totalno neiskusna
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: totalno neiskusna

Guest

Podrazumevano totalno neiskusna

Mozda ce vam biti ovo malo glupavo ali jako mi je bitan odgovor. Imam 26 godina, a nevinost sam izgubila sa sadasnjim momkom pre dve kodine, znaci neiskusna. Neki moj trip je da me vara, a sumnju mi je podgrejao danasnji oralni sex. Kako, pa cini mi se da sam osetila neki ukus plastike, zato vas pitam da li od prezervativa moze da se oseti tako nesto, cak i posle tusiranja. To bi mi puno znacilo, kao dokaz da je pre toga bio sa drugom....

Obećava
    Učlanjen
    20.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Da, vrlo je moguce da ostane taj miris/ukus kondoma. Ali da ne bi dizala paniku prerano, zasto ga malo ne istestiras? Neznam, tipa...posaljes mu anonimnu poruku sa necijeg fona, smisli nesto provokativno...ili jednostavno malo vise obrati paznju, gde se krece, gde izlazi, nazovi ga kad se najmanje bude nadao itd., itd.

Guest

Podrazumevano

Mislim da je moguce tako nesto, ali evo ti i jos jedan savet za test: kada vi budete vodili ljubav, naravno sa zastitom, ako mozes posle odnosa, par sati kasnije, skupi snage i poljubi ga "tamo". Ako bude isti ukus znaces da si dobro sumljala.

Aktivan član little (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

To je duga veza, trebalo bi da mozes sa njim da porazgovaras o svojim sumnjama. A isto tako, ako ga dobro poznajes, naravno, prepoznaces laz...

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Sumnja je provereni ubica veze... Dakle, lepo sedi s' njim i porazgovaraj... Jer sto duze ti se to mota po glavi, to ces mu manje verovati, a kad poverenja nestane, veza puca htela ti to ili ne...

Lilith_
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Sumnja je provereni ubica veze... Dakle, lepo sedi s' njim i porazgovaraj... Jer sto duze ti se to mota po glavi, to ces mu manje verovati, a kad poverenja nestane, veza puca htela ti to ili ne...
    Aha da i? Sigurno ce joj reci 'Da draga, prevario sam te'. Razgovor nece tu mnogo pomoci ako se sumnja na prevaru, samo dokaz i nista drugo.

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Tebi se ucinilo da si osetila ukus plastike prilikom oralnog seksa?! I samo na osnovu toga postavljas pitanje njegovog neverstva iliti preljube... Izvini, meni je ovo malo smesno...
    A ljubomora i sumnja su vrlo, vrlo pogubne... za tebe pre svega.

Guest

Podrazumevano

Hvala na razumevanju, ali za sada ja samo sumljam i zato trazim dokaze. Mozda je moja masta otisla predaleko, ali stvarno me je taj "ukus" zbunio. Mozda sam pod utiscima pa ne razmisljam normalno, Ali ubedjena sam da sam osetila neki gumeni ukus!!

Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Ako nastavis da o tome razmisljas na taj nacin, postaces opsednuta trazenjem dokaza. Naravno, ja sigurno ne mogu tvrditi da ti je decko veran, ali "gumeni ukus" prilikom oralnog seksa sigurno nije dovoljan razlog za sumnju...
    Opusti se, uzivaj, budi sa njim, veruj mu... Zasto umesto sto trazis dokaze da ti je neveran ne potrazis one da te voli?

Obećava
    Učlanjen
    20.12.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Isto tako nema razloga za sumnju kad devojka slucajno malo zamirise na muski parfem koji nema veze sa njenim mirisom? Razlog za sumnju postoji iz mog ugla, a i da nije tako crv ostaje crv dok se vernost ne dokaze. ako devojka ima crv bolje joj je da ispita stvar, ocigledno do sad nije imala problema sa doticnim, pa zato ne verujem da je preterano ljubomorna.. vernost se stice poverenjem, a poverenje vremenom, plus sto vremenom znamo kako ta osoba dise ako nam je zaista stalo do nje, tako da vrzo 'namirisemo' promenu.

Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Citat Original postavio Saint
    Isto tako nema razloga za sumnju kad devojka slucajno malo zamirise na muski parfem koji nema veze sa njenim mirisom? Razlog za sumnju postoji iz mog ugla, a i da nije tako crv ostaje crv dok se vernost ne dokaze. ako devojka ima crv bolje joj je da ispita stvar, ocigledno do sad nije imala problema sa doticnim, pa zato ne verujem da je preterano ljubomorna.. vernost se stice poverenjem, a poverenje vremenom, plus sto vremenom znamo kako ta osoba dise ako nam je zaista stalo do nje, tako da vrzo 'namirisemo' promenu.
    Ja rekoh da "miris gume" nije dovoljan razlog za sumnju...
    A zasto nekome ne bismo verovali dok ne dokaze suprotno umesto sto sumnjamo dok ne dokaze vernost?

anakin
    Guest

Podrazumevano

zanimljivo...vezu unistava sumnja a ne ukus kurtona.

ma mozda se samo igrao sa gumenom patkicom u kadi.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Pa prvo razgovor, a onda dokazi... Pa mozda joj se samo ucinio taj ukus plastike... Koliko puta vas je culo ukusa prevarilo? (Ajd' kazite da se nikad ujutru niste osecali kao da ste prethodno vece jeli khm, khm)...

... mada, svidja mi se teorija o gumenoj patkici ... a mozda samo covek voli plasticne lutke :shock:

Početnik
    Učlanjen
    15.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ono sto mene vise zabrinjava jeste...tusira se on uopste posle sex-a? Koristio on zastitu ili ne, obicno tus ne gine. Od prevare (obicne) odvratnije bi mi bilo da vodi ljubav sa mnom, a da jos uvek mirise na nju?!!!

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano Re: totalno neiskusna

Citat Original postavio Anonymous
    Mozda ce vam biti ovo malo glupavo ali jako mi je bitan odgovor. Imam 26 godina, a nevinost sam izgubila sa sadasnjim momkom pre dve kodine, znaci neiskusna. Neki moj trip je da me vara, a sumnju mi je podgrejao danasnji oralni sex. Kako, pa cini mi se da sam osetila neki ukus plastike, zato vas pitam da li od prezervativa moze da se oseti tako nesto, cak i posle tusiranja. To bi mi puno znacilo, kao dokaz da je pre toga bio sa drugom....
    U krajnjem slucaju postoje strucna lica koja ti mogu obezbediti informacije o njegovom kretanju a i o osobama koje vidja kada nije sa tobom, pa ako zelis crno na belo mozes se opredeliti i za ovu opciju.

Slične teme

1. amm.... neiskusna potraga
    Autor MalenaLudaca u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 30.08.2008., 05:04
  2. da li mi je totalno vrisnuo dvd-rom???
    Autor idza u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 07.05.2005., 18:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •