postoji i da će u skorijoj budućnosti postati nezavisna!!! Tvoja unitarna BiH je samo san iz kojeg ti savetujem da se probudiš! ;)
 
Bošnjak:
Prije 1000 godina u Bosni nije bilo ni pravoslavnih, nego su samo bogumili živjeli i ti bogumili dolaskom Osmanlija prelaze na islam! Termin "Srbin" u Bosni se prvi put spominje od 1863.godine prije toga su se svi stanovnici Bosne nazivali Bošnjacima ali su se dijelili pšo vjerskoj osnovi na muslimane, pravoslavne i katolike

A zasto onda u poveljama bosanskih kraljeva stoji"Srblji"?

I ti bi danas bio Srbin al' te mi ne primamo jer Srbin moze da bude samo pravoslavac.Sta da ti radimo-Sv.Sava tako rek'o.. ;-)
 
Bošnjak:
Bosna se prvi put spominje sredinom X st. u djelu Konstantina VIII Porfirogenita, dakle stara jke više od 1000 godina! U tih zadnjih 1000 godina na desetine pokušaja podjele te države su propale upravo zbog ogromne ljubavi njeneih stanovnika prema vlastitoj zemlji! Pošto Srbi uvijek žele da se miješaju tamo gdje im nije mjesto, bolje bi im bilo da se bave svojim problemima i spriječe podjelu Srbije na mađarski, albanski i bošnjački dio!
Inače, šta mislite o toj podjeli jer ste vi narod koji bi u Bosni i rijeke, jezera i sve moguće djelio !?

Evo, mi Mađari se dogovorili sa Srbima da sredimo i vas i Albance.
Za svaki slučaj:)
 
Bošnjak:
Prije 1000 godina u Bosni nije bilo ni pravoslavnih, nego su samo bogumili živjeli i ti bogumili dolaskom Osmanlija prelaze na islam! Termin "Srbin" u Bosni se prvi put spominje od 1863.godine prije toga su se svi stanovnici Bosne nazivali Bošnjacima ali su se dijelili pšo vjerskoj osnovi na muslimane, pravoslavne i katolike
Ok..chak i da je tako...a nije..shta su Bogumili..sekta koje veroispovesti?
I kakve veze ima religija sa narodom?
I da su Svi bili Bogumili koji su HRISHCANI,kog naroda su bili ti Hrishcani?
Boshnjaci pre 1000 godina kao narod nisu ni postojali,nemoj da lupash toliko molim te.:lol:
Na toj teritoriji su mogli biti od Juznih Slovema ili Srbi ili Hrvati.
 
Bošnjak:
Prije 1000 godina u Bosni nije bilo ni pravoslavnih, nego su samo bogumili živjeli i ti bogumili dolaskom Osmanlija prelaze na islam! Termin "Srbin" u Bosni se prvi put spominje od 1863.godine prije toga su se svi stanovnici Bosne nazivali Bošnjacima ali su se dijelili pšo vjerskoj osnovi na muslimane, pravoslavne i katolike
Naravno da nije bilo Srba u bosni
Bosna je bila država Bosanaca kojima je vladao ban Tvrtko iz svog velikiog zamka Sive Lubanje, a njega je nasledio veliki Hi-Men, inače jedan od naj gej-skijih likova u crtaćima, i koji je šetao golišavo nabildovano telo po oboncima oko Sarajeva i uvek kada bi Bosna bila u opasnosti od krvožednih Srba predvođenih Skeletorom, podigao bi svoj mač i uzviknuo:
"Sive Lubanje Silom! Jaaaa imam mooooć!"
 
Alekasandar3:
Naravno da nije bilo Srba u bosni
Bosna je bila država Bosanaca kojima je vladao ban Tvrtko iz svog velikiog zamka Sive Lubanje, a njega je nasledio veliki Hi-Men, inače jedan od naj gej-skijih likova u crtaćima, i koji je šetao golišavo nabildovano telo po oboncima oko Sarajeva i uvek kada bi Bosna bila u opasnosti od krvožednih Srba predvođenih Skeletorom, podigao bi svoj mač i uzviknuo:
"Sive Lubanje Silom! Jaaaa imam mooooć!"
:lol::lol::lol:
 
Bošnjak:
Fuuuj biti Srbin, pripadati genocidnom narodu, NEEEEE hvala!
To samo stoji u Tvrtkovoj povelji kao kralj Bosne i Srblji kada je 1377. krunisan za našeg kralja

Sam ja lepo rekao Tvrtko?
Čekajte Srbi da vas pojuri Hi-Men

P.S. Mi dečaci smo se javno odrekli Hi-Mena u 3. razredu osnovne kada smo shvatili šta znači Himen u stvarnom životu.
Bosanci još nisu (shavitli šta je to himen)
 
Alekasandar3:
Naravno da nije bilo Srba u bosni
Bosna je bila država Bosanaca kojima je vladao ban Tvrtko iz svog velikiog zamka Sive Lubanje, a njega je nasledio veliki Hi-Men, inače jedan od naj gej-skijih likova u crtaćima, i koji je šetao golišavo nabildovano telo po oboncima oko Sarajeva i uvek kada bi Bosna bila u opasnosti od krvožednih Srba predvođenih Skeletorom, podigao bi svoj mač i uzviknuo:
"Sive Lubanje Silom! Jaaaa imam mooooć!"

...i ondaK se mali bošnjak probudi... :lol: :lol: :lol:
 
Bošnjak:
A što ta RS više ne stekne tu nezavisnost???
Prihvatite ui vi realnost da je ta RS u sastavu BiH...
Mi patrioti nedamo našu jednu i jedinu ali za razliku od vas ne tražimo ništa tuđe

Bože mili, pa to nije tuđe. Bijeljina je srpska koliko i Niš, Prijedor je srpski koliko i Pančevo, Banja Luka je srpska koliko i Beograd, Trebinje koliko i Trstenik! Pomiri se više s tim!!! Ja te ne mrzim, ali mrze te oni s kojima činiš "BiH"!
 

Back
Top