sta kada ljubav nije dovoljna????
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: sta kada ljubav nije dovoljna????

pile
    Guest

Podrazumevano sta kada ljubav nije dovoljna????

Volim jednu osobu jako,jako...kao i ta osoba mene!Medjutim...vremenom je postajalo sve gore i gore..pokusavali smo da pronadjemo resenje da ipak ostanemo zajedno...ali...shvatili smo oboje da to sto se volimo jednostavno nije dovoljno...previse smo povredjivali jedan drugog...sada nismo zajedno..kako preboleti???????

milichica
    Guest

Podrazumevano Re: sta kada ljubav nije dovoljna????

Citat Original postavio pile
    Volim jednu osobu jako,jako...kao i ta osoba mene!Medjutim...vremenom je postajalo sve gore i gore..pokusavali smo da pronadjemo resenje da ipak ostanemo zajedno...ali...shvatili smo oboje da to sto se volimo jednostavno nije dovoljno...previse smo povredjivali jedan drugog...sada nismo zajedno..kako preboleti???????
    to je ona fora"ni sa njim ni bez njega"ja sam u istoj situaciji,i mogu da ti kazem da mi se cini bezizlaznom ako uspesh da reshish,reci mi kako jer mi se cini da cu izludeti

Guest

to je ona fora"ni sa njim ni bez njega"ja sam u istoj situaciji,i mogu da ti kazem da mi se cini bezizlaznom ako uspesh da reshish,reci mi kako jer mi se cini da cu izludeti [/quote] Lakse je kada znas da jos neko ima problem kao ti....nadam se da cemo ga obe resiti.... :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ma shta vam je devojke?!Glavu gore!Ko zna zashto je to moralo tako da se desi,i ko zna zashto je to dobro Mozda je u pitanju prolazna kriza?!Ne klonite duhom,i mislite pozitivno...bice sve u redu..pozdrav za vas

MRVA
    Guest

Podrazumevano

U slicnoj situaciji sam i ja samo sto smo mi i dalje zajedno i sto je nasa situacija mnogo slozenija ( citaj komplikovana )... Ne znam sta da te savetujem jer ni ja sebi ne mogu naci resenje, posto smo mi i dalje zajedno ja se trudim da sve zaboravim makar mi tesko ide, ali mi smo pricali o svemu i resili da damo sve od sebe da zaboravimo sta je bilo, ako nesto zelis onda... ali i vreme ce pokazati svoje... Ne znam sta da ti kazem, probajte jos jednom, ali pre svega pricajte otvoreno o svemu jer ako se STVARNO VOLITE i ako je to ona prava ljubav mislim da to mozete prebroditi i zaboraviti proslost, okreniti se buducnosti! E sad ne znam koliko imate godina tj. jeste li ozbiljni, i da li mislite da je to ona prava ljubav!!! Ako nije, ne vredi ni pokusavati i opet povredjivati jedno drugo, nego lepo ti otvori okice, 100% ima puno momaka oko tebe, pa kreni sa drugaricama u akciju... Puno srece!

goshca
    Guest

Citat Original postavio pile
    Prastanje je jedna od najvecih vrlina do koje je jako tesko stici. Kada oprostimo prestane sve da boli! Samo veruj!!!

Slične teme

1. koliko vam fali voljena osoba,kada nije pored vas?
    Autor gogili 75 u forumu Muškarci
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 10.05.2009., 14:30
  2. kada nije rano za tenis
    Autor princezina mama u forumu Tenis
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 28.02.2009., 15:09
  3. Kada bi Milošević pao da nije bilo njega?
    Autor SargeBG u forumu Politika
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 08.07.2008., 22:05
  4. Muzika kada nije vreme odmora - koliko glasno?
    Autor Sinister u forumu Muzika
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 30.06.2008., 13:40
  5. Sta se desi kada nije vlazna!!!!!!!!!!
    Autor Aboridzin u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.12.2003., 16:55

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •