Državni vrh kreće u drugu diplomatsku ofanzivu po EU

ratnistrateg

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
416
Državni vrh kreće u drugu diplomatsku ofanzivu po EU - Novi APELI u koje je ugradjena nova tehnologija su spremni :p :p


Drugim recima drzavni vrh krece u pohod za prikupljanje glasova za lokalne izbore posto ce na kraju svu situaciju koju je Putin okrenuo u korist Srba pripisati sebi.

Kao da je narod glup pa ne zna da je Tadic hteo biti saradnik NATO pakta ali je odbijen pa sada luta kao napusteno kuce da sebi nadje neki krov nad glavom.


Ne treba da zaboravimo diplomatsku ofanzivu Borisa Tadica pred parlamentarne izbore koja je rezultovala prvim javnim istupima amerikanaca da ce priznati nezavisnost Kosova. APELI su pokazali svoju "efikasnost"!

Nadam se da ce ova nova "ofanziva" biti manje uspesna.
 
filatelista:
pa ako bih ja pošao od toga da nikoga u ovoj zemlji nije briga za bilo šta onda 'ajde da se svi kolektivno ubijemo. Koja je svrha obitovanja ovog naroda i ove države?

A nije sad da nikome nije stalo ali ovi sto vladaju su delom pokazali da njima nije stalo zato treba njih ubiti da bi ovima kojima je stalo najzad poceli da zive .
 
Mislis da je stalo nekom Jeremicu koji je potomak nekih Hamdija i koji je dok su njegovi vrsnjaci gulili vojsku zapalio napolje tj poslao ga tatica koji mu je platio parama koje je ukrao od gradjana Srbije da se njegov sincic skoluje i sada ce taj da me predstavlja tamo negde u belom svetu.Plus decku 30 godina i iskustvo 0.U diplomatiji dzaba znanje ako nemas iskustva a ovaj nema nista od toga
 
Torrente BG:
A nije sad da nikome nije stalo ali ovi sto vladaju su delom pokazali da njima nije stalo zato treba njih ubiti da bi ovima kojima je stalo najzad poceli da zive .
pa ja koliko pamtim, ne postoji ni jedna stranka u ovoj zemlji da nije bila u vlasti...svi su bili i svi su ostavili neki trag, neki izbrisiv, neki neizbrisiv. Podela na neke kojima je stalo i neke kojima nije stalo ne drži vodu. Neki mogu biti samo bolji i lošiji. Ništa više.
a ako misliš da menjaš kompletnu političku elitu, da bi otvorio prostor za neke nove, "neiskvarene", to je utopija o kojoj ne vredi kuckati čak i na ovom forumu.
 
DellBoy-011:
Baš me zanima, kako bi izgledala diplomatska inicijativa radikala?:shock:
Oni to nisu radili ni dok su bili u vlasti.
A danas.... verovatno bi obišli Lukašenka i par afrikanaca.
To je dokaz da je sva njihova priča i delovanje isključivo za domaću upotrebu.
Ništa za Srbiju.

To cemo saznati tek ako budu vladali a do tada mozemo da nagadjamo.Jos njih da vidimo i onda nam preostaju dve stvari:
1.Da se kolektivno ubijemo ili iselimo odavde
2.Da istrebimo sve te vajne politicare
 
Torrente BG:
To cemo saznati tek ako budu vladali a do tada mozemo da nagadjamo.Jos njih da vidimo i onda nam preostaju dve stvari:
1.Da se kolektivno ubijemo ili iselimo odavde
2.Da istrebimo sve te vajne politicare
Vladali su, stalno to zaboravljaš. Fifti fifti sa Miloševićem.
Ako su tebi oni jedina šansa, pa ako ne uspeju da se ubiješ - onda si u velikom problemu:lol:
 
Torrente BG:
Mislis da je stalo nekom Jeremicu koji je potomak nekih Hamdija i koji je dok su njegovi vrsnjaci gulili vojsku zapalio napolje tj poslao ga tatica koji mu je platio parama koje je ukrao od gradjana Srbije da se njegov sincic skoluje i sada ce taj da me predstavlja tamo negde u belom svetu.Plus decku 30 godina i iskustvo 0.U diplomatiji dzaba znanje ako nemas iskustva a ovaj nema nista od toga
vraćamo se na lične uvrede i opaske. Godine i jesu i nisu prepreka, ne znam da li ti je poznato da je i novi britanski MIP-ovac ispod 40 godina, a složićemo se da je Britanija kud i kamo ozbiljniji i sagovornik i zemlja sa mnogo većom težinom.
 
filatelista:
pa ja koliko pamtim, ne postoji ni jedna stranka u ovoj zemlji da nije bila u vlasti...svi su bili i svi su ostavili neki trag, neki izbrisiv, neki neizbrisiv. Podela na neke kojima je stalo i neke kojima nije stalo ne drži vodu. Neki mogu biti samo bolji i lošiji. Ništa više.
a ako misliš da menjaš kompletnu političku elitu, da bi otvorio prostor za neke nove, "neiskvarene", to je utopija o kojoj ne vredi kuckati čak i na ovom forumu.

Pa SRS realno nije do sada bio na vlasti.To sto je kao bio u nekoj vladi sa SPS -om nije im davalo neku stvarnu moc.Sloba im je dao funkcije ali realno njihova moc je bila vise nego smesna tj Sloba je bio taj cija je bila zadnja. A ovi ostali u principu svi su zaista vladali i svi su bili ocajni neki manje ,neki vise ali ocajni.
 
filatelista:
vraćamo se na lične uvrede i opaske. Godine i jesu i nisu prepreka, ne znam da li ti je poznato da je i novi britanski MIP-ovac ispod 40 godina, a složićemo se da je Britanija kud i kamo ozbiljniji i sagovornik i zemlja sa mnogo većom težinom.

Ispod 40 je i 39 i ko zna koje je do tada funkcije i poslove obavljao.
A sta je ovaj radio.Studirao ,malo bio u SPS-u dok je tata kraduckao,posle postao demokrata i kao savetnik Tadica.Pa ja ne znam sta je on Tadica imao da savetuje.To je najsmesnija stvar ikada na nasoj politickoj sceni.I onda postade MIP.
 
Torrente BG:
Pa SRS realno nije do sada bio na vlasti.To sto je kao bio u nekoj vladi sa SPS -om nije im davalo neku stvarnu moc.Sloba im je dao funkcije ali realno njihova moc je bila vise nego smesna tj Sloba je bio taj cija je bila zadnja. A ovi ostali u principu svi su zaista vladali i svi su bili ocajni neki manje ,neki vise ali ocajni.
to je čista glupost.
pa što su bili u vlasti ako nisu vladali, sedeli kao fikusi. Nemoj biti smešan, pa Sloba je samo kočio Šekijevu i Vučićevu histeriju, Bog nas pogledao što je i takav Milošević bio. Zakoni o informisanju, čistke po univerzitetima...
 
Torrente BG:
Ispod 40 je i 39 i ko zna koje je do tada funkcije i poslove obavljao.
A sta je ovaj radio.Studirao ,malo bio u SPS-u dok je tata kraduckao,posle postao demokrata i kao savetnik Tadica.Pa ja ne znam sta je on Tadica imao da savetuje.To je najsmesnija stvar ikada na nasoj politickoj sceni.I onda postade MIP.
a koji je političar kod nas nešto radio? Ako nisu godine problem, već prethodno iskustvo i koje to prethodno iskustvo garantuje dobrog MIP-ovca?
Englez ima 38, naš 32
Đukanović je bio premijer sa 27, pa je pokazao da je sposobniji od svih ostalih na ovim prostorima,
 

Back
Top