Terenac ili sportski

Hartmann

Zainteresovan član
Poruka
118
Terenac ili sportski

Sta biste uzeli prije i zbog cega?

mercedes_500_500.jpg


mercedes-sl65-amg.jpg


1-neiman-marcus-bmw-m6.jpg


1-2007-bmw-x5.jpg


audi_tt_2007.jpg


audi_q7_je_design_1.jpg
 
uvek sportski, ali ne mercedes ili audi nego barem BMW, a ako je veca lova u igri onda masserati, ili cak lambo zavisi od love.. moze i ferrari..

od ovih jevtinijuh varijanti bi uzeo alfu... i to breru ili GT
 
luci:
pa ako treba za neki posao onda uzimas ono sto ti radi posao naravno, i ko vozi po divljini i sta ja znam... al

Ko moze da sebi priusti 2 auta, u redu. Ja ovog koristim u oba slucaja, ali posao nije daleko pa ide, radi potrosnje.
Parking je mana, kad si u gradu gdje je sve tijesno, ali opet, drugi te se cuvaju zbog sudara.
 
Dok je to u Americi normalno, u Njemackoj je terenac pravi luksuz, pored svih prednosti, covjek izgubi volju ponekad kad se svi troskovi saberu, servis, porez, osiguranje, gume, potrosnja, uzas! Skoro da je svejedno koji je tip terenca, dovoljna je ta klasifikacija pa da se sve poveca 5 puta.
Ali, ni sa sportskim nije puno bolje.
Ko nema para za "M" klasu uvijek moze da kupi Fronteru. Nije Mercedes ali ide.
 
Moja keva gleda da zameni svoju 1994 Toyotu Camry sa novim Ford Escape. Posto je sada izasla nova generacija Escape za 2008, onda preostali 2007 modeli se mogu naci dosta jeftinije.

Meni je to prakticno bacanje para. Escape nije nista veci od njene Camry tako da ne vidim gde je njegova prednost.

Mada bi voleo da kupi Escape jer bi onda imali jedno vise Americko i jedno manje Japansko auto u familiji. :lol:

2007 Ford Escape:

05.ford.escape.hybrid.f34.500.jpg


05.ford.escape.hybrid.r34.500.jpg
 
Uzeo bih sportistu i terenca! Od terenaca Hummer, Navigator ili Escalade! A od sportista sve zavisi od dubine dzepa npr. SLR McLaren, Carrera GT, Lamborghini Murcielago, Aston Martin Vanqish S, a sa malo plicim dzepom Lamborghini Gallardo, Aston Martin DB9, Audi R8, BMW M6 i M5, i mozda neku Corvete Z06, a kad bi mi dzep bio preplitak do nekih 20000e Uzeo bih Golf GTI, Audi S4, BMW Z3 ili neki stari nesredjeni Muscle car kao sto je Mustang!
 

Back
Top